Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Kodulaen ilma omafinantseeringuta

Oma kodu ostmise või remondiga võib kaasneda suuri väljaminekuid – kui vajalikku rahasummat pangakontol ei ole, on võimalik taotleda kodulaen ilma omafinantseeringuta.

Sageli peab laenuvõtja lisaks kodulaenule ka enda poolt vähemalt 10-20% raha olema valmis oma kodusse investeerima. Arvestades kinnisvara ja ehitusmaterjalide hindu, võib tegemist olla märkimisväärse summaga, mille kogumine võib aega võtta mitmeid aastaid. 

Siiski ei tähenda see, et kodu remonti või uue kodu ostmist tuleks teadmata ajaks edasi lükata. Kui eluase vajab uuendamist kohe, on olemas ka lahendus, mis võimaldab taotleda kodulaen 0 sissemaksega.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Millistel juhtudel tasub võtta kodulaen ilma omafinantseeringuta

Kodulaen ilma omafinantseeringuta on sobiv, kui Sul on ootamatult vaja vahetada eluaset, leidsid omale unistuste korteri või soovid osta suvilat, et rohkem linnast eemal viibida.

Kodulaen ilma omafinantseeringuta võib olla sobiv ja tihti ka kõige kiirem lahendus, kui selgub ootamatult, et katus laseb läbi või aknad vajavad vahetamist.

Vahel võib remonditööde edasilükkamine kaasa tuua veel suuremaid kulutusi, näiteks katuse läbilaskmine võib viia selleni, et pead ette võtma põhjalikuma remondi ka elutoas. Samuti on viimase aastaga oluliselt suurenenud energia- ja küttekulud. Kui Sinu maja on seni olnud ainult elektri- või gaasikütte peal, siis peaksid juba praegu mõtlema, kuidas oma kodu ökonoomsemaks muuta.

Samuti sobib kodulaen ilma omafinantseeringuta, kui sooviks on osta täiendav eluase, näiteks kui laps läheb ülikooli või vanavanemad vajavad väiksemat korterit. Kui uue kodu ostmine on plaanis, kuid omafinantseeringuks kogutud rahast ei piisa, siis sissemakseta kodulaen ja kodulaen 0 sissemaksega võimaldavad kodu ostmise otsuse teha juba täna.

Kuidas taotleda kodulaen ilma omafinantseeringuta?

Meie usume, et igale olukorrale leidub alati mõni lahendus. Kui soovid kinnisvara osta ilma sissemaksuta või seda remontida, siis võta meiega ühendust ja peame nõu.

Nimelt võimaldab Hüpoteeklaen Sul taotleda kodulaen ilma sissemakseta. Kasutades olemasolevat kinnisvara laenu tagatisena, on Sul võimalik taotleda kodulaen 0 sissemaksega ehk võtta sissemakseta kodulaen.

Kui Sul seisavad ees koduga seotud väljaminekud, kuid Sul ei ole kinnisvara, mida saaksid tagatisena kasutada, on võimalik tagatisena kasutada ka teisele isikule kuuluvat kinnisvara. Selleks võib olla elukaaslase või vanemate eluase või mõnele muule isikule kuuluv kinnisvara. Arvestada tuleb, et kinnisvaraomanik peab olema nõus sellega, et tema vara tagatisena kasutatakse. Selle kinnitamiseks peab ta tulema koos Sinuga notarisse lepingut sõlmima.

Hüpoteeklaenu kodulaen ilma omafinantseeringuta aitab katta kõik vajadused ja väljaminekud, mis kodu soetamise, sisustamise ja remontimisega tekivad. Kodulaen 0 sissemaksega on sobiv ka maja, korteri, maatüki või suvila ostuks, kui sissemaksuraha puudub või seda ei ole piisavalt kogutud.

Kui Sul on juba kodu tarbeks võetud varasemalt laen, siis tasub uurida, kas laenude refinantseerimine võiks olla abiks igakuiste kohustuste vähendamisel. 

Hüpoteeklaen on paindlik laenuandja. Kui sissemakseta kodulaen pakub Sulle huvi või Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm.

Taotle kodulaen ilma omafinantseeringuta internetist!

Laenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Hüpoteeklaenu kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Kodulaen ilma omafinantseeringuta laekub Sinu pangakontole pärast hüpoteegi seadmist notari juures ja mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. 

Mine laenutaotlust täitma!

 

Valdkonna turuliider

Valdkonna turuliider

Pakume soodsamaid laenutingimusi pangaväliste rahastajana.

Paindlikum kui pank

Paindlikum kui pank

Meie laenuhaldurid mõtlevad Sinuga kaasa ja püüavad alati leida lahenduse.

14 aastat kogemust

14 aastat kogemust

Meie meeskonnas on pikaajalise kogemusega finantsspetsialistid.

Personaalne lähenemine

Personaalne lähenemine

Väärtustame iga ideed ja arvestame iga kliendi vajaduste ja võimalustega.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.