Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

REMONDILAEN

Tõstame koos
Sinu kodu või äripinna väärtust

Kodu parandus tõstab elu kvaliteeti ja kodu väärtust. Pakume pankade järel soodsaima intressiga kinnisvara tagatisel laenu, et aidata Sul ideed ellu viia.

Remondilaen

Kodu või äriruumid vajavad remonti, sisustus värskendamist ja tehnika väljavahetamist? Remondilaen aitab need plaanid ellu viia! Kinnisvara tagatisel remondilaen on suurepärane võimalus neile, kes soovivad teha kodus või äripinnal remonti, osta uut köögimööblit või võtta ette suurem renoveerimistöö.

Remondi laen sobib nii üksiku toa või vannitoa renoveerimiseks kui ka terve kodu remondiks. Korteri remondi laen on abiks ka siis, kui soovitakse näiteks uuendada elektrisüsteemi, plaatida esikut või välja vahetada torud. Samuti on remondilaen võimalik taotleda ettevõttele, et renoveerida või laiendada oma kontorit või äripinda.

Remondilaen kinnisvara tagatisel on suurepärane alternatiiv erinevatele väikelaenutoodetele. Tegemist on paindliku laenutootega, mis võimaldab kuni 12 kuu pikkust täismaksepuhkust. Remondilaenud algavad alates 2000 eurost. Võimalik on valida ühekordse tagasimaksega lühiajaline korteri remondilaen või annuiteetgraafikuga pikaajaline laen korteri remondiks.

Tutvu remondilaenu tingimustega!
874

Remondilaen kinnisvara tagatisel on võimalik taotleda tagasimaksetähtajaga kuni 20 aastat. Laen tuleb tagasi maksta enne 80. sünnipäeva.

Kui Sul on varasemalt võetud kõrgema intressimääraga laen remondiks mõne teise teenusepakkuja juures, kuid sooviksid seda vahetada, siis sobib kinnisvara tagatisel laen ka olemasolevate, kõrgemate intressimääradega laenude refinantseerimiseks.

Pole vahet, kas tagatiseks on äripind, korter või eramaja, Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel antava remondilaenuga saad muuta oma äripinna või kodu veel hubasemaks. Laenu saab võtta kuni 75% tagatiseks antava kinnisvara väärtusest. Kodu remondilaen annab Sulle vabad käed, milliseid töid oma kodu või kontori uuendamiseks teha. Laen korteri tagatisel võimaldab värskendustöid ette võtta kiiresti ja parematel tingimustel ning pikaajalise tagasimaksegraafikuga.

Remondilaenu ülevaade

Kellele Eesti Vabariigi resident ja täisealine Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa alusel Eestis viibiv isik
Tagasimakse graafik Annuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud.
Laenu tähtaeg 3 – 240 kuud
Aktsepteeritavad tagatised Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot
Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe Kuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50%
Muud nõuded Laen peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80’ndaks sünnipäevaks

Kui remondilaen tekitas huvi või Sul tekkis täpsustavaid küsimusi, võta meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehel oleva kontaktivormi.

Taotle remondilaen internetist! Laenutaotluse saad esitada siinsamas lehel. Pärast remondilaenu taotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Hüpoteeklaenu kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Soovitud laenuraha oma kodu või kontori remondiks saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures ja mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.

 

Miks valida finantspartneriks just Hüpoteeklaen?

Valdkonna turuliider

Valdkonna turuliider

Pakume soodsamaid laenutingimusi pangaväliste rahastajana.

Paindlikum kui pank

Paindlikum kui pank

Meie laenuhaldurid mõtlevad Sinuga kaasa ja püüavad alati leida lahenduse.

13 aastat kogemust

13 aastat kogemust

Meie meeskonnas on pikaajalise kogemusega finantsspetsialistid.

Personaalne lähenemine

Personaalne lähenemine

Väärtustame iga ideed ja arvestame iga kliendi vajaduste ja võimalustega.

Taotle laenu siin!


Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.