Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Eraisiku laen, ehk laen eraisikule kinnisvara tagatisel

Laen eraisikule kinnisvara tagatisel on Hüpoteeklaenu üks peamisi teenuseid. Kinnisvara tagatisel laen eeldab tagatist kinnisvara näol. Kinnisvara on kinnistusraamatusse sisse kantud vara, mis võib olla korter, maja, ridaelamu, suvila, paarismaja osa või ka lihtsalt tühi maa – põllu-, metsa-, elamu- või mingi muu sihtotstarbega maa. Kui olemasoleval kinnisvaral on juba kodulaen, siis ei tähenda see, et sama kinnisvara tagatisel teist laenu ei saaks taotleda. Kõik oleneb kodulaenu jäägist ning kinnisvara väärtusest. Uurige võimaluste kohta meie ekspertidelt.

Eraisiku laenuga saab tasuda igapäevaste kulutuste eest, nagu reisid, ravikulud, pulmad, saab tagasi maksta teisi laene ja kohustusi ja teha remonti. Eraisiku laenu võib kasutada ka õppelaenuna, tasudes saadud laenuga õppemaksu eest. Samuti saab osta autot, mööblit, kodutehnikat, korterit, maja, maad või muud kinnisvara. Võib ka alustada uue ettevõttega või arendada olemasolevat.

Põhilised eraisiku laenu tingimused:

Laenusumma suurus Alates 2000 eur kuni 75% tagatisvara turuväärtusest
Tagasimakse periood Kuni 15 aastat
Maksepuhkus Põhiosa maksepuhkus kestvusega kuni 6 kuud.
Ennetähtaegne tagastamine Laenu on võimalik ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui terves mahus.
Taotleja Laenu saab taotleda alates 18. eluaastast eraisik, kellel on olemas igakuine tõestatav sissetulek.
Muud tingimused Taotleja sissetulek peab olema piisav kõikide oma kohustuste teenindamiseks.

 

Kui eraisiku laen tekitas huvi või tekkis täpsustavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbrile 1203 või kirjutades meile siit.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Laenu otsusest anname Teile teada juba järgmisel tööpäeval. Peale positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Puškini tänav 19
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga. Lühiajalised laenunud alates 1000 eurost ning laenuperiood 3 kuud kuni 2 aastat. Pikaajalised laenud alates 3000 eurost ning laenuperiood 2 aastat kuni 15 aastat. 10000-eurose laenusumma puhul seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse määr 10,45% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13817,26 eurot ja laenu kogusumma 14117,26 eurot. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.