18. märts 2022

Miks eelistada Hüpoteeklaenu

Hüpoteeklaen on olnud Eesti turul usaldusväärne laenuandja juba enam kui 14 aastat ning selle aja jooksul oleme aidanud paljudel inimestel ja äridel oma plaane ellu viia. Ka tänastes oludes on Hüpoteeklaenu kontorid Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus jätkuvalt avatud ja laene väljastatakse üle Eesti. Tallinna müügiosakonna juhi Lea Maarand sõnul on huvi laenuvõtmise vastu kevadele omaselt suur ja laenu väljastamise kiiruses midagi muutunud ei ole.

Hüpoteeklaenu eelistena võib välja tuua kolm peamist omadust – nendeks on personaalne lähenemine, asjaajamise kiirus ning selge kasuga finantseerimislahendus.

Personaalne lähenemine

Hüpoteeklaen ei paku standardlahendusi, vaid läheneb igale kliendile personaalselt. Nii nagu ei ole kahte identset inimest, ei ole kahte ühesugust laenuvajadust. Hüpoteeklaenul on laenukonsultandid Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus, kes mõtlevad kaasa ja aitavad leida parimad võimalused, et klient, kes omab likviidset kinnisvara Eesti Vabariigis, saaks oma ideid realiseerida. Iga idee on alati väärt, et seda tõsiselt kaaluda ja kutsume kõiki üles suurelt unistama. Hüpoteeklaenu saab taotleda nii eraisik kui ettevõte.

Kiirus

Tihti ootavad kliendid meilt kiireid lahendusi, seepärast oleme ka seadnud kiire asjaajamise üheks eesmärgiks, seda nii klientide küsimustele vastamises, laenutaotluste läbivaatamises kui ka laenude väljastamises.

Kinnisvara tagatisel laenu saamiseks tuleb meile esitada laenutaotlus, tõendid sissetulekute kohta ja pildid tagatisena kasutatavast kinnisvarast. Pärast laenutaotluse kättesaamist vaatame selle läbi 1 tööpäevaga ning vajadusel helistame ja jagame infot, kui vajame laenuotsuse tegemiseks täiendavaid andmeid, et otsus sünniks kliendi jaoks mugavalt ja kiiresti.

Selge kasuga finantseerimislahendus

Hüpoteeklaenu põhitooteks on laen kinnisvara tagatisel. Selline lahendus annab meile võimaluse pakkuda madalat intressi ja tingimusi, mis tagatiseta laenu puhul ei oleks mõeldavad.

Kinnisvara tagatisel laen sobib mitmesuguste plaanide elluviimiseks nagu näiteks suvila renoveerimine, remontkoduvahetus, aga ka ettevõtlusega alustamine või ettevõtte laiendamine. Samuti saab kinnisvara tagatisel laenu kasutada olemasolevate laenude refinantseerimiseks ja intressikulude vähendamiseks, kui varasemalt on võetud laen või laenud, mis on ebamõistlikult suure intressiga.

Kuidas Hüpoteeklaenu taotleda

Hüpoteeklaenu taotluse saab esitada mugavalt interneti teel, kontorisse selleks tulema ei pea. Pärast taotluse esitamist võtame Sinuga ühendust ja teeme pakkumise 1 tööpäevaga. Kui kõik sujub, siis võib laenutaotluse esitamisest kuni laenu väljastamiseni kuluda sobiliku tehinguaja leidmisel notari juures vaid 2-3 tööpäeva. 

„Oleme klientidelt saanud tagasisidet, et nad hindavad väga kõrgelt meie kiiret reageerimist ja personaalset suhtlust, mida me neile pakume,“ ütleb Hüpoteeklaenu müügiosakonna juht Lea Maarand. „Paljud kliendid, eriti ettevõtjate seas, on jäänud Hüpoteeklaenu juurde pikaks ajaks – pärast ühe projekti lõppemist makstakse laen tagasi, seejärel asutakse töötama juba uue äriidee kallal, mille teostamiseks samuti meilt lisaraha kaasatakse,“ lisab ta.

Vormista laenutaotlus siinsamas ja teeme Sulle pakkumise 1 tööpäevaga!

Pikaajalise turuliidrina pakume pankade järel ilmselt kõige soodsamaid laenutingimusi. Oleme Eesti ettevõttena laenude väljastamisel paindlikumad kui pangad. Pakume alati igale kliendile parima võimaliku personaalse lahenduse.

Soovid täpsemat infot? Helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! 10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9. Hüpoteeklaen AS  www.hypoteeklaen.ee;  info@hypoteeklaen.ee; tel 1203

Tagasi nimekirja