Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Nõuanded

Laenuhaldur annab nõu – 11 kõige põletavamat küsimust Kodulaenu kohta

Soovid võtta laenu kodu ostuks või remondiks, aga sul on tekkinud küsimusi Kodulaenu teemal? Siis loe kindlasti edasi, sest kogusime kokku 11 kõige põletavamat küsimust, mida kliendid on Kodulaenu kohta esitanud ja vastame neile kõigile ühekorraga.

Miks võtta kodulaen kinnisvara tagatisel?

Planeerid uue korteri ostu või hakkad olemasolevat kodu renoveerima? Kui sul on parasjagu käsil kodu uuendusprojekt, siis tihti tähendab see suuri väljaminekuid, milleks on tarvis leida lisaraha. Loe, miks kodulaen kinnisvara tagatisel on selleks hea valik ja mida on vaja, et kodulaen kinnisvara tagatisel saada.

Kuidas edasi, kui käibevahendeid napib?

Iga ettevõtte arendamiseks on vaja käibevahendeid. Paljud ettevõtjad rahastavad tegevusi omavahenditest, aga kuidas edasi minna, kui omavahenditest ei piisa või need on juba kaubavarude ja muude projekti all kinni? Kui soovid oma tegevust ja plaane hoogsamalt ellu viia, siis tasub kaasata lisarahastust. Väikeettevõtjatele sobib selleks hästi Hüpoteeklaenu Kasvulaen, mida saab sel suvel taotleda tavalisest soodsamatel tingimustel.

Kuidas väikeettevõtjana Kasvulaenuga oma äri kasvatada

Ettevõtte kasvatamine vajab tihtipeale rohkem raha kui ettevõtjal pangakontol on. Kui oled alles alustav või juba tegutsev väikeettevõtja, kellel on kuni 9 töötajat ja sinu ettevõtte käive või bilansimaht on alla 2 miljoni euro, saad Hüpoteeklaenult taotleda soodustingimustel Kasvulaenu, mis aitab kasvatada sinu äri, et sina saaksid kasvada ettevõtjana.

Rohelisema tootmise ja teeninduse poole – loe, mida saad väikeettevõtte juhi ja omanikuna ise ära teha

Roheline mõtteviis ja ESG teema on jätkuvalt päevakorras ja järjest rohkem lisandub tarbijaid, kes eelistavad jätkusuutlikke tooteid ja teenuseid. Loe, mida saad väikeettevõtte juhi ja omanikuna ise ära teha, et sinugi ettevõtluse jalajälg oleks väiksem ning sinu tooted ja teenused oleksid kestlikumad.

Aeg on korda teha koduaed

Kevade saabudes hakkavad aiaomanikel kiired ajad, sest stardib kauaoodatud uus aiahooaeg. Valmis tuleb seada aiatööriistad ning planeerida suuremad ja väikeses tööd aias. Lisaks igakevadisele peenarde planeerimisele ja istutamistele on vaja tähelepanu pöörata ka aiarajatistele – kas hubased istumisalad, terrass, aiad ja aiateed, ka kasvuhoone ja abihoone on korras ning hooajaks valmis? Ka aiamasinad ja -tööriistad kuuris vajavad kontrolli, kas piisab hooldamisest või on mõni neist pigem otstarbekas välja vahetada? Kui kevadiste aiatööde maht on suur, tasub kaaluda nende tööde rahastamist kinnisvara tagatisel laenu abil. Kvaliteetaeg oma kodus on parim kogu perele.

5 kasulikku eelist, mida annab sinu ettevõttele krediidiliin

Krediidiliin on ettevõtjatele mõeldud krediidilimiit, mida saab kasutusse võtta igal ajal ja oma äranägemise järgi just siis, kui seda kõige rohkem vajad. Siit leiad 5 kasulikku eelist, mida krediidiliin sinu ettevõttele annab.

Mis on teise järjekoha hüpoteeklaen ja millal seda kasutada?

Suuremaid väljaminekuid planeerides on tavaliselt vaja leida lisaraha. Kui sul on juba maja või korteri tagatisel kodulaen, ent vajad uut laenu kodu remondiks või muu suurema väljamineku jaoks, siis on võimalik võtta teise järjekoha hüpoteeklaen, mis on lühiajaliste laenude ja krediitkaartidega võrreldes paremate tingimustega

Ärilaen kinnisvara tagatisel – nutikas viis, kuidas oma äriideed rahastada

Oled juba ammu unistanud ettevõtjaks saamisest või sooviksid olOled juba ammu unistanud ettevõtjaks saamisest või sooviksid olemasolevat äri laiendada, ent vahendeid napib? Kui mõlgutad mõtteid ettevõtluse teemadel, siis on ärilaen kinnisvara tagatisel üks võimalik lahendus, mille abil oma ideed lõpuks teoks teha ja plaanid realiseerida.emasolevat äri laiendada, ent vahendeid napib? Kui mõlgutad mõtteid ettevõtluse teemadel, siis on ärilaen kinnisvara tagatisel üks võimalik lahendus, mille abil oma ideed lõpuks teoks teha ja plaanid realiseerida.

