Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Tarbimislaen mõistliku intressiga

Tarbimislaen aitab tasuda väljaminekute eest, milleks Sul pole eraldi rahasummat pangakontole varutud. Selleks võib olla mõni reis, Sinu jaoks olulise sündmuse korraldamine või siis mõni muu asi, milles oled pikalt oma mõtetes unistanud, kuid pole seda erinevatel põhjustel endale lubada saanud. Samuti võib tegemist olla mõne möödapääsmatu kulutusega, nagu autoremont või pesumasina väljavahetus, mille vajadus tekib ootamatult, kuid vajab reageerimist kohe.

Tarbimislaenu on kahte tüüpi – tagatiseta tarbimislaen ja tagatisega tarbimislaen. Rääkides neist kahest, on kõige suuremaks erinevuseks intress. Tarbimislaen ilma tagatiseta on enamasti oluliselt kallima intressiga kui tagatisega laen. Just seetõttu peaksidki ootamatute väljaminekute korral hoolikalt kaaluma, millise tarbimislaenude väljastamisega tegeleva krediidiandja juurde laenu küsima minna.

Milline tarbimislaen valida

Tarbimislaenude valik on üsna lai – võimalik on valida väikelaen, kiirlaen, tarbimislaen või siis mõni kindla otstarbega laen nagu autolaen, reisilaen või erinevad laenud tervisekulude katteks.

Kuigi tavapäraselt on kõige kallim neist kiirlaen, võib tegelikkuses ka nii mõnigi teine tarbimislaen kokkuvõttes Sulle väga kalliks maksma minna. Kui taotleda tarbimislaen internetist, saab määravaks tihti see, kui kiirelt laenu kätte saab. Aga kas kiirus tasub end alati ära?

Kui laenu tagasimaksete summa erineb erinevate krediidiandjate pakkumistes juba arvestataval määral, siis meie vastus Sulle on – ära maksa rohkem, vaid vali endale parim ja väiksema intressiga laen! Väikelaenu pakkumised võivad olla meeletu intressiga. Niisiis, enne kiirlaenu võtmist konsulteeri spetsialistiga ja mõtle hoolikalt läbi, kas Sul on seda laenu ikka kindlasti vaja.

Mille põhjal siis tarbimislaen valida? Esmalt tasub tutvust teha laenuandja taustaga. Kas ta on usaldusväärne? Kas talle on väljastatud krediidiandja luba? Järgmiseks tasub võrrelda, milliseid intresse ja tingimusi laenuandjad pakuvad – kas lepingu sõlmimisel tuleb tasuda lepingutasu, kui suured on igakuised haldustasud, millised kulud veel lisanduvad jms. Internetist kiirelt kätte saadud sisustuslaen võib Sulle anda kaks päeva ajalist võitu, kuid kui selle eest pead maksma igas kuus märgatavalt rohkem, siis ehk oleks Sul kasulikum valida hoopis kinnisvara tagatisel laen, näiteks remondilaen, mis on mõistlikuma intressiga?

Krediidi kulukuse võrdlemiseks võiksid vaadata ka, mida tarbimislaen kalkulaator näitab – kui kallis on üks või teine laen ja milliseks kujuneb igakuiselt tagasimakstav summa.

Miks Hüpoteeklaen on parem kui tarbimislaen ilma tagatiseta

Hüpoteeklaen väljastab laenu kinnisvara tagatisel. See tähendab, et ka tarbimislaenud, mida Hüpoteeklaen pakub, vormistatakse kas korteri, maja või maatüki tagatisel.

Kuigi laenuvõtja vaatest võib hüpoteegi vormistamine tarbimislaenu saamiseks tunduda tüütu kohustusena, on see ometi otstarbekas. Sa küsid, miks? Sest seeläbi saame Sulle pakkuda paremat intressi, alates 9%, mis on odavam kui krediitkaart ja kordades odavam kui kiirlaen.

