Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Hüpoteeklaen AS pälvis kolmanda krediidiasutusena FinanceEstonia krediidiandjate ja -vahendajate uuendatud Hea Tava 2022 märgise. Oma igapäevases töös hindab ettevõte kõrgelt heas tavas sisalduvaid põhimõtteid ning seisab selle eest, et inimesed oskaks küsida seadustele vastavaid ja läbipaistvaid lepingutingimusi.

„Meil on aus ja läbipaistev teenus. Suhtume klientidesse ausalt ja lugupidavalt. Tunneme vastutust ning jagame kliendile vajalikku teavet. Vesteldes kliendiga veendume, et ta on mõistnud tootetingimusi ja laenumakse arvutuskäiku. Anname aega süvenemiseks ja järelemõtlemiseks ning oleme alati valmis vastama täiendavatele küsimustele, et soovitada kõige sobivamatlahendust, mis oleks võimalikult madala riskiga,“ kirjeldab Hüpoteeklaenu müügitiimi juht Ele Saarmets ettevõtte põhimõtteid. 

Tervikuna on krediidiandjate ja -vahendajate turg Hüpoteeklaenu müügitiimi juhi hinnangul Eestis siiski veel arenguteel, kuid parendusi viiakse sisse just FinanceEstonia algatusel kõiki turuosalisi kaasates. „Ootame perspektiivis positiivse krediidiregistri loomist ja kohustuslikuks muutumist kõikidele krediidiandjatele ja krediidiasutustele, mis annab turuosalistele võrdsemad õigused vastutustundliku laenuandmise põhimõtete täitmiseks kliendi kohustuste väljaselgitamisel,“ lisab Saarmets. 

Krediidiandjana peab Hüpoteeklaen oluliseks ka turul liigse optimismi ja asjatundmatuse maandamist. „Püüame olla ise eeskujuks läbi selle, et pühendame aega kliendile selgitustöö tegemiseks, kasvatame kliendi teadlikkust laenamisest, riskidestning majanduskeskkonna muutlikkusest,“ räägib Saarmets. Lisaks tuleb tema sõnul olla hoolas, et turunduskommunikatsioon oleks kooskõlas finantsteenuse reklaami nõuetega.  

KAVS Hea Tava

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.