Kasvulaen aitab mikroettevõtetel hoogsamalt kasvada

Nii nagu eelmisel sügisel, nii tuleb ka sel aastal Hüpoteeklaen väikeettevõtjatele appi, pakkudes kuni 9 töötajaga ning alla 2-miljonilise bilansimahu ja käibega ettevõtetele soodustingimustel Kasvulaenu, mis teeb ettevõtlusega alustamise ja äri laiendamise tavapärasest lihtsamaks.

Sul on kinnisvara tagatisel laen, mille soovid soodsama vastu vahetada?

Kinnisvara tagatisel võetud laen on üks eelistatumaid laenuliike, sest selle kasutusotstarve on vaba ja intress üldjuhul madalam kui klassikalistel tarbimislaenudel. Sissetuleku vähenedes võib aga varasemalt võetud laen kiirelt üle jõu käivaks osutuda. Mida siis teha, kui iga sent on arvel ja hädasti oleks vaja igakuiseid kohustusi vähendada?

Kodulaen ilma omafinantseeringuta

Oma kodu ostmise või remondiga võib kaasneda suuri väljaminekuid – kui vajalikku rahasummat pangakontol ei ole, on võimalik taotleda kodulaen ilma omafinantseeringuta.

Kuidas saada laen kinnisvara ostuks

Maja või korteri ostmine tähendab, et enamasti on selliseks tehinguks vajalik leida lisaraha või võtta laen. Kuidas aga saada laen kinnisvara ostuks? Ja millised laenud kinnisvara ostmiseks on kõige sobivamad?

Leiame koos lahenduse – paindlikud laenud kinnisvara tagatisel

Otsides sobivat laenuvõimalust oma unistuste ja soovide elluviimiseks, tasub tähelepanu pöörata ka sellele, milline laenuandja saab pakkuda kõige paindlikumaid lahendusi.

Korteri renoveerimine

Kui korteri renoveerimine on Sinu lähiaja plaanides, siis ära lükka unistusi ja töid homsesse, vaid tee need teoks. Korteri renoveerimislaen aitab korteris ette võtta nii kiire värskenduskuuri kui ka põhjaliku renoveerimistöö, alustades seinte värvimisest, vannitoa plaatide ja sanitaartehnika vahetusest kuni elektrijuhtmete uuendamise ja parketi või köögimööbli vahetamiseni välja.

Maa ja krundi ostmine

Unistus maaomanikuks saamisest võib saada teoks loetud päevadega, kui vormistada maa ost kinnisvara tagatisel laenuga. Maatüki ostmine on kasulik ette võtta laenu abiga.

Majalaen

Kui Sul on soov ehitada või osta omale maja, siis parim viis selle plaani elluviimiseks on taotleda selleks majalaen. Maja laen on sobiv nii päris uue maja ehitamiseks kui ka olemasoleva maja renoveerimiseks, soojustamiseks ja oma maitse järgi sisustamiseks.

Laen korteri tagatisel

Laen korteri tagatisel on sobiv võimalus, kui Sinu kodu vajab suuremat remonti või soovid olemasolevale korterile lisaks osta suvemaja, krunti või suuremat kodu.

Kuidas käib suvila ostmine laenuga

Kevadel kui ilmad soojenevad, tekib inimestel soov soetada omale suvila. Kuidas käib suvila ostmine laenuga ja milline laen suvila ostuks valida, selgitame siin artiklis lähemalt.

Miks eelistada Hüpoteeklaenu

Hüpoteeklaen on olnud Eesti turul usaldusväärne laenuandja juba enam kui 12 aastat ning selle aja jooksul oleme aidanud paljudel inimestel ja äridel oma plaane ellu viia. Ka tänastes oludes on Hüpoteeklaenu kontorid Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus jätkuvalt avatud ja laene väljastatakse üle Eesti.

Millega peab arvestama, kui sooviks on võtta laen vanemapuhkusel olles

Kui perre sünnib laps, siis jääb enamasti üks lapsevanematest mõneks ajaks töölt eemale ja tema peamiseks sissetulekuallikaks saab emapalk. Samal ajal võib olla vaja lahendada igasuguseid elukorralduslikke küsimusi.

Võlgade refinantseerimine kui üks võimalik lahendus oma rahalise seisu parandamiseks

Kui sinu rahaline seis ei ole just kõige parem ja varasemalt võetud laenud on järjest kuhjumas, siis on see selge märk, et sul tuleb oma rahaasjad tõsisemalt käsile võtta. Üks võimalik lahendus selleks on võlgade refinantseerimine, mis aitab võla kuhjumisele piiri panna, igakuiseid laenumakseid vähendada ja suure tõenäosusega ka laenu kogusummas võita.

Sul on hea äriidee? Vaata siit, kuidas oma projektile rahastus leida

Kui sul on peas juba mõnda aega küpsenud mõni hea äriidee, siis tuleks nüüd küll käised üles käärida ja tegudele asuda. Paljude ettevõtlike inimeste jaoks on peamine takistus uute projektide elluviimisel rahastuse puudumine. Kuid kui sinu äriplaan on põhjalikult läbimõeldud ja tõotab teenida head tulu, siis on sellele kindlasti võimalik leida ka sobiv rahastus.

