14. november 2023

Hüpoteeklaen on peresõbralik, edukas ja eeskujulik pereettevõte

Sel aastal sai Hüpoteeklaen Äripäeva pereettevõtete TOPis auväärse teise koha. Hüpoteeklaenu juhi Toomas Paju sõnul tuli see tunnustus meeldiva üllatusena. Seda enam, et peresõbralikud väärtused on Hüpoteeklaenuga kaasas käinud juba 14 aastat, ettevõtte asutamisest alates.

Pereettevõtteid iseloomustab soe ja avatud suhtumine oma töötajatesse ja toredad traditsioonid, mis liidavad inimesi.

Väärtustame inimesi ja kogemusi

Hüpoteeklaen on pikaajaline turuliider hüpoteeklaenuandjate seas. Ettevõte sai alguse 2009. aastal kolmest perekonnast ja on tänaseks kasvanud 35 töötajani. Paljud töötajad on Hüpoteeklaenus töötanud juba pikka aega.

„Meil töötavad oma ala spetsialistid. Ettevõtte asutajad käivad ka ise igapäevaselt tööl, mitte ei ole vaid omaniku või nõukogu liikme rollis,“ ütleb Toomas Paju selgituseks, kuidas on õnnestunud head meeskonnatunnet hoida.

Korraldame ühiseid ettevõtmisi ja pereüritusi

Paju sõnul on ühised traditsioonid alati olnud Hüpoteeklaenus au sees. „Tahame, et inimesed tunneksid end meie ettevõttes nagu pereliikmed,“ ütleb ta. „Lisaks on meil üritusi, kuhu ootame ka töötajate lapsi ja kaaslasi. Tähistame ühiselt jõulusid. Samuti on töötajate pered oodatud ettevõtte suvepäevadele. Kokku on meil töötajaskonna peale üle 50 lapse. Oleme ka osalenud „Laps tööle kaasa“ aktsioonis,“ ütleb Paju.

Klientide rahulolu algab õnnelikest töötajatest

Hüpoteeklaenus väärtustatakse head sisekliimat ja töötajate rahulolu. „Veedame töö juures suure osa oma elust ja kui tööl on hea olla, siis kandub see tunne edasi ka kliendisuhetesse,“ leiab Paju. „Kui töötaja on õnnelik, siis on ka klient õnnelik,“ lisab ta.

Hüpoteeklaen aitab ellu viia unistusi ja ideid

Hüpoteeklaen on tegutsenud kokku 14 aastat. Aitame ettevõtjatel ja eraisikutel ellu viia oma plaane ja ideid. Pakume paindlikke laene kinnisvara tagatisel kuni 20 aastaks.

Hüpoteeklaenus on suurepärased ja ühtehoidvad kolleegid, konkurentsivõimeline palk, põhjalik sisseelamisprogramm ja mitmekülgsed enesearengu võimalused. Oleme peresõbralik tööandja, hoolime tervisest ja töökeskkonnast. Korraldame ühisüritusi nii töötajatele kui ka nende peredele.


Äripäeva Pereettevõtete TOP

Augusti lõpus kuulutas Äripäev välja kõige edukamad ja eeskujulikumad pereettevõtted. Pereettevõtete TOPi valimine toimus juba kolmandat korda. Äripäevas usutakse, et pereettevõtlust arendades kasvatame peale uut põlvkonda ettevõtlikke lapsi ja hoitakse seeläbi Eesti majandust tugevana. Äripäev soovis leida üles kõik pereettevõtjad, et edendada pereettevõtluse liikumist ja autasustada parimaid pereettevõtteid. TOPi esikümnes oli sel aastal mitu ehitusvaldkonna firmat, aga ka põllumajanduses ja finantsalal tegutsevaid ettevõtteid. Hüpoteeklaen saavutas Äripäeva pereettevõtete TOPis auväärse teise koha. Täname selle märkamise eest!

Tagasi nimekirja