16. veebruar 2023

Toetame noore ja andeka laskesuusataja Tuudor Palmi võistlustegevust

Hüpoteeklaen toetab suuri unistusi ja ideid. Sel hooajal panime õla alla noorele ja andekale mitmekordsele Eesti ja Balti meistrile Tuudor Palmile läbi Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni, et toetada tema tippspordile pühendumist ja spordivarustuse soetamist.

Tõusev täht laskesuusatamise rahvusvahelisel areenil

Tuudor Palm on 20-aastane Eesti laskesuusataja, kes hoolimata oma noorest vanusest on näidanud häid tulemusi nii Eestis kui ka rahvusvahelisel laskesuusatamise areenil.

Hiljuti täielikult tippspordile pühendunud Palm on mitmekordne Eesti ja Balti meister oma vanuseklassis. Juuniorite Euroopa meistrivõistlustel Sloveenias pälvis ta 14. ja 22 koha, noorte maailmameistrivõistlustel Austrias sai ta 10. koha. Käesoleval IBU Junior Cupil saavutas Palm 7. koha.

2023. aasta alguses tegi Tuudor Palm oma debüüdi ka maailma karikasarjas Sloveenias, millel osalemisest ei osanud ta hooaja alguses veel unistadagi.

Hüpoteeklaenu toetus oli olulise tähtsusega

Koostööd Hüpoteeklaenuga hindab Palm väga kõrgelt, seda enam, et noorsportlastel ei ole lihtne omale sponsoreid leida. „Tänu Hüpoteeklaenule sain hea ettevalmistuse treeninglaagrites ja lisaks juurde osta kaks paari suuski,“ ütleb Palm.

„Olen Hüpoteeklaenule toetuse eest väga tänulik ja kannan uhkusega treening- ja võistlusvormil Hüpoteeklaenu logosid,“ lisab Palm, öeldes, et proovib oma toetajaid pidevalt rõõmustada heade tulemustega.

Hüpoteeklaenu juhatuse liikme Toomas Paju sõnul paistis Tuudor Palm silma oma suure tahte ja motiveeritusega. „Loodame, et ta on ka tulevikus meeste seas sama suur tegija ning et meil on ka siis võimalik temaga koostööd jätkata,“ sõnab Paju.

Hüpoteeklaenu panus moodustas olulise osa Palmi selle võistlushooaja eelarvest. Suure tõenäosusega plaanib Hüpoteeklaen Palmi toetamist jätkata ka järgmisel hooajal.

2022. aastal panustas Hüpoteeklaen rekordilises mahus heategevusse

Heade ideede toetamine on alati olnud Hüpoteeklaenu fookuses. „Laenuandjana oleme pidanud oluliseks vastutustundlikku käitumist ka ühiskonnas laiemalt,“ ütleb Toomas Paju.

2022. aastal abistati kõige suuremas mahus Ukrainat läbi Eesti Punase Risti ja Riigikaitse Edendamise SA, et toetada kiirabiautode ostmist ja haavatud sõdurite ravi.

Jõulukinkide tegemise asemel on Hüpoteeklaen juba mitmendat aastat teinud annetuse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule, et aidata kompenseerida lastevanemate sõidukulusid lapse elutähtsa ravi korral välismaal.

Töötajate liikumisväljakutse, mille kaudu tehakse head

Koroonaajast peale toimub Hüpoteeklaenus igal kuul heategevuslik liikumisväljakutse. Selle raames peavad töötajad tegema vähemalt 21 päeval kuus 7000 või rohkem sammu. Sammude lugemiseks on kasutusel YuMuuv äpp.

Kui töötaja täidab liikumisväljakutse eesmärgid, siis annetatakse tema eest 50 eurot heategevusse. Annetuse saaja valitakse ühise hääletuse teel. Näiteks on liikumisväljakutse kaudu annetatud raha Hille Tänavsuu Vähiravifondile Kingitud Elu, Toidupangale ja MTÜ-le Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit.

Liikumisväljakutsed on Hüpoteeklaenu töötajate seas saanud kiiresti populaarseks, ütleb Paju. “50 eurot ei tee töötajat rikkamaks, kuid annab hea tunde, et igaüks meist saab teha natukene head. Meeskonna peale kokku on see juba arvestatav summa,“ sõnab ta.

Hüpoteeklaen on vastutustundlik laenuandja

Hüpoteeklaen on vastutustundlik laenuandja, kes on Eesti turul aidanud ettevõtetel ja eraisikutel oma ideid ellu viia juba alates 2009. aastast. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Oleme aidanud nii alustavaid ettevõtjaid kui ka juba tugevaid tegutsevaid ettevõtteid, et meie inimeste elujärg saaks kindlamaks. Meie pikaajalise kogemusega meeskond aitab leida sobiva ja kiire kinnisvara tagatisel finantseerimislahenduse väga erinevate ideede, plaanide ja unistuste elluviimiseks.

Riskide hindamisel oleme konservatiivsed nagu valdkonna seadused nõuavad, jälgime vastutustundliku laenamise põhimõtteid ja laenuandjate hea tava. Koostöö tugevate partneritega annab kindluse, et ajame koos õiget asja.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri meie asjatundjaga või tasuta lühinumbril 1203.

Tagasi nimekirja