Pulmalaen

Pulmalaen aitab katta kõik pulmade korraldamisega seotud kulud pulmade eelselt, pulmapäeval ja sellele järgnevalt. Tegemist on paindliku laenutootega, mis võimaldab pulmadeks vajalikud väljaminekud jagada pikemale perioodile – et Sa ei peaks abiellumise päeval oma kulutuste pärast muretsema.

Kuidas finantseerida maja ehitust

Kes majaehitusega lähemalt kokku on puutunud, see teab, et nullist uue maja ehitamine on oluliselt keerulisem kui valmismaja ostmine, nõudes rohkem aega ja raha, aga ka parajal hulgal asjaajamist.

Arvestades seda, et tegemist on suhteliselt suure investeeringuga, siis soovitakse enamasti maja ehituseks kasutada ka laenuraha.

Laen krundi ostmiseks

Igal kevadel kasvab märkimisväärselt nende inimeste hulk, kes soovivad endale isiklikku maatükki soetada. Kui krundi ostmine laenuga on plaanis selleks, et sinna ehitada kohe peale ka maja, on üheks võimaluseks võtta kodulaen. Samas ei pruugi pangalaenu taotlemine sellel eesmärgil minna sugugi libedalt. Et kodulaenu saada, on vaja ette näidata ehitusprojekt ja hinnakalkulatsioon maja ehitamiseks. Nende koostamine nõuab aga aega ja enamasti ka raha.

Korduma kippuvad küsimused laenu abil krundi ostmise ja maja ehitamise teemadel

Kuna praegu on kõige magusam aeg krundi ostmiseks ja majaehitusega alustamiseks, siis koondasime kokku kõige sagedasemad küsimused laenu abil krundi ostmise ja maja ehitamise teemadel, mis on loodetavasti abiks, kui sul on uue kodu või suvila rajamine plaanis.

Kinnisvara laen ettevõttele

Ettevõtte heade tulemuste taga on läbimõeldud otsused ja investeeringud, mis toovad pikaajalist tulu. Hüpoteeklaenu kinnisvara laen ettevõttele on usaldusväärne ja kindel tugi uute äriideede ja ettevõtte laienemisplaanide realiseerimisel.

Kuidas vabaneda võlast ehk 4 sammu laenudest vabama elu poole

Tänapäeval on raske leida inimest, kes poleks võtnud laenu eluaseme, auto või mõne kallima tarbeeseme ostuks ning finantsvõimendus on muutunud meie elu lahutamatuks osaks. Mida aga teha, kui laenukoorem on muutunud koormaks, mida enam kanda ei jaksa?

Ärilaen ehk väikelaen firmale aitab ideed ellu viia

Eestis tegutseb kümneid tuhandeid mikro- ja väikeettevõtjad, kes müüvad klientidele oma oskusi ja ideid. Kui ka Teie olete valmis alustama ettevõtlusega või soovite hoopis oma äri laiendada, aga Teil puuduvad rahalised vahendid …

Kas kinnisvara tasub osta või üürida?

Tänavune koroona-aasta on jätnud jälje ka Eesti kinnisvaraturule: Tallinnas ja Tartus on tulnud turule rohkem üürikortereid, mistõttu üürile võtjatel on valik suurem, kuid samas buumivad ka kinnisvarahinnad edasi.

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel antava laenu abil on üks võimalusi Teie maksevõime muutmiseks. Kui Teil on finantsprobleemid ning olete sattunud raskustesse võetud laenukohustuste täitmisega, kuid samas omate kinnisvara, lugege edasi.

Pange alus rahalisele sõltumatusele – alustage ettevõtlusega!

Oma rahaasjade juhtimine ja säästmine on rahalise sõltumatuse üks alussambaid, kuid säästmisest isegi olulisem on sissetulekute suurendamine. Kõige lihtsam võimalus oma sissetulekuid suurendada on alustada ettevõtlusega.

Viis väikest nippi, mis aitavad muutuda rahaliselt efektiivsemaks

Oma rahaasjade juhtimine ja säästmine on rahalise sõltumatuse üks alussambaid, kuid säästmisest isegi olulisem on sissetulekute suurendamine.

Väikelaenu refinantseerimine

Väikelaenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel antava laenu abil on üks võimalusi lahendamaks finantsprobleeme, kui olete sattunud raskustesse võetud laenukohustustega, kuid samas omate kinnisvara.

Sinu äriidee vajab kapitali ehk kuidas rahastada ettevõtet ärilaenuga

Mida aeg edasi, seda enam lisandub väikefirmasid, kus ettevõtjad müüvad otse klientidele oma oskusi ja ideid. Miks ei võiks ka Teie valida ettevõtja mitte just kõige lihtsama, kuid kindlasti põnevama ja suuremat vabadust pakkuva tee?


Liitu uudisvooga siin!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.