Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Koduvahetuslaen

Koduvahetuslaen aitab Sul mugavamalt ette võtta elumuutvaid otsuseid. Paljud meist on seisnud probleemi ees, kus märkame kinnisvaraportaalis unelmate kodu, kuid ei saa seda endale lubada, sest olemasolev kinnisvara on veel müümata. Maja ehitamine pangalaenuga ei ole odav lõbu ja maja ehitamine võtab aega. Kuidas siis koduvahetus ette võtta, et see elukorraldust võimalikult vähe mõjutaks? Enamasti käib see nii, et proovitakse müüa olemasolev kodu võimalikult kiiresti ja ühtlasi ka turuhinnast odavamalt või loodetakse, et väljavalitud maja, krunti või korterit ei osteta ära enne, kui senine kodu on müüdud.

Kuidas aga saada uue kodu omanikuks ja ette võtta koduvahetus, samal ajal kui vana kodu on veel müümata? Abiks on Hüpoteeklaenu koduvahetuslaen, mille abil saab paralleelselt praeguse kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Koduvahetuslaen on sissemaksega 0 eurot ja laenu tagatiseks on müüdav kinnisvara. Maksimaalne tähtaeg, milleks koduvahetuslaen on võimalik taotleda, on kuni 12 kuud. Selle aja jooksul on võimalik ära teha plaanitud koduvahetus ning turuhinnaga müüa maha oma praegune eluase ning seejärel koduvahetuslaen tagastada.

Ära loobu oma unistuste kodust, vaid kasuta võimalust, mida pakub paindlikel tingimustel koduvahetuslaen. Nii ei pea Sa leppima kiirmüügist tekkinud kahjuga. Hüpoteeklaenu koduvahetuslaen aitab uude koju kolimise teha mugavamaks, kui arvata oskad!

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Mine laenutaotlust täitma!

KelleleEesti Vabariigi resident ja täisealine Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa alusel Eestis viibiv isik
Tagasimakse graafikBullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud.
Laenu tähtaeg1 – 12 kuud
Aktsepteeritavad tagatisedMüüdav kinnisvara, mis asub Eesti Vabariigis ja mille väärtus on vähemalt 10 000 eurot
Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suheKuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50%

Lisaks koduvahetuslaenule pakub Hüpoteeklaen ka teisi laenuvõimalusi. Näiteks kui Sul on plaanis maatüki ostmine, on võimalik võtta laen krundi ostuks. Kui Sul on soov ehitada krundile ka uus maja ja võtta laen maja ehitamiseks, siis selleks on võimalik taotleda laen korteri tagatisel, laen maa tagatisel või laen metsa tagatisel. Võimalik on ka suvila ostmine laenuga ja suvila renoveerimine laenu abil, et see siis oma unistuste koduks ümber ehitada.

Kui koduvahetuslaen tekitas huvi või Sul tekkis täpsustavaid küsimusi meie laenutoodete osas, siis võta meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe kontaktivormi. Oleme paindlik laenuandja ja valmis pakkuma paindlikke lahendusi ja tingimusi. Võimalik on ka varasemalt võetud laenude refinantseerimine. Kui Sind huvitab kodu remont või maja ehitus või renoveerimine, siis soovitame Sul vaadata ka võimalusi, mida pakuvad majalaen, remondilaen ja renoveerimislaen.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel selgitab, mida koduvahetuslaen tähendab ja küsib lisainfot. Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima, et koduvahetuslaen Sulle väljastada. Meie kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Soovitud koduvahetuslaen jõuab Sinu pangakontole pärast hüpoteegi seadmist notari juures.

Mine laenutaotlust täitma!

Vaata lisaks:

Hinnakiri

Lepingueelne teave

Tarbijakrediidi üldtingimused

Krediidi kulukuse määr on 14,91% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 10 000 €; lepinguperiood 7 aastat, tagasimaksete arv 84, intress 9% + 6 kuu Euribor* aastas, lepingutasu 300 €, laenu tagasimaksete summa 15256,32 € ja laenu kogusumma 15556,32 €. Laenuleping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud hüpoteegi seadmise ja tagatisvara kindlustamisega seotud kulusid. 

*07.09.2023 on Euribor 3,938%.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.