Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Koduomaniku laen – omaniku laen

Kodulaenu võtmine on tähtis otsus ja selle valimisel mängivad rolli just laenuvõtjale sobilikud tingimused. Hüpoteeklaen pakub mitmeid erinevaid võimalusi ning meie poolt pakutavate laenude hulgast leiab igaüks endale sobivaima. Pakume kinnisvara tagatisel laenu, mis ei ole sihtotstarbeline – see tähendab, et meile ei pea selgitama, milleks kasutatakse võetav laenusumma.

Teise valikuna on olemas kodulaenu refinantseerimine ehk olemasoleva laenu või laenude ületoomine uue laenuandja juurde. Kui tuua üle rohkem kui üks laen, siis võimaldab kodulaenu refinantseerimine kohustuste hulga koondamist ühte kohta ja seda soodsatel tingimustel. Laenumakse tegemine muutub mugavamaks, kui kõik laenud on koondatud ühte kohta.

Kolmanda võimalusena on meie toodete hulgas olemas kodulaenu omafinantseering, mille vajalikkus võib tekkida üldjuhul noortel, kes soovivad alustada iseseisvat elu ja nende üheks võimaluseks on valida koduomaniku laen. Kodulaenu omafinantseering kipub tihtipeale olema ebasobilike tingimustega, kuid Hüpoteeklaenu minimaalseks laenusummaks on 2000 € – selline summa võib olla juba piisav mõne väiksema korteri või maja sissemaksuks. Maksimaalne summa sõltub aga tagatiseks antava kinnisvara väärtusest. Kui aga endal kinnisvara puudub, ei ole ka see takistuseks laenu saamisel, sest tagatiseks võib pakkuda ka kinnisvara, mille omanikuks on keegi teine. Oluline on vaid vara omaniku nõusolek ja teadlikkus, milliseid riske võib finantskohustus endaga kaasa tuua. Kuna lühiajalise laenu tagasimakse tähtaeg on kuni 2 aastat ja pikaajalise laenu tagasimakse tähtaeg kuni 15 aastat, siis leiab Hüpoteeklaen kindlasti kõige vajaduspõhisema laenu.

Koduomaniku laen võimaldab kiiremini alustada elu oma unistuste kodus. Hüpoteeklaenu laenude valikus on erinevaid võimalusi, kuidas omaniku laen saab olla abiks – vali endale sobivaim, nagu kodulaenu refinantseerimine või kinnisvara omaniku laen!

Kui koduomaniku laen tekitas huvi või tekkis täpsustavaid küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe tagasisidevormi. Samuti on personaalsema konsultatsiooni saamiseks võimalik tulla kohapeale. Meie kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Puškini tänav 19
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga. Lühiajalised laenunud alates 1000 eurost ning laenuperiood 3 kuud kuni 2 aastat. Pikaajalised laenud alates 3000 eurost ning laenuperiood 2 aastat kuni 15 aastat. 10000-eurose laenusumma puhul seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse määr 10,45% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13817,26 eurot ja laenu kogusumma 14117,26 eurot. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.