Laenud – vali endale sobiv laen

Laenud kinnisvara tagatisel on hea viis oma soovide ja unistuste ellu viimiseks. Hüpoteeklaen on usaldusväärne partner nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meil on soodne intress ja paindlikud lahendused. Laenud alates 2000 € kuni 20 aastaks. Laenuotsusest teavitame sind 1 tööpäevaga.

Väikelaen

Väikelaen alates 2000 € on paindlik lahendus suuremate ostude ja väljaminekute finantseerimiseks. Kui vajad lisaraha, et tasuda õppemaks, ravikulud või teha kodus remonti, siis aitab sind just väikelaen, mis tuleb appi mitmesuguste tegevustega seoses nagu õppimine, tervishoid, kodu sisustamine ja muu.

Mine laenutaotlust täitma!

Pulmalaen

Pulmalaen aitab muretult korraldada täpselt sellised pulmad nagu soovid, kattes kõik pulmade korraldamisega seotud kulud pulmade eelselt, pulmapäeval ja sellele järgnevalt. Pulmalaenuga ei pea sa abiellumise päeval kulutuste pärast muretsema. Pulmade finantseerimiseks sobib paindlike tingimustega laen, mis on tõenäoliselt turu parim ja soodsaim.

Mine laenutaotlust täitma!

Reisilaen

Kes meist ei unistaks aeg-ajalt aja mahavõtmisest soojal maal või aktiivsest puhkusest lumistel mäenõlvadel. Reisilaen ulatab abikäe ja aitab sul soovitud sihtkohta reisida. Vali romantiline nädalalõpp kahele või päikesereis kogu perega teisele poole maakera. Reisilaenu saab kätte juba paari päevaga ja reis võibki kiirelt alata.

Mine laenutaotlust täitma!

Tarbimislaen

Tarbimislaen on mõeldud suurte ja ootamatute kulude katmiseks, mis nõuavad kiiret tegutsemist. Selliseks väljaminekuks võib olla näiteks autoremont, aga ka hambaravi. Kui ootamatu ja hädavajalik kulutus on ukse ees, siis on tarbimislaen soodne võimalus hajutada suurem väljaminek pikemale perioodile, et sa ei peaks suuremat summat ühekorraga tasuma.

Mine laenutaotlust täitma!

Kui suur on maksimaalne laenusumma

Hüpoteeklaen väljastab laenu kinnisvara tagatisel ja 50-75% kinnisasja väärtusest. Võimalik on valida kuni 20-aastane annuiteetgraafik või kuni 36 kuu pikkune maksegraafik, kus jooksvalt tuleb tasuda vaid intressi ja põhiosa tagastada laenulepingu lõpus. Vali, kui suurt laenu sa võtta soovid – laen kuni 5000 eurot, laen kuni 10 000 eurotlaen kuni 15 000 eurotlaen kuni 20 000 eurotlaen kuni 30 000 eurotlaen kuni 50 000 eurot ja rohkem.

Laen ettevõttele

Pakume paindlikke laenuvõimalusi Eesti ettevõtetele summas 2000 kuni 2 000 000 eurot. Hüpoteeklaenu väikelaen ettevõttele on paindlik lahendus uute ideede teostamiseks. Ärilaen kinnisvara tagatisel on sobilik nii alustavale firmale kui ka juba tegutsevale ettevõttele oma tegevuse laiendamiseks. Projektilaen on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad ellu viia äriideed või rahastada äriprojekti. Projektilaen on sobiv ka sildfinantseerimiseks. Sellisel juhul tasutakse igakuiselt vaid laenuintresse. Laenu põhiosa tagastatakse ühe maksena laenuperioodi lõpus.

Mine laenutaotlust täitma!

Hüpoteeklaen – pikaajalise kogemusega laenuandja

Hüpoteeklaen on usaldusväärne laenude väljastaja juba enam kui 12 aastat. Anname oma klientidele lühi- ja pikaajalist laenu kinnisvara tagatisel. Tagatisega laen väljastatakse korterilemajale, ridaelamule, paarismajale või maale hüpoteegi seadmisega. Võimalus on vormistada laen kinnisvara tagatisellaen maa tagatisel ja laen metsamaa tagatisel.

Vali sobiv laen meie paindlike krediiditoodete seast: koduvahetuslaenrenoveerimislaenlaen maja ehituseksremondilaen, laen kinnisvara soetamiseks.

Mine laenutaotlust täitma!

Refinantseerimine ei ole keeruline!

Pakume ka laenude refinantseerimist. Hüpoteeklaenu võlgade refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraisikutele. Väikelaenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel on üks võimalik lahendus finantsprobleemide lahendamiseks. Kõige sagedasemad teemad, millega kliendid meie poole pöörduvad, on liisingu refinantseerimine, kiirlaenu refinantseerimine ning eluasemelaenu ja kodulaenu refinantseerimine. Kui sul on mitu erinevat laenu mitme laenuandja käest, siis meie teenuste hulka kuulub ka üldine refinantseerimine. Aitame oma klientidel tarbimisvõlgadest pääseda ja erinevad laenud ühte maksegraafikusse siduda.