7. november 2023

Hüpoteeklaen sai Pereettevõtete TOPis 2. koha. Kuula täispikka intervjuud ettevõte juhi Toomas Pajuga Äripäeva Raadios

Kuula täispikka intervjuud ettevõte juhi Toomas Pajuga Äripäeva Raadios 13.09.2023

Kui Hüpoteeklaen saavutas Äripäeva Pereettevõtete TOP konkursil 2. koha, siis uuris Äripäeva Raadio ettevõtte juht Toomas Pajult, et kuidas perede ringis sündinud ettevõte on kasvanud, kuidas ja milliseid peresõbralikke põhimõtteid tänasel päeval järgitakse ja kuidas laenuäril praegu üldisemalt läheb.

Toomas Paju ennustas, et kõrge euribor on ajutine. Kuigi ilmselt näeme veel ka seni nägemata 4%, siis pärast seda hakkab euribor langema ja stabiilsuse aeg on kätte jõudmas.

“Kui inimene soovib osta kinnisvara, siis ostja positsioon on läinud natuke paremaks. Ei ole enam nii müüja turg kui oli aasta või poolteist tagasi – on pisut ostja turg ka. Ma võin üle pika aja öelda, kui palju ma tahan kinnisvara eest maksta,“ julgustas Paju “Äripäeva TOPi” saates. Samas tuleb tema sõnul silmas pidada, et ostjat ei pruugi saata edu, kuna ettevõtted, kes tegelevad kinnisvara arendustega, on ikkagi tugevad ettevõtted.

Vaata ka pildigaleriid Keila-Joal toimunud Pereettevõtjate aastakonverentsist, kuhu seekord kogunes üle saja pereettevõtja.

24.09.2023 Hüpoteeklaen Pereettevõtjate konverentsil 2023 Keila-Joa lossis Schloss Fall.
Foto: Raul Mee
Tagasi nimekirja