Küpsiste kasutamine

1. Kohaldamine ja eesmärk

Hüpoteeklaen AS ja temaga samasse kontserni kuuluvate tütarettevõtted (edaspidi „Hüpoteeklaen“) kasutab oma kodulehel hypteeklaen.ee küpsiseid. Kodulehe ja Hüpoteeklaen teiste infokanalite sirvimisel olete andnud oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

2. Mõisted

3. Küpsiste sisu ja kasutamine

3.1. Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk (e. tekstifail), mille veebiserver saadab Teie veebilehitsejale ja mis salvestatakse Teie arvuti või muu Teie poolt kasutatava seadme kõvakettale. Küpsised ei ohusta veebilehe külastaja arvutit.

3.2. Küpsised võimaldavad kasutajal sujuvamalt kasutada Hüpoteeklaen veebilehte.

3.3. Küpsised on Hüpoteeklaenule olulised statistilistel eesmärkidel.

3.4. Hüpoteeklaen kasutab kolme liiki küpsiseid:

   3.4.1. seansiküpsised – salvestatakse teie poolt kasutavasse seadmesse üksnes sessiooni ajaks;

   3.4.2. püsiküpsised – salvestatakse kasutaja seadmesse mingiks kindlaks perioodiks. Juhime tähelepanu, et soovi korral saate küpsised ise oma seadmest kustutada. Püsiküpsiste eesmärgiks on veebilehitseja tuvastamine, veebilehe kasutamise turvalisus, kasutajamugavus ning statistiliste andmete kogumine.

   3.4.3. kolmandate isikute küpsised – näiteks Google Analytics ja Facebook.

4. Küpsiste kasutamise valik ja muutmine

4.1. Kui Te ei soovi, et Teie seadmetes kasutatakse küpsiseid, on Teil veebilehitseja turvasätteid muutes võimalik muuta küpsiste salvestamise seadeid ning küpsised blokeerida või kustutada veebilehtiseja seadete alt. Hüpoteeklaen omab õigust küpsiste kasutamise eeskirja alati muuta. Veebilehe külastaja on kohustatud regulaarselt kontrollima selle lehekülje sisu, et tutvuda küpsiste kasutamise eeskirja uuenduste või muudatustega.

4.2. Juhime tähelepanu, et mõned Hüpoteeklaenu veebilehe funktsioonid ei pruugi toimida kõikide küpsiste blokeerimise korral. Kui Te ei luba veebibrauseril kasutada seansiküpsised, ei ole Teil võimalik Hüpoteeklaenu veebilehte kogu ulatuses kasutada.

5. Automaatne teabe kogumine

5.1. Selleks, et saaksime analüüsida veebilehe külastajate aktiivsust enim vaadatavate alalehtede statistiliseks analüüsiks, kogutakse osa andmeid automaatselt.

6. Isikuandmete kogumine

6.1. Hüpoteeklaenu küpsiste kasutamise eesmärgiks ei ole Teie isikuandmete töötlemine. Siiski teatud juhul, kui kogutud andmeid on võimalik kokku viia isikuga, loetakse isikuandmeteks ka isiku asukohateavet, IP-aadressi ja küpsistega identifikaatorit.

6.2. Me ei kogu andmeid Teie tegevuste kohta väljaspool punktis 1. nimetatud veebilehte.

7. Kanalid, mida kasutades küpsised seadmesse salvestuvad

Google reklaamid
Facebookanalüütika + reklaamid
Microsoft Clarityanalüütika
Tawk.to Chatvestluse rakendus
Google Analyticsanalüütika

8. Isikuandmete töötlemine

8.1. Kui vajate lisaandmeid Teie isikuandmete kasutamise kohta Hüpoteeklaenu poolt, palun võtke ühendust info@hypoteeklaen.ee.