Рассчитайте возможный месячный платёж

Ежемесячный платёж 874
Приведённые выше условия кредитования являются показательными и могут отличаться от предложенных вам условий.

Milliseid laenuvõimalusi pakub Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen on ettevõtetele ja eraisikutele laenu väljastanud juba enam kui 10 aastat. Aegade jooksul oleme aidanud paljudel inimestel ja äridel oma plaane ellu viia. Eesti ettevõttena saame klientidele pakkuda soodsaid laenutingimusi, personaalset teenindust ja mis kõige tähtsam – paindlikkust. Laenu vormistamine Hüpoteeklaenuga käib mugavalt. Laenuotsuse saad kätte juba 1 tööpäevaga.

Paindlikud laenud kinnisvara tagatisel

Laenuvõtmine kerkib enamasti päevakorrale siis, kui ees seisab mõni suurem kulutus, näiteks koduvahetus, remont, maja renoveerimine, kodusisustuse uuendamine, reis soojale maale, pulmad, uue auto ost või mõni suurem tervisega seotud väljaminek.

Igapäevaelus võib ette tulla ka ootamatuid olukordi, mille lahendamist ei saa edasi lükata. Sellistel puhkudel on suureks abiks väikelaen, mis aitab esialgu võimatuna tundunud olukorra ära lahendada ja mida saab tagasi maksta osade kaupa ja pikema perioodi jooksul.

Otsides paindlikku laenuvõimalust, mis oleks samal ajal mõistlike tingimustega, tasub valida kinnisvara tagatisel laen. Hüpoteeklaen on enamasti parema intressiga, aga ka pikema maksetähtajaga kui tagatiseta laen, aidates sul laenatud summa sobivamas tempos tagastada.

Hüpoteeklaenu summa algab 2000 eurost ja tagasimaksetähtaega saad ise valida – maksimaalselt on võimalik laenu võtta isegi kuni 20 aastaks. Ainuke tingimus, et laen peab olema tagasi makstud sinu 80. sünnipäevaks.

Milline laen valida

Enamasti valitakse laen selle järgi, mida soovitakse selle abil ette võtta. Näiteks reisile minekuks sobib reisilaen, remonditöödeks erinevad remondilaenud ja maja terviklikuks renoveerimiseks maja renoveerimislaen.

Laenusid võib liigitada ka lühi- ja pikaajalisteks. Näiteks väikelaen ja tarbimislaen on enamasti lühiajalised laenud, kodu ostmise ja remondiga seotud laenud aga pikaajalised laenud.

Taotledes lühiajalist laenu kinnisvara tagatisel, saad tagasimaksed vormistada bullet-graafikuna, mis tähendab, et laenu põhisumma saab tagastada laenulepingu lõpus ühekorraga ja jooksvalt tuleb tasuda vaid intresside eest.

Pikaajalised laenud on enamasti annuiteetgraafikuga – see tähendab, et igakuine makse koosneb laenu põhiosast ja intressist, mis on jaotatud võrdseteks osadeks laenuperioodi peale. Pikaajalise hüpoteeklaenu tähtaeg on kuni 20 aastat.

Laenu taotlemise käigus saad ise otsustada, milline laen ja tagasimaksegraafik sulle kõige paremini sobib.

Maksimaalne laenusumma

Kinnisvara tagatisel laenu maksimaalne summa sõltub tagatiseks pakutava kinnisvara väärtusest. Seejuures sobib tagatiseks nii korter, maja, ridaelamu, paarismaja, krunt kui ka metsamaa.

Korteri, maja või muu hoonestatud kinnisvara tagatisel on võimalik laenu võtta kuni 75% kinnisvara väärtusest. Ehitusõigusega elamukrundi tagatisel väljastatakse laenu kuni 60% krundi väärtusest ja metsamaa puhul kuni 50% maa väärtusest.

Erakliendid saavad kinnisvara tagatisel laenu taotleda maksimaalselt kuni 500 000 €. Ettevõtete maksimaalne laenusumma on kuni 2 000 000 €. Erinevalt paljudest laenuandjatest võimaldab Hüpoteeklaen igal ajahetkel laenatud summa ennetähtaegselt tagastada nii osaliselt kui ka terves mahus. Vajadusel saab võtta ka 12 kuu pikkust täismaksepuhkust. Seega võib öelda, et kuigi tegemist on tagatisel laenuga, on see siiski üsnagi paindlik laenuvõimalus, mis tihti on kasulikum kui ükskõik milline tagatiseta laen.

Aitame leida sobiva lahenduse

Ei tea, millist laenu valida? Meie laenunõustajad on kogenud pangandustaustaga inimesed, kes aitavad leida just sinu vajaduste ja võimalustega kõige paremini kokkusobiva laenuvõimaluse.

Kui sa pole päris kindel, kas sinu kinnisvara sobib laenutagatiseks või soovid teada, kui palju sul on võimalik maksimaalselt laenu taotleda, siis võta meiega ühendust, helistades lühinumbril 1203 või kirjutades meile läbi kodulehe tagasisidevormi.

Miks valida Hüpoteeklaen

  • Usaldusväärne laenuandja juba enam kui 10 aastat
  • Soodne intress alates 9%
  • Abivalmis laenunõustamine – leiame lahendused sinu vajadustele
  • Personaalne lähenemine – teeme sulle paindliku laenupakkumise kõigest 1 tööpäevaga

Профессиональная консультация по короткому бесплатному номеру 1203 по рабочим дням с 9 до 17 часов.

Контора в Таллинне

Rävala pst 2, VI этаж
Телефон: (+372) 666 1701
Представительство открыто: Пн.- Пт. 9 - 17

Контора в Тарту

Ülikooli 6a, Тарту
Телефон: (+372) 772 0072
Представительство открыто: Пн.- Пт. 9 - 17

Контора в Нарве

Kerese 2, I этаж
Телефон: (+372) 357 2105
Представительство открыто: Пн.- Пт. 9 - 17

Контора в Пярну

Pikk 26
Телефон: (+372) 715 1720
Представительство открыто: Пн.- Пт. 9 - 17

Внимание, Вы имеете дело с финансовой услугой. До использования услуги ознакомьтесь с условиями и проконсультируйтесь со специалистом!
Кредиты под залог недвижимости начиная от 2 000 евро. Период возврата кредита до 20 лет.

При займе в размере 10 000 евро сроком на 7 лет, при 84 ежемесячных аннуитетных выплатах, фиксированной процентной ставке 9% и плате за заключение договора 300 евро, коэффициент затратности кредита составит 10,44% (не содержит расходы по внесению ипотеки и страхованию), ежемесячный платёж составит 160,89 евро, кредитная сумма к возврату 13 517,26 евро и общая сумма займа 13 817,26 евро. Кредитный договор обеспечивается вносимой на жилую недвижимость ипотекой. Заключение договора страхования обязательно. Номер разрешения на деятельность Hüpoteeklaen AS 4.1-1/9.