17. august 2022

Hüpoteeklaenu suvepäevadel pandi end proovile meeskonnatöö olümpial

23.-24. juulil toimusid Hüpoteeklaenu suvepäevad. Sel korral veetsime kaks meeleolukat päeva maalilise Viljandi järve kaldal Sammuli Puhkekülas.

Suvepäevad algasid meeskonnatöö olümpiaga, mis koosnes erinevatest harjutustest ja meeskonnamängudest. Näiteks pidid osalejad ületama sood, pugema läbi 3D kuubiku ja meisterdama veepudelist raketi. Proovile pandi end ka vibulaskmises. Pärast sportlikku osa lõppu suunduti ühisele laevasõidule Viljandi järve peale. Giidina oli kaasas Jaana Hinno, kes jutustas põnevaid lugusid Viljandi linnast ja Viljandi inimestest.

Õhtul esines meile Ruutu10 improteater, kes esitas lõbusa etenduse. Pidu läks edasi Piret Ausiga üheskoos lauldes ja jätkus tantsupõrandal.

Täname Elamuspanka ja õhtujuhti Jevgeni Timoštšuki meeldejäävate suvepäevade korraldamise eest!

Hüpoteeklaenu suvepäevadele on traditsiooniliselt oodatud kõik töötajad koos oma kaaslaste ja peredega. Kokku tullakse üle Eesti – Hüpoteeklaenu kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Suvepäevade programmis on alati jäetud aega ka selleks, et kolleegidega koos aega veeta ja niisama maailma asjadest rääkida. Tegemist on mõnusa nädalalõpuüritusega, kus tegevust jagub kõigile, nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Tagasi nimekirja