Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Kuidas käib suvila ostmine laenuga

Kevadel kui ilmad soojenevad, tekib inimestel soov soetada omale suvila. Kuidas käib suvila ostmine laenuga ja milline laen suvila ostuks valida, selgitame siin artiklis lähemalt.

Suvila pakkumisi liigub kinnisvaraportaalides aastaringselt, kuid kõige agaram kuulutuste vaatamine käib kevadel. Kui sobiv suvekodu on välja valitud, siis on järgmiseks sammuks enamasti vajalik taotleda laen suvila ostuks.

Kõige sagedamini taotletakse laen suvila ostuks sellises summas, et raha jätkuks ka suvila ümberehituseks või sisustamiseks. Sõltuvalt maamaja seisukorrast võib majaehituse eelarve olla erinev, kuid teise kodu juurde ehitamine tähendab enamasti, et kodu laen selleks ei sobi ja vajalik on kaaluda teisi alternatiive.

Üks võimalus suvila ostmiseks on valida kinnisvara tagatisel laen, mis sarnaneb tingimustelt kodulaenuga ja on soodsam kui lühiajalised tarbimislaenud. Suvila pangalaen on enamasti ka pikema maksetähtajaga ja madalama intressiga. Jagades laenusumma, mis võetakse maakodu soetamiseks, pikemale perioodile, saab seda paremini hajutada, nii ei hakka suvila ostmine laenuga pere-eelarvet igakuiselt nii tugevalt mõjutama.

Milline laen suvila ostuks valida?

Olenevalt sellest, kas plaanis on ainult suvila ostmine laenuga või ka suvila renoveerimine, saab valida selleks sobiva laenu. 

Kui suvila on heas seisukorras, siis piisab, kui taotleda majalaen kinnisvara ostmiseks, kasutades selleks sobivat tagatist, näiteks olemasolevat eluaset või ostetavat kinnisvara.

Kui suvila ostmine laenuga tähendab, et suvilas tuleb kohe ette võtta ka remondi- või renoveerimistöid, siis on mõistlik uurida lisavõimalusi, mida pakuvad näiteks remondilaen ja renoveerimislaen

Samuti tuleb otsustada, kas suvila laen peab võimaldama ka suvilat sisustada ja haljastustöid teha või tehakse need ära oma jõududega ja enda vahenditest.

Hüpoteeklaenu laenusumma algab 2000 € ja maksimaalne laenusumma on 500 000 €. Kinnisvara ostuks ja renoveerimiseks on võimalik vormistada laen korteri tagatisel, suvila tagatisel või võtta laen maa tagatisel või laen metsa tagatisel

Võimalik on taotleda nii laen suvila ostuks, sisustamiseks kui ka renoveerimiseks. Samuti on võimalik taotleda laen krundi ostuks, kui valmis suvila ostmine laenuga ei ole päevakorral ja soovitakse ise uus suvila ehitada. Ehitamise juures peab arvestama, et maatüki ostmine ja sinna peale maja ehitamine pangalaenuga on pikemaajalisem protsess ja raha makstakse välja osade kaupa, vastavalt ehituse valmimisele.

Soeta omale unistuste suvekodu!

Taotle koduvahetuslaen või laen suvila ostuks siinsamas ja teeme Sulle pakkumise 1 tööpäevaga! 

Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel laenude tagasimaksetähtaeg on kuni 20 aastat. Võimalik on ka laenude refinantseerimine. Laenu saab taotleda üksi või koos kaastaotlejaga.

Soovid täpsemat infot, kuidas käib suvila ostmine laenuga? Helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.