Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Finantsnõuanded

Millega peab arvestama, kui sooviks on võtta laen vanemapuhkusel olles

Kui perre sünnib laps, siis jääb enamasti üks lapsevanematest mõneks ajaks töölt eemale ja tema peamiseks sissetulekuallikaks saab emapalk. Samal ajal võib olla vaja lahendada igasuguseid elukorralduslikke küsimusi.

Võlgade refinantseerimine kui üks võimalik lahendus oma rahalise seisu parandamiseks

Kui sinu rahaline seis ei ole just kõige parem ja varasemalt võetud laenud on järjest kuhjumas, siis on see selge märk, et sul tuleb oma rahaasjad tõsisemalt käsile võtta. Üks võimalik lahendus selleks on võlgade refinantseerimine, mis aitab võla kuhjumisele piiri panna, igakuiseid laenumakseid vähendada ja suure tõenäosusega ka laenu kogusummas võita.

Sul on hea äriidee? Vaata siit, kuidas oma projektile rahastus leida

Kui sul on peas juba mõnda aega küpsenud mõni hea äriidee, siis tuleks nüüd küll käised üles käärida ja tegudele asuda. Paljude ettevõtlike inimeste jaoks on peamine takistus uute projektide elluviimisel rahastuse puudumine. Kuid kui sinu äriplaan on põhjalikult läbimõeldud ja tõotab teenida head tulu, siis on sellele kindlasti võimalik leida ka sobiv rahastus.

Sul on kinnisvara tagatisel laen, mille soovid soodsama vastu vahetada?

Kinnisvara tagatisel võetud laen on üks eelistatumaid laenuliike, sest selle kasutusotstarve on vaba ja intress üldjuhul madalam kui klassikalistel tarbimislaenudel. Sissetuleku vähenedes võib aga varasemalt võetud laen kiirelt üle jõu käivaks osutuda. Mida siis teha, kui iga sent on arvel ja hädasti oleks vaja igakuiseid kohustusi vähendada?

Pulmalaen

Pulmalaen aitab katta kõik pulmade korraldamisega seotud kulud pulmade eelselt, pulmapäeval ja sellele järgnevalt. Tegemist on paindliku laenutootega, mis võimaldab pulmadeks vajalikud väljaminekud jagada pikemale perioodile – et Sa ei peaks abiellumise päeval oma kulutuste pärast muretsema.

Kuidas finantseerida maja ehitust

Kes majaehitusega lähemalt kokku on puutunud, see teab, et nullist uue maja ehitamine on oluliselt keerulisem kui valmismaja ostmine, nõudes rohkem aega ja raha, aga ka parajal hulgal asjaajamist.

Arvestades seda, et tegemist on suhteliselt suure investeeringuga, siis soovitakse enamasti maja ehituseks kasutada ka laenuraha.

Laen krundi ostmiseks

Igal kevadel kasvab märkimisväärselt nende inimeste hulk, kes soovivad endale isiklikku maatükki soetada. Kui krundi ostmine laenuga on plaanis selleks, et sinna ehitada kohe peale ka maja, on üheks võimaluseks võtta kodulaen. Samas ei pruugi pangalaenu taotlemine sellel eesmärgil minna sugugi libedalt. Et kodulaenu saada, on vaja ette näidata ehitusprojekt ja hinnakalkulatsioon maja ehitamiseks. Nende koostamine nõuab aga aega ja enamasti ka raha.

Korduma kippuvad küsimused laenu abil krundi ostmise ja maja ehitamise teemadel

Kuna praegu on kõige magusam aeg krundi ostmiseks ja majaehitusega alustamiseks, siis koondasime kokku kõige sagedasemad küsimused laenu abil krundi ostmise ja maja ehitamise teemadel, mis on loodetavasti abiks, kui sul on uue kodu või suvila rajamine plaanis.

Kinnisvara laen ettevõttele

Ettevõtte heade tulemuste taga on läbimõeldud otsused ja investeeringud, mis toovad pikaajalist tulu. Hüpoteeklaenu kinnisvara laen ettevõttele on usaldusväärne ja kindel tugi uute äriideede ja ettevõtte laienemisplaanide realiseerimisel.

Kuidas vabaneda võlast ehk 4 sammu laenudest vabama elu poole

Tänapäeval on raske leida inimest, kes poleks võtnud laenu eluaseme, auto või mõne kallima tarbeeseme ostuks ning finantsvõimendus on muutunud meie elu lahutamatuks osaks. Mida aga teha, kui laenukoorem on muutunud koormaks, mida enam kanda ei jaksa?

Ärilaen ehk väikelaen firmale aitab ideed ellu viia

Eestis tegutseb kümneid tuhandeid mikro- ja väikeettevõtjad, kes müüvad klientidele oma oskusi ja ideid. Kui ka Teie olete valmis alustama ettevõtlusega või soovite hoopis oma äri laiendada, aga Teil puuduvad rahalised vahendid …

Kas kinnisvara tasub osta või üürida?

Tänavune koroona-aasta on jätnud jälje ka Eesti kinnisvaraturule: Tallinnas ja Tartus on tulnud turule rohkem üürikortereid, mistõttu üürile võtjatel on valik suurem, kuid samas buumivad ka kinnisvarahinnad edasi.

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel antava laenu abil on üks võimalusi Teie maksevõime muutmiseks. Kui Teil on finantsprobleemid ning olete sattunud raskustesse võetud laenukohustuste täitmisega, kuid samas omate kinnisvara, lugege edasi.

Pange alus rahalisele sõltumatusele – alustage ettevõtlusega!

Oma rahaasjade juhtimine ja säästmine on rahalise sõltumatuse üks alussambaid, kuid säästmisest isegi olulisem on sissetulekute suurendamine. Kõige lihtsam võimalus oma sissetulekuid suurendada on alustada ettevõtlusega.

Viis väikest nippi, mis aitavad muutuda rahaliselt efektiivsemaks

Oma rahaasjade juhtimine ja säästmine on rahalise sõltumatuse üks alussambaid, kuid säästmisest isegi olulisem on sissetulekute suurendamine.

Väikelaenu refinantseerimine

Väikelaenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel antava laenu abil on üks võimalusi lahendamaks finantsprobleeme, kui olete sattunud raskustesse võetud laenukohustustega, kuid samas omate kinnisvara.

Sinu äriidee vajab kapitali ehk kuidas rahastada ettevõtet ärilaenuga

Mida aeg edasi, seda enam lisandub väikefirmasid, kus ettevõtjad müüvad otse klientidele oma oskusi ja ideid. Miks ei võiks ka Teie valida ettevõtja mitte just kõige lihtsama, kuid kindlasti põnevama ja suuremat vabadust pakkuva tee?


Liitu uudisvooga siin!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.