Ettevõttest

Hüpoteeklaen AS tegutseb alates 2009. a. Oleme juba üle 15 aasta aidanud paljudel ettevõtjatel ja eraisikutel oma plaane ja ideid ellu viia. Pakume paindlikke laene kinnisvara tagatisel kuni 20 aastaks. Oleme pikaajaline turuliider hüpoteeklaenuandjate seas.

Meie igapäevane fookus on suunatud likviidse kinnisvara tagatisel laenude väljastamisele. Oleme Sulle lähedal – meie kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Hüpoteeklaenu taotlemine on mugav ja seda saab teha ükskõik millisest Eestimaa paigast interneti teel. Omame pikaajalist kogemust kinnisvara hindamise alal. Üldjuhul hindame laenu tagatiseks kasutatava kinnisvara ise ning see teenus on meie klientidele tasuta.

Meie väärtused

Laenuandjana pakume Sulle personaalsust, võimalikult kiireid laenuotsuseid ja mõistliku hinnaga lahendusi. Tänu kinnisvara tagatisel väljastatavatele laenudele saame olla paindlikud ja pakkuda pikemaid maksetähtaegu ja madalamaid intressimäärasid.

Usume, et pole olemas võimatuid olukordi ja alati leidub sobiv lahendus. Mõtleme Sinuga kaasa ja oleme valmis ära kuulama ka ambitsioonikad ideed.

Väärtustame Sinu aega ja anname omalt poolt kõik, et otsused sünniksid kiirelt. Meie laenuhaldurid on operatiivsed, võtame ühendust pärast laenutaotluse kättesaamist ja teeme laenupakkumise juba 1 tööpäevaga.

Hüpoteeklaenuga saad täita oma unistused ja ellu viia ka kõige hulljulgemad ideed. Meie missioon on aidata igal kliendil kasvada ja leida talle võimalus oma unistuste täitmiseks läbi ausa ja läbipaistva laenutoote pakkumise.

Oleme usaldusväärne laenuandja

Hüpoteeklaen AS loomise taga on pikaajalise ja põhjaliku kinnisvara- ja pangandusalase taustaga Eesti inimesed. Usume, et kinnisvara on väärtuslik vara igas majanduskeskkonnas ja kinnisvara on investeering, mille väärtus ajas kasvab. Alustasime oma tegevust juba 2009. aastal, tegutsedes täna 2016. a Finantsinspektsiooni poolt väljastatud tegevusloa alusel hüpoteekkrediidiandjana ja krediidiandjana. Seisame selle eest, et ka teiste laenufirmade kliendid oskaksid nõuda seadustele vastavaid ja läbipaistvaid lepingutingimusi – selgelt väljatoodud intressi ja viivise määra, krediidi kogukulu ja krediidi kulukuse määra, infot võimalike lisakulude ja ennetähtaegse lepingu lõpetamise kulu kohta jne. 

Oleme võtnud eesmärgiks hoida laenuandjate mainet kõrgel ja olla oma tegevusega eeskujuks.

Hüpoteeklaen tööandjana

Hüpoteeklaenus töötab juba üle 40 inimese. Meil on suurepärased ja ühtehoidvad kolleegid, konkurentsivõimeline palk, põhjalik sisseelamisprogramm ja mitmekülgsed enesearengu võimalused. Usume kindlalt, et edu võti peitub heas meeskonnatöös. Oleme peresõbalik tööandja, hoolime tervisest ja töökeskkonnast. Korraldame regulaarselt ühisüritusi nii töötajatele kui ka nende peredele.

Tervise Arengu Instituut koostöös Tööinspektsiooniga väljastasid Hüpoteeklaenule märgise „Tervist edendav töökoht”, tunnustades meid kui tööandjat, kes panustab järjepidevalt oma töötajate tervise ja heaolu nimel. Märgis kannab sõnumit, et organisatsioonis väärtustatakse töötajaid ja tegeletakse järjepidevalt turvalise, tervist väärtustava, tervislikke eluviise ning valikuid soodustava keskkonna kujundamisega.

TET EE

Investorile

Hüpoteeklaen finantseerib oma tegevust ettevõtte omanike omavahenditest, pangalaenudega, võlakirjade emiteerimisega ja erainvestoritelt kaasatud vahenditega. Oleme ambitsioonikas iga aastaga kasvav Eesti ettevõte, pakume head investeerimisvõimalust ja tootlust.

