6. mai 2022

Korteri renoveerimine

Kui korteri renoveerimine on Sinu lähiaja plaanides, siis ära lükka unistusi ja töid homsesse, vaid tee need teoks. Korteri renoveerimislaen aitab korteris ette võtta nii kiire värskenduskuuri kui ka põhjaliku renoveerimistöö, alustades seinte värvimisest, vannitoa plaatide ja sanitaartehnika vahetusest kuni elektrijuhtmete uuendamise ja parketi või köögimööbli vahetamiseni välja. Vana korteri renoveerimine aitab märgatavalt tõsta oma kinnisvara väärtust. Värskelt renoveeritud kodu näeb ka ilusam välja ja seal on mõnusam elada.

Milliste väljaminekutega tuleb arvestada, kui ees seisab korteri renoveerimine

Korteri renoveerimine võib sisaldada väga erinevaid töid ja seetõttu on raske anda ühest vastust, kui suur on keskmine korteri remondi hind. Kui oled jõudnud kindlale otsusele oma vana korteri renoveerimine ette võtta, siis tuleks alustuseks välja selgitada, kui suures mahus renoveerimistöid on vaja teha, sest sellest sõltub, milliseks kujuneb lõppkokkuvõttes korteri renoveerimine hind.

Kui korteris pole ammu uuenduskuuri tehtud, siis võib olla vajalik ette võtta kapitaalremont. Vana korteri renoveerimine võib tähendada, et lahti on vaja võtta seinad ja põrandad, milleks on kindlasti asjatundja abi vaja. Ent kui soovid lihtsalt korterit veidi oma käe järgi värskendada, näiteks mõnes toas seinad või mööbli üle värvida, siis võib piisata ka lihtsamatest maalritöödest, mida saad soovi korral ise teha. 

Korteri renoveerimine maksumus sisaldab enamasti ehitustöid, viimistlusmaterjale ja soovi korral ka uut mööblit. Hinnates vajalikke töid, saad ligikaudu teada, kui palju maksab korteri renoveerimine ja kui kaua vana korteri renoveerimine võib aega võtta.

Korteri renoveerimislaen muudab kodu värskendamise lihtsamaks

Korteriremondist mõeldes on vaid vähestel kogu renoveerimiseks vajalik summa kohe pangakontol olemas. Kui plaan on kõik eluruumid ja korter ühekorraga ära renoveerida, siis tuleb appi korteri renoveerimislaen, mis muudab kodu värskendamise lihtsamaks.

Renoveerimislaen on laen korteri tagatisel või mõne muu kinnisvara tagatisel, mida saab võtta kuni 20 aastaks ja soovi korral ennetähtaegselt tagastada. Korteri renoveerimislaen on soodne, paindlik ning seda on mugav taotleda. Laenu saab kätte kiirelt ja vaid loetud päevade pärast saad soovi korral renoveerimistöödega alustada!

Hüpoteeklaenu korteri renoveerimislaen on summas 2000 € – 500 000 €. Laenu saab taotleda vastavalt sellele, milline on korteri renoveerimine maksumus ja laenu väljastatakse likviidse kinnisvara tagatisel, milleks võib olla renoveeritav korter või mõni muu korter, eramaja, hoonestamata krunt või metsamaa. Sõltuvalt tagatiseks antava kinnisvara väärtusest võib laen olla kuni 75% kinnisvara turuväärtusest. Maa puhul on laenusummaks 50-60% maatüki või krundi hinnast.

Kui korteri renoveerimine ei nõua suuri väljaminekuid või soovid oma korterit enne müüki kiirelt värskendada, siis võib renoveerimistöödeks sobida ka ühekordse tagasimaksega lühiajaline remondilaen, mille põhiosa saad tagastada laenutähtaja lõpus. Nn bullet-graafikuga remondilaenu tähtaeg on kuni 24 kuud ehk 2 aastat. Võttes vana korteri renoveerimine ette lühiajalise remondilaenuga, tuleb Sul laenuperioodi jooksul tasuda vaid intresside eest.

Soovid rohkem teada saada, kuidas käib vana korteri renoveerimine laenuga? Võta meiega ühendust, helistades meie lühinumbril 1203, täida ära meie kontaktivorm või alusta laenutaotluse täitmist siinsamas, et taotleda korteri renoveerimislaen ja me teeme Sulle laenupakkumise 1 tööpäevaga.

Mine laenutaotlust täitma!

Tagasi nimekirja