Hüpoteeklaenu taotlemise eelduseks on, et Sul on võimalik kasutada laenu tagatiseks kinnisvara, milleks sobib korter, eramu, suvila, ridamajaboks, krunt või metsamaa. Kui kinnisvara on kellegi teise nimel, siis tema nõusoleku korral saad ka teisele isikule kuuluvat kinnisvara tagatisena kasutada. Selle jaoks peab see isik tulema koos Sinuga notarisse ja andma nõusoleku kinnisvarale hüpoteegi ehk kinnispandi seadmiseks. Hüpoteegiga on tagatud laenulepingust tulenevate nõuete täitmine. Kui laen on tagasi makstud, saab hüpoteegi notari juures kustutada või siis kasutada uue laenu võtmise tagatisena.

Lisaks on Sul vaja laenu taotlemisel tõendada, et Sinu pangakontole laekub igakuiselt regulaarne sissetulek. Hüpoteeklaenu saamiseks peab Sinu sissetulek olema vähemalt 500 eurot kuus.

Sissetulekuna arvestatakse töötasu, pensionit, renditulu, lastetoetuseid ja muid riiklikke toetusi, elatisraha, stipendiumit, intressitulu, dividende ja ettevõtlustulu.

Kui suur on maksimaalne laenusumma

Tarbimislaen on enamasti väikesesummaline laen ehk väikelaen, mis on mõeldud jooksvateks ja ootamatuteks kulutusteks. Hüpoteeklaen väljastab laenu vastavalt kinnisvara väärtusele – kuni 75% kinnisvara turuhinnast. Metsamaa ja hoonestamata maatüki puhul on maksimaalne laenusumma 50% kinnisvara väärtusest. Minimaalne laenusumma on 2000 eurot. Laenu maksimaalne summa sõltub Sinu kinnisvara väärtusest ja Sinu krediidivõimest (sh Sinu olemasolevad kohustused ja sissetulekud). Kinnisvara väärtust hindame laenu taotlemise käigus ja kinnisvara hindamisteenus on Sulle tasuta ning seda eraldi juurde tellima ei pea. Väljastatud laenu saab kasutada just sellisteks kulutuste katteks, nagu Sul on vaja. Hüpoteeklaenu kasutusotstarve on vaba.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Kuidas käib Hüpoteeklaenu taotlemine

Hüpoteeklaenu taotlemine on tehtud Sinu jaoks väga mugavaks. Esmalt täida ära laenutaotlus meie kodulehel ja jää ootama laenuspetsialisti kõnet. Kui laenupakkumine sobib, siis saad tulla meie kontorisse laenulepingut sõlmima. Rahasumma laekub Sinu kontole pärast notari juures hüpoteegi seadmise lepingu sõlmimist ja mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul. Kogu laenu taotlemise protsess võtab aega paar-kolm tööpäeva.

Kuidas käib laenu tagasimaksmine

Hüpoteeklaenu lepingut sõlmides saab valida ühekordse tagasimaksega lühiajalise graafiku või pikaajalise annuiteetgraafiku vahel. Maksimaalne laenutähtaeg on 20 aastat. Sinu valik, kas otsustad tagasi maksta kiirelt ja ühekorraga või valid pikaajalise graafiku, mis Sinu igakuist rahakotti nii palju ei koorma. Hüpoteeklaen on paindlik ja personaalne laenuandja. Elukorralduse muutumisel ja olulisel põhjusel saad taotleda täismaksepuhkust kuni 12 kuuks.

Kui olid siiamaani veendunud, et tarbimislaen ilma tagatiseta mistahes ootamatus olukorras on kiireim ja parim valik, siis ühes osas oleme Sinuga ühel nõul – tõepoolest see on kiire. Ent kui 3-5 tööpäeva jooksul raha kättesaamine on Sinu jaoks sobiv, siis tasub kaaluda ka laenu kinnisvara tagatisel.

Sellega hoiad kokku oma raha ja säästad lisakuludelt. Lisaks saad taotleda laenu usaldusväärselt laenuandjalt, kellel on tänaseks juba kogunenud sadu rahulolevaid kliente nii eraisikute kui ka ettevõtete seas. Meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Uuri täpsemalt ja mine laenutaotlust täitma „SIIT“!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.