ARENDUSLAEN  

Ehita koos Hüpoteeklaenuga.

Maksa tagasi Sulle sobival ajal. 

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Teame, kui olulised on paindlikkus ja kulude kokkuhoid iga väikearendaja jaoks. Pakume elamute ja ärihoonete ehitamiseks ja renoveerimiseks paindlikke laenutingimusi, mis aitavad arendusprojektide valmimist finantseerida. Arenduslaen on kinnisvara tagatisel laen, mis väljastatakse etappide kaupa, vastavalt ehitusprojekti valmimisele. Laenu tagasimakseperiood on kuni 24 kuud. Tagasimakseid saab tasuda osade kaupa või tagastada arenduslaen kogu summas projekti lõpus ühekorraga.  

Kinnisvaraga tegelemine ja elamuarendus on raha- ja ajamahukad ja turg on täis paljusid pakkujaid. Kasutades arenduslaenu, muutub uutesse äriprojektidesse ja kinnistutesse investeerimine kättesaadavamaks. Arenduslaenuga rahastatud projekt annab ka ostjale kindluse, et uus kodu või ärihoone valmib kokkulepitud tähtajaks. Aegade jooksul on Hüpoteeklaen rahastanud paljusid ehitusprojekte. Taotledes arenduslaenu kinnisvara tagatisel, ei pea Sa otsima täiendavat investorit.

Säästa laenuga kaasnevatelt kuludelt! Kõigile kinnisvaraarendajatele on kinnisvara hindamine arenduslaenu taotlemisel ja iga järgneva laenuosa väljamaksmisel meie poolt tasuta.  

Laenuotsus kätte 1 tööpäevaga. 

Nt. Arenduslaen on sobilik arendusprojektide finantseerimiseks, sealhulgas elukondliku või ärikinnisvara renoveerimiseks või ehituseks. 

Mine laenutaotlust täitma!

Kellele Eesti Vabariigis registreeritud aktsiaselts, osaühing. 
Tagasimakse graafik Bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse jooksvat intressi ning laenusumma tagastatakse lepingu lõpptähtaja saabumisel. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud. 
Laenu summa 25 000- 2 000 000 
Laenu tähtaeg kuni 24 kuud 
Aktsepteeritavad tagatised Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot 
Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe Kuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50% 
Muud nõuded a) Omakapital vastab seadusele; 
b) Viimase majandusaasta aruanne on esitatud; 
c) Selge sihtotstarve ja tagasimakseallikas 

Kui Arenduslaen tekitas huvi või tekkis täpsustavaid küsimusi, võta meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe tagasisidevormi. 

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. Soovitud laenuraha saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures. 

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.