Partnerid

Hüpoteeklaen AS audiitor on KPMG, juriidilistes küsimustes on abiks Ellex Raidla ja Sorainen. Hüpoteeklaen AS on üks Eesti esimese positiivse krediidiregistri asutajaliikmetest 2016. a. Alates 2017. aastast oleme Eesti Võlausaldajate Liidu liige.

Hüpoteeklaen AS on MTÜ Finance Estonia aktiivne liige. Osaleme töögruppides, et panustada finantssektori arengusse ja innovatsiooni. Alates 2018. a on MTÜ Finance Estonia tunnustanud meid krediidiandjate ja -vahendajate Hea Tava märgisega. Hea Tava eesmärgiks on tuua välja põhimõtted, mis aitavad kaasa üksteise mõistmisele, ausale ja vabale konkurentsile ning usaldusväärse finantssüsteemi toimimisele ja hea maine kindlustamisele.

Meie kontorid

Hüpoteeklaen Tallinn

Rävala pst 2, VI korrus, Tallinn
Vaata asukohta kaardil

Hüpoteeklaen Tartu

Ülikooli 6a, Tartu
Vaata asukohta kaardil

Hüpoteeklaen Narva

Kerese 2, Narva
Vaata asukohta kaardil

Hüpoteeklaen Pärnu

Pikk 26, Pärnu
Vaata asukohta kaardil

Meie toetame

Hüpoteeklaen on teie teenistuses!

Toomas Paju

Toomas Paju
Finantsid

Tea Kaasik
Finantsid

Raido Roos
Riskijuht

Eduard Lipavski
Partnerid

Lea Maarand
Müügijuhtimine

Helen Saks Hüpoteeklaen turundusjuht

Helen Saks
Turundusjuht

Annika Vään
Kliendinõustamine
annika@hypoteeklaen.ee
+372 5252 909

Boris Shesterikov

Boris Shesterikov
Kliendinõustamine
boris@hypoteeklaen.ee
+372 5562 5223

Olga Tšervinskaja
Kliendinõustamine
olga@hypoteeklaen.ee
+372 5551 8879

Margit Rootsi
Kliendinõustamine
margit@hypoteeklaen.ee
+372 5331 4873

Natalja Baškirova
Kliendinõustamine
natalja@hypoteeklaen.ee
+372 5553 4567

Peeter Strikholm Hüpoteeklaen Pärnu

Peeter Strikholm
Kliendinõustamine
peeter@hypoteeklaen.ee
+372 5853 6318

Kristin Tubro
Kliendinõustamine
kristin@hypoteeklaen.ee
+372 5557 4667

Vesta Palm Hüpoteeklaen

Vesta Palm
Kliendinõustamine
vesta@hypoteeklaen.ee
+372 5899 9390

Nadežda Jasnovskaja
Kliendinõustamine
nadezda@hypoteeklaen.ee
+372 5553 7088

Anna Rušeljuk
Kliendinõustamine
anna@hypoteeklaen.ee
+372 5867 3840

Anni Alas Hüpoteeklaen

Anni Alas
Siseauditi juht

Irina Maksimenko
Lepingud

Marge Šinkarev
Aruandlus

Galina Bumažnikova
Finantsid

Triinu Tõkke
Finantsid

Katrin Paju
Personal

Janek Uiboupin
Projektijuht

Kristiina Toomei
Projektijuht

Tõnu Lauk
Kinnisvara hindamine

Helery Narits
Kinnisvara hindamine

Erena Treimann
AML spetsialist

Veiko-Joel Kokk Hüpoteeklaen

Veiko-Joel Kokk
Peajurist

Kadri Uus
Õigus

Elmer Aros
Õigus

Lauri Sinisaar
IT juht

Gerli Toomepuu
IT arendusspetsialist

Andre Lehis

Andre Lehis
IT arendusspetsialist

Eleri Savi

Eleri Savi
Assistent

Inga Kaljužnaja

Inga Kaljužnaja
Assistent

Liis Johanson

Liis Johanson
Assistent

Mari-Liis Matizen
Assistent

Elise Jõgi

Elise Jõgi
Assistent

Elisabeth Alliku

Elisabeth Alliku
Assistent

Karoliina Sreiberg
Kinnisvara hindamine (emapuhkusel)

Lora Zibbo
AML spetsialist (emapuhkusel)

Michelle Nõulik
AML spetsialist (emapuhkusel)