Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Laen kinnisvara tagatisel

Soovite renoveerida kodu, osta autot või minna sootuks pikemale reisile, aga Teil pole selleks piisavalt vahendeid ning Te ei soovi võtta kõrge intressiga väikelaenu? Laen kinnisvara tagatisel on sellisel juhul mõeldud just Teile!

Hüpoteeklaenu laen kinnisvara tagatisel on paindlik krediiditoode, kus laenu intressimäär algab 9 protsendist. Lisaks kuni 15 aastasele annuiteetgraafikule võid valida kuni 36 kuu pikkuse maksegraafiku, nii et jooksvalt tasute ainult laenuintressi ning tagastate laenu põhiosa ühe maksena alles laenulepingu lõpus.

Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii eraisikule kui ka ettevõtjale. Hüpoteeklaen AS pakub eraisikutele kinnisvaratagatisel, väikelaenu, mille tagasimakseperiood on 3 kuni 24 kuud ja võetava laenuga ostetakse näiteks kodutehnikat, tehakse remonti, refinantseeritakse eelmisi laene vms.

Väikelaen katab selliseid kulusid nagu reis, õppemaks või ka koduvahetus, kus koduvahetuslaenu abil saab paralleelselt olemasoleva kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Kinnisvara tagatisel kodulaenu sissemakse on 0 eurot ja laenu tagatiseks on müüdav kinnisvara ning laenu maksimaalne pikkus on 12 kuud.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Kinnisvara tagatisel laenud sobivad ka oma finantsseisu parandamiseks ja olemasolevate laenude refinantseerimiseks. Laenu refinantseerimine ehk laenu uuendamine on olemasoleva laenu tingimuste muutmine või uue laenu võtmine, et ära tasuda olemasoleva laenu jääk ja saada uus laen senisest parematel tingimustel.

Reeglina on laenu refinantseerimine mõttekas kõrge intressimääraga laenude, nagu näiteks kiirlaenude, SMS-laenude ja kõrge intressiga tarbimislaenude puhul, kus intressimäärad võivad ulatuda mitmekümnete protsentideni aastas. Hüpoteeklaen AS pakubki oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad kiirlaenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on kordades madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist. Anna endale vabadus – tagatisega laenu abil on see võimalik!

Mine laenutaotlust täitma!

Ärilaen kinnisvara tagatisel

Hüpoteeklaenu Ärilaen on ärilaen kinnisvaralaen ettevõttele, mis juba tegutseb või soovib tegevust laiendada. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas. Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigeaegselt. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive. Laenu tähtaeg võib olla kuni 15 aastat, kusjuures laenuvõtja võib vajadusel taotleda ka kuni 12 kuu pikkust täismaksepuhkust.

Hüpoteeklaenu Projektilaen on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad ellu viia oma äriideed või rahastada äriprojekti. Kuna laenu põhiosa tuleb tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb maksta vaid laenuintresse, võimaldab kinnisvaralaen ettevõttele keskenduda ettevõtjal oma põhitegevusele. Projektilaen sobib ka ettevõtetele, mis osalevad projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine. Hüpoteeklaenu tooted on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Laen kinnisvara tagatisel – paindlik krediiditoode

Kinnisvaralaen on Hüpoteeklaenu krediiditeenus, kus laenusumma algab juba 2000 eurost ning tegemist on paindliku krediiditootega. Kinnisvaralaenu intressimäär algab 9 protsendist ja laenu kestus võib ulatuda kolmest kuust kuni 15 aastani.

Annuiteetgraafikule võite valida ka kuni 36 kuu pikkuse maksegraafiku, kus jooksvalt tasute vaid laenuintressi ning tagastate laenu põhiosa ühe maksena alles laenulepingu lõpus. Vajadusel võite valida ka 12 kuu pikkuse täismaksepuhkuse, kus tasute laenuintressi ning laenu põhiosa ühe maksena laenulepingu lõpus.

Kinnisvaralaen võimaldab krediidi ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui ka terves mahus.

Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kuid laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek ja krediit peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80. sünnipäevaks.

Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Seega võib taotleda väikelaenu ilma palgatõendita. Minimaalne sissetulek üksi taotledes on vähemalt 500 eurot kuus ja kahekesi taotledes 700 eurot kuus.

Laenutingimustega tutvumise järel võtke meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe tagasisidevormi.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. Soovitud laenuraha saate kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures.

Mine laenutaotlust täitma!

Laenu krediidi kulukuse määr on 14,13% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 10 000 €; osamaksete arv 84 kuud, intressimäär 9% + 6 kuu Euribor* aastas, lepingutasu 300 €, laenu tagasimaksete summa 14964,93 € ja laenu kogusumma 15264,93 €. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid. *Arvestuses on Euribor 3,356% seisuga 11.aprill 2023.

Iga laen on finantskohustus, enne lepingu sõlmimist tutvu põhjalikult tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.