REMONDILAEN

Tõstame koos
Sinu kodu või äripinna väärtust

Kodu parendus tõstab elu kvaliteeti ja kodu väärtust. Pakume pankade järel soodsaima intressiga kinnisvara tagatisel laenu, et aidata Sul ideed ellu viia.

Remondilaen

Kodu või äriruumid vajavad remonti, sisustus värskendamist ja tehnika väljavahetamist? Remondilaen aitab need plaanid ellu viia! Kinnisvara tagatisel antav Remondilaen on suurepärane võimalus neile, kes soovivad teha kodus või äripinnal remonti, osta uut köögimööblit või võtta ette suurem renoveerimistöö.

Remondilaen on suurepärane alternatiiv erinevatele väikelaenutoodetele. Laenusumma algab alates 2000 eurost. Remondilaenu näol on tegemist paindliku laenutootega, mis võimaldab kuni 12 kuu pikkust täismaksepuhkust.

Tutvu remondilaenu tingimustega!
874

Kui olete aga kõrgemate intressimääradega remondilaenu võtnud teise teenusepakkuja juurest, sobib kinnisvara tagatisena laen ka olemasolevate, kõrgemate intressimääradega laenude refinantseerimiseks.

Pole vahet, kas tagatiseks on äripind, korter või eramaja, Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel antava remondilaenuga saate muuta oma äripinna või kodu veel hubasemaks.

Remondilaenu ülevaade

Kellele Eesti Vabariigi resident ja täisealine Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa alusel Eestis viibiv isik
Tagasimakse graafik Annuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud.
Laenu tähtaeg 3 – 240 kuud
Aktsepteeritavad tagatised Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot
Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe Kuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50%
Muud nõuded Laen peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80’ndaks sünnipäevaks

Kui Remondilaen tekitas huvi või tekkis täpsustavaid küsimusi, võta meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehel oleva tagasisidevormi.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. Soovitud laenuraha saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures ja mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.

Miks valida finantspartneriks just Hüpoteeklaen?

Valdkonna turuliider

Valdkonna turuliider

Pankade järel pakume kõige soodsamaid laenutingimusi just meie.

Paindlikum kui pank

Paindlikum kui pank

Meie laenuhaldurid mõtlevad Sinuga kaasa ja püüavad alati leida lahenduse.

12 aastat kogemust

12 aastat kogemust

Meie meesond on panganduse taustaga finantsspetsialistid.

Personaalne lähenemine

Personaalne lähenemine

Väärtustame iga ideed ja arvestame iga kliendi vajaduste ja võimalustega.

Taotle laenu siin!


Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.