Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tõstame koos
Sinu kodu või äripinna väärtust

Koduremont tõstab elukvaliteeti ja Sinu kodu väärtust. Pakume pankade järel soodsaima intressiga kinnisvara tagatisel laenu, et aidata Sinu ideed ellu viia.

Tõstame koos
Sinu kodu või äripinna väärtust

Remondilaen

Kodu või äriruumid vajavad remonti, sisustus värskendamist ja tehnika väljavahetamist? Remondilaen aitab need plaanid ellu viia! Kinnisvara tagatisel remondilaen on suurepärane võimalus neile, kes soovivad teha kodus või äripinnal remonti, osta uut köögimööblit või võtta ette suurem renoveerimistöö.

Remondi laen sobib nii üksiku toa või vannitoa renoveerimiseks kui ka terve kodu remondiks. Korteri remondi laen on abiks ka siis, kui soovitakse näiteks uuendada elektrisüsteemi, plaatida esikut või välja vahetada torud. Samuti on remondilaen võimalik taotleda ettevõttele, et renoveerida või laiendada oma kontorit või äripinda.

Remondilaen kinnisvara tagatisel on suurepärane alternatiiv erinevatele väikelaenutoodetele. Tegemist on paindliku laenutootega, mis võimaldab kuni 12 kuu pikkust täismaksepuhkust. Remondilaenud algavad alates 2000 eurost. Võimalik on valida ühekordse tagasimaksega lühiajaline korteri remondilaen või annuiteetgraafikuga pikaajaline laen korteri remondiks.

Tutvu remondilaenu tingimustega!
874

Remondilaen kinnisvara tagatisel on võimalik taotleda tagasimaksetähtajaga kuni 20 aastat. Laen tuleb tagasi maksta enne 80. sünnipäeva.

Kui Sul on varasemalt võetud kõrgema intressimääraga laen remondiks mõne teise teenusepakkuja juures, kuid sooviksid seda vahetada, siis sobib kinnisvara tagatisel laen ka olemasolevate, kõrgemate intressimääradega laenude refinantseerimiseks.

Pole vahet, kas tagatiseks on äripind, korter või eramaja, Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel antava remondilaenuga saad muuta oma äripinna või kodu veel hubasemaks. Laenu saab võtta kuni 75% tagatiseks antava kinnisvara väärtusest. Kodu remondilaen annab Sulle vabad käed, milliseid töid oma kodu või kontori uuendamiseks teha. Laen korteri tagatisel võimaldab värskendustöid ette võtta kiiresti ja parematel tingimustel ning pikaajalise tagasimaksegraafikuga.

Remondilaenu ülevaade

Kellele Eesti Vabariigi resident ja täisealine Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa alusel Eestis viibiv isik
Tagasimakse graafik Annuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud.
Laenu tähtaeg 3 – 240 kuud
Aktsepteeritavad tagatised Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot
Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe Kuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50%
Muud nõuded Laen peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80’ndaks sünnipäevaks

 

Kui remondilaen tekitas huvi või Sul tekkis täpsustavaid küsimusi, siis helista meie tasuta lühinumbril 1203 või täida ära kodulehel olev kontaktivorm.

Peale remondilaenu taotluse esitamist võtab laenuspetsialist Sinuga ühendust ning küsib vajadusel lisainfot. Laenuotsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Positiivse otsuse korral kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Hüpoteeklaenu kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Soovitud laenuraha oma kodu või kontori remondiks saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures ja mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.

 

Taotle laenu siin!

Miks valida finantspartneriks just Hüpoteeklaen?

Valdkonna turuliider

Valdkonna turuliider

Pakume soodsamaid laenutingimusi pangaväliste rahastajana.

Paindlikum kui pank

Paindlikum kui pank

Meie laenuhaldurid mõtlevad Sinuga kaasa ja püüavad alati leida lahenduse.

14 aastat kogemust

14 aastat kogemust

Meie meeskonnas on pikaajalise kogemusega finantsspetsialistid.

Personaalne lähenemine

Personaalne lähenemine

Väärtustame iga ideed ja arvestame iga kliendi vajaduste ja võimalustega.

Vaata lisaks:

Hinnakiri

Lepingueelne teave

Tarbijakrediidi üldtingimused

Krediidi kulukuse määr on 14,91% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 10 000 €; lepinguperiood 7 aastat, tagasimaksete arv 84, intress 9% + 6 kuu Euribor* aastas, lepingutasu 300 €, laenu tagasimaksete summa 15256,32 € ja laenu kogusumma 15556,32 €. Laenuleping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud hüpoteegi seadmise ja tagatisvara kindlustamisega seotud kulusid. 

*07.09.2023 on Euribor 3,938%.


Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.