Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Laen maa tagatisel

Sinu elukoht või maalapp võib osutuda üheks peamiseks otsustavaks tingimuseks laenu saamisel. Juhul kui tekib vajadus midagi finantseerida, siis kinnistulaen on see, mis annab võimaluse laenu saada. Võetava laenu kasutamiseks on palju variante, sest laen maa tagatisel ei ole sihtotstarbeline: raha võib kasutada kinnistu või kinnisvara remontimiseks, reisimiseks, vajalike asjade soetamiseks, õpingute finantseerimiseks, ravikulude katmiseks, alustava firma toetamiseks või muul eesmärgil.
Kinnistu tagatisel pakutava laenu tingimused on järgmised:

  • Minimaalne väljastatav laenu summa on 2000 €
  • Maksimaalne laenu summa on 50-60% tagatiseks antava kinnisvara väärtusest
  • Kinnistulaen on mõeldud nii firmadele kui ka eraisikutele
  • Tagatiseks eelistab Hüpoteeklaen likviidset kinnisvara

Tähele tasub ka panna seda, et kui võtta maa tagatisel laen, ei pea tagatis kuuluma isikule, kes võtab laenu. Kui on olemas vara omaniku nõusolek ja omanik saab aru, mis riske laen maa tagatisel toob, võib tagatise anda ka perekonnaliige, hea tuttav või keegi teine, kellel on olemas kinnisvara ning kes on andnud loa seda kasutada. Kõige olulisem on kinnistu omanikul aru saada sellest, et kui laenusaaja ei suuda laenu tagasi maksta, siis vastutab ka isik, kellele kinnisvara kuulub – tema tasub järele jäänud laenu või lepib sellega, et tagatiseks antud vara läheb laenu katmiseks müüki.

Kindlasti on kasulik teada ka seda, et võetav kinnistulaen on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt nii täielikult kui ka osaliselt. Ja seda on võimalik teha ilma suuremate lisakuludeta.

Kui kinnistulaen pakub huvi, siis saab kodulehel täita laenutaotluse ning pärast selle ülevaatamist võtame koheselt ühendust, et selgitada välja lõplikud tingimused ning leppida kokku kohtumine notariaalseks tehinguks. Taotletav laenusumma makstakse välja juba samal või järgmisel päeval peale tehingut.

Kui Sul tekib küsimusi, siis lisainfo saamiseks helista tasuta lühinumbril 1203 või kirjuta meile info@hypoteeklaen.ee.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 6, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Raekoja plats 13, II korrus
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Puškini tänav 19
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri meie asjatundjaga. Kui laenusumma on 10000 eurot ja laenu tagastamise tähtaeg annuiteet graafiku järgi 10 aastat, siis kuumakse on 148,72 eurot, fikseeritud intressimäär 12,9% aastas, krediidi kulukuse määr 13,69% (ei sisalda kindlustuslepingu tasu), krediidi kogusumma 17846,40 eurot, krediidi tagasimaksete summa 17846,40 eurot. Tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.