Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Parim aeg ärilaenu võtmiseks

Kuigi praegu on paljude ettevõtjate äritegevus pandud pausile, on kriis loonud mitmeid uusi ärivõimalusi, millest kinni haarata. Kevad on ka väikearendaja jaoks tavapäraselt soodne aeg ehitusprojektidega alustamiseks. Uute tegevuste ja projektide käivitamine nõuab sageli täiendavat finantseeringut, milleks enamasti võetakse ärilaen.

Kui eratarbijatena oleme harjunud otsima parimat pakkumist turul, siis tegelikult võib ka ärikliendina soodsaid laenuvõimalusi leida.

Nii on Hüpoteeklaenul parasjagu käimas kampaania, mille raames on kõigile, kes esitavad uue laenutaotluse perioodil 15.03-15.04.2021, hüpoteegi seadmisega seotud kulud, nagu notaritasu, riigilõiv ning laenu ennetähtaegse tagastamise tasu ja tagatiskinnisvara hindamine, tasuta.

Millist kokkuhoidu pakutav ärilaen võimaldab

Et täpsemalt aru saada, millist kokkuhoidu käimasolev kampaania ettevõtja jaoks võimaldab, vaatame mõningaid numbreid lähemalt. 

Keskmine ärilaen võetakse summas 50 000 eurot. Kui laen vormistatakse kinnisvara tagatisel, on tehingu notaritasu ja riigilõiv suurusjärgus 370 eurot. Kui laen soovitakse ennetähtaegselt tagasi maksta, siis tuleb selle eest tavapäraselt tasuda kolme kuu intress, milleks 12% laenuintressi juures on 1500 eurot. 

Kui ärilaenu suuruseks on 100 000 eurot, siis on notaritasu ja riigilõiv kokku ligikaudu 730 eurot. Ennetähtaegse tagastamise tasu aga sama intressi juures juba 3000 eurot. 

Väikeettevõtja mõistes tähendab selliste summade säästmine arvestatavat rahalist võitu. Väikearendajate jaoks, kes objekti valmimisel ja realiseerimisel laenu ennetähtaegselt tagastada soovivad, on see aga hea võimalus, kuidas oma riske vähendada ja võimalikku kasumit suurendada.

Kuidas soodustingimustel ärilaenu taotleda

Ärilaen kinnisvara tagatisel sobib nii alustavale firmale kui ka juba tegutsevale ettevõttele oma tegevuse laiendamiseks või uute ärisuundade käivitamiseks. Äriettevõtetele mõeldud laenu saab taotleda summas 2000 – 2 000 000 eurot, 3–180 kuuks. Lisaks hoonestatud kinnisvarale on võimalik vormistada laen metsamaa tagatisel.

Soodustingimustel ärilaenu taotlemiseks tuleb täita laenutaotlus, pärast mida võtab Hüpoteeklaenu spetsialist sinuga ühendust. Kui pakkumine sobib, siis kutsume sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Laenu saad kätte pärast notariaalse hüpoteegi seadmist kuni 2 tööpäeva jooksul.

Aastate jooksul on paljud Eesti edukad ettevõtted oma äri laiendamist Hüpoteeklaenu abil rahastanud. Valdkonna turuliidrina anname garantii, et teeme sulle Hüpoteeklaenu parima pakkumise kinnisvara tagatisel. Oleme läbipaistev laenuandja ja pakume personaalset lähenemist, paindlikke laenutingimusi ning sõbralikku teenindust. Kui sind hakkas pakkumine huvitama, siis esita laenutaotlus enne 15. aprilli siin.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.