Laenud – vali endale sobiv laen

Laenud kinnisvara tagatisel on hea viis oma soovide ja unistuste ellu viimiseks. Hüpoteeklaen on usaldusväärne partner nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meil on soodne intress ja paindlikud lahendused. Laenud alates 2000 € kuni 20 aastaks. Laenuotsusest teavitame sind 1 tööpäevaga.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Väikelaen

Väikelaen alates 2000 € on paindlik lahendus suuremate ostude ja väljaminekute finantseerimiseks. Kui vajad lisaraha, et tasuda õppemaks, ravikulud või teha kodus remonti, siis aitab sind just väikelaen, mis tuleb appi mitmesuguste tegevustega seoses nagu õppimine, tervishoid, kodu sisustamine ja muu.

Mine laenutaotlust täitma!

Pulmalaen

Pulmalaen aitab muretult korraldada täpselt sellised pulmad nagu soovid, kattes kõik pulmade korraldamisega seotud kulud pulmade eelselt, pulmapäeval ja sellele järgnevalt. Pulmalaenuga ei pea sa abiellumise päeval kulutuste pärast muretsema. Pulmade finantseerimiseks sobib paindlike tingimustega laen, mis on tõenäoliselt turu parim ja soodsaim.

Mine laenutaotlust täitma!

Reisilaen

Kes meist ei unistaks aeg-ajalt aja mahavõtmisest soojal maal või aktiivsest puhkusest lumistel mäenõlvadel. Reisilaen ulatab abikäe ja aitab sul soovitud sihtkohta reisida. Vali romantiline nädalalõpp kahele või päikesereis kogu perega teisele poole maakera. Reisilaenu saab kätte juba paari päevaga ja reis võibki kiirelt alata.

Mine laenutaotlust täitma!

Tarbimislaen

Tarbimislaen on mõeldud suurte ja ootamatute kulude katmiseks, mis nõuavad kiiret tegutsemist. Selliseks väljaminekuks võib olla näiteks autoremont, aga ka hambaravi. Kui ootamatu ja hädavajalik kulutus on ukse ees, siis on tarbimislaen soodne võimalus hajutada suurem väljaminek pikemale perioodile, et sa ei peaks suuremat summat ühekorraga tasuma.

Mine laenutaotlust täitma!

Kui suur on maksimaalne laenusumma

Kui suur on maksimaalne laenusumma

Hüpoteeklaen väljastab laenu kinnisvara tagatisel ja 50-75% kinnisasja väärtusest. Võimalik on valida kuni 20-aastane annuiteetgraafik või kuni 36 kuu pikkune maksegraafik, kus jooksvalt tuleb tasuda vaid intressi ja põhiosa tagastada laenulepingu lõpus. Vali, kui suurt laenu sa võtta soovid – laen kuni 5000 eurot, laen kuni 10 000 eurot, laen kuni 15 000 eurot, laen kuni 20 000 eurot, laen kuni 30 000 eurot, laen kuni 50 000 eurot ja rohkem.

Mine laenutaotlust täitma!

Laen ettevõttele

Pakume paindlikke laenuvõimalusi Eesti ettevõtetele summas 2000 kuni 2 000 000 eurot. Hüpoteeklaenu väikelaen ettevõttele on paindlik lahendus uute ideede teostamiseks. Ärilaen kinnisvara tagatisel on sobilik nii alustavale firmale kui ka juba tegutsevale ettevõttele oma tegevuse laiendamiseks. Projektilaen on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad ellu viia äriideed või rahastada äriprojekti. Projektilaen on sobiv ka sildfinantseerimiseks. Sellisel juhul tasutakse igakuiselt vaid laenuintresse. Laenu põhiosa tagastatakse ühe maksena laenuperioodi lõpus.

Mine laenutaotlust täitma!

Hüpoteeklaen – pikaajalise kogemusega laenuandja

Hüpoteeklaen – pikaajalise kogemusega laenuandja

Hüpoteeklaen on usaldusväärne laenude väljastaja juba enam kui 12 aastat. Anname oma klientidele lühi- ja pikaajalist laenu kinnisvara tagatisel. Tagatisega laen väljastatakse korterile, majale, ridaelamule, paarismajale või maale hüpoteegi seadmisega. Võimalus on vormistada laen kinnisvara tagatisel, laen maa tagatisel ja laen metsamaa tagatisel.

Vali sobiv laen meie paindlike krediiditoodete seast: koduvahetuslaen, renoveerimislaen, laen maja ehituseks, remondilaen, laen kinnisvara soetamiseks.

Mine laenutaotlust täitma!

Refinantseerimine ei ole keeruline!

Refinantseerimine ei ole keeruline!

Pakume ka laenude refinantseerimist. Hüpoteeklaenu võlgade refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraisikutele. Väikelaenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel on üks võimalik lahendus finantsprobleemide lahendamiseks. Kõige sagedasemad teemad, millega kliendid meie poole pöörduvad, on liisingu refinantseerimine, kiirlaenu refinantseerimine ning eluasemelaenu ja kodulaenu refinantseerimine. Kui sul on mitu erinevat laenu mitme laenuandja käest, siis meie teenuste hulka kuulub ka üldine refinantseerimine. Aitame oma klientidel tarbimisvõlgadest pääseda ja erinevad laenud ühte maksegraafikusse siduda.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.