17. juuni 2024

UUDIS! Nüüd saad meilt ka Autolaenu.

Klientide soovidele vastu tulles pakub Hüpoteeklaen nüüd võimalust taotleda laenu auto või muu sõiduki ostuks ja remondiks! Autolaen on mugav ja paindlik lahendus auto, mootorratta või spetsiifilise töömasina ostmiseks, millega saad sõiduki kohe välja osta ilma kohustusliku kaskokindlustuse ja sissemakseta.

Autolaen sobib nii uue kui kasutatud sõiduki ostuks

Autolaen on mõeldud kuni 50 000 eurot maksva sõiduki ostuks ja maksimaalne laenuperiood on kuni 180 kuud.

Autolaenu võid kasutada uue või kasutatud pereauto, aga ka näiteks hobiauto ostmiseks või remondiks. Samuti võid autolaenu abil soetada mootorratta, autosuvila, veesõiduki või muu masina.

Autolaenu taotlemine on võimalik ka ettevõttena. Tihti vajavad väikeettevõtjad kaubikuid, töösõidukeid ja metsamasinaid, mille soetamine autolaenuga võib olla märksa kiirem ja mugavam kui liisingu taotlemine.

Paindlik lahendus auto soetamiseks

Üks autolaenu suurimaid eeliseid on see, et saad ise paindlikult otsustada, kas soovid oma autole kaskokindlustust teha – erinevalt liisingust ei ole autolaenu puhul kaskokindlustus kohustuslik.

Teine oluline eelis on see, et auto ostuks ei ole vaja koguda sissemaksu raha. Kinnisvara tagatisel laen võimaldab sul auto täies ulatuses välja osta ja tagasimakseperioodi saad ise valida, mis aitab ka kallima sõiduki ostusumma pikemale perioodile hajutada.

Taotle autolaenu juba täna!

Praegu on õige aeg auto ostmiseks, sest peagi kehtima hakkav automaks toob järgmisest aastast kaasa täiendava registreerimistasu.

Autolaenu taotlemiseks vali sõiduk välja ja täida laenutaotlus. Lisa juurde pildid tagatiseks pakutavast kinnisvarast ja teeme sulle laenupakkumise juba 1 tööpäevaga.

Kui tingimused sobivad, siis laekub laenusumma sinu kontole juba 2-3 tööpäevaga, pärast mida saad auto välja osta või alustada vajaliku remondiga.

Soovid rohkem infot? Helista Hüpoteeklaenu tasuta lühinumbril 1203.


Krediidi kulukuse määr on 16,4% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 10 000 €; lepinguperiood 7 aastat, tagasimaksete arv 84, aastane intress 10,5% + euribor, lepingutasu 300 €, laenu tagasimaksete summa 15855,84 € ja laenu kogusumma 16155,84 €.

Tagasi nimekirja