23. aprill 2024

Tartu Hüpoteeklaenu kontor sai 10-aastaseks!

1. aprillil sai Hüpoteeklaenu Tartu kontor 10-aastaseks. Selle rõõmsa sündmuse puhul ootame kõiki uusi ja vanu kliente 1.-14. aprillini meie Tartu kontorisse külla, sest sünnipäeva nädalate raames teeme klientidele parimaid pakkumisi.

Hüpoteeklaenu juhi Toomas Paju sõnul oli Tartu esindus Hüpoteeklaenu esimene kontor väljaspool Tallinna. „Meie jaoks on tähtis olla oma klientidele lähedal ja pakkuda personaalset teenust. Kuna Tartus see väga hästi õnnestus, siis andis see julgust ka järgmistes linnades kontorid avada,“ ütleb Paju.

“Suur roll selles edus on meie Tartu esinduse esimesel töötajal, kes on siin panustanud kontori avamisest alates – ehk täpselt 10 aastat. Annika Vään on Tartus kasvatanud Hüpoteeklaenu töömahu nii suureks, et tänaseks on meil Tartus juba tööl neli inimest ja see kasv jätkub,“ kiidab Paju.

“Suur tänu ka Margit Rootsile, kes on meie juures olnud samuti soliidsed 6 aastat! Lisaks meie Tartu tiimile – Annika, Margit, Elise ja Elisabeth – tahan tänada koostöö eest meie kliente, kellest nii mõnestki on saanud meie püsikliendid ja oleme teinud koos palju edukaid projekte,” ütleb Toomas Paju.

Tartu kontori staažikaim töötaja Annika Vään meenutab, et 10 aastat tagasi alustas ta üksinda Tartus Raekoja platsis ühes tillukeses kontoritoas. „Tänaseks oleme kolinud suuremasse kontorisse Ülikooli tänavale ja meie tiim on juba neljaliikmeline. Tegelikult tunneme juba, et ka siin kontoris jääb ruumi väheks,“ ütleb Vään.

Kuigi Hüpoteeklaenul oli ka enne Tartu kontori avamist Lõuna-Eestis kliente, hakkas kliendibaas kiiremini kasvama just pärast esinduse avamist.

„Laenu saab küll taotleda ka internetist, aga tegelikult tahavad inimesed ikkagi kohapeale tulla,“ selgitab Annika Vään, lisades, et kohapealne esindus annab ka klientidele teatud kindluse. Inimesed soovivad enne laenuotsuse tegemist asjad põhjalikult läbi arutada ja nõu küsida, sest laenu võtmine on tundlik teema.

Lisaväärtusena toob Vään välja, et kohapeal töötades on neil parem ülevaade piirkonnas toimuvast. „Näiteks oleme õla alla pannud mitmetele ridaelamu projektidele, suurarendustele ja elamurajoonidele Tartu linnas,“ loetleb Annika Vään häid näiteid, mis on Hüpoteeklaenu abiga valminud.

Tartu kontor kutsub külla

Juubeli puhul on Hüpoteeklaenu Tartu kontoris pidulik meeleolu ja külalistele on mitmeid üllatusi. Toomas Paju kinnitusel on sünnipäeva järgse kahe nädala jooksul kontoris oodata häid pakkumisi nii ettevõtjatele kui ka eraklientidele. „Kes ei ole veel meie juurde teed leidnud, siis olete nüüd oodatud,“ lisab ta.

„Täname kõiki kliente usalduse ja pikaajalise koostöö eest. Ja muidugi jääme väga lootma, et leiate mahti 1.-14. aprillini meie juurest läbi astuda. Ootame külla ka kõiki, kes on juba otsustanud laenu taotlema hakata või alles plaanivad laenuvõtmist,“ ütleb Annika Vään.

Tartu kontor

  • asub: Ülikooli 6a
  • loodud: 01. aprill 2014
  • meeskond: 4-liikmeline
  • teeninduspiirkond: Lõuna-Eesti, sh Tartu, Valga-, Võru-, Põlva- ja Viljandimaa

Loe ka millest rääkis Tartu kontori pikaajaline kliendihaldur Annika Vään tööst meie Tartu kontoris: Töö Tartu Hüpoteeklaenu kontoris on kõike muud kui igav ja üksluine

Tagasi nimekirja