Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Võlgade refinantseerimine

Hüpoteeklaenu üks teenuseid, laenude refinantseerimine, on suunatud nii ärikliendile kui ka erakliendile. Tegu on ühe enamnõutud laenuvormiga. Laenu refinantseerimine tähendab laenude koondamist ja ületoomist ühe laenuandja juurest teise juurde. Olemasolev laen vahetatakse või kaetakse teise laenuga ehk toimub võlgade refinantseerimine.

Võlgade ümberkujundamine aitab kõik oma rahalised kohustused ühte kohta kokku tuua ja seda siis kõige soodsamatel võimalikel tingimustel. Lisaks on see ka mugav, sest edaspidi tuleb igakuiseid makseid teha vaid ühele teenusepakkujale, mitte mitmele erinevale laenuandjale.

Võlgade refinantseerimine Hüpoteeklaenus tähendab seda, et tagatiseks on vajalik kinnisvara olemasolu. Sobivaks tagatiseks on mitmeid erinevaid variante – maja, paarismaja osa, ridaelamu, korter ning ka tühi maa – elamumaa, metsamaa või põllumaa. Oluliseks on lihtsalt see, et tagatiseks pakutav kinnisvara on sisse kantud kinnistusraamatusse.

Hindamisest sõltub ka saadava laenu lõplik suurus. Minimaalseks summaks on 2000 € ning maksimaalseks suuruseks 50%, Tallinnas ja Harjumaal kuni 75% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest. Vajaliku hindamise teostame reeglina ise ning ise selles osas midagi ette võtta ei tule. Võlgade ümberkujundamine võib aidata ka laenuaega pikendada. Hüpoteeklaen pakub kuni 15. aastast laenu tagasimakse tähtaega ja lühiajalise laenu puhul kuni 2 aasta pikkust laenuperioodi.

Isegi kui laenu refinantseerimine ei ole hetkel probleemiks, kuid laen kinnisvara tagatisel on hetkel mõnes muus kohas, tasuks kindlasti ka meilt võrdlevat pakkumist küsida. Pakkumise küsimine on tasuta, nii et võlgade refinantseerimine ja selle tingimused võivad osutuda soodsamaks.

Võimalik on ka tavalaenu asemel kiirlaenu refinantseerimine, seega meie pakutav laenude refinantseerimine pakub huvi ka neile, kes eelistavad panga asemel teisi teenusepakkujaid. Meiega sarnaste ettevõtetega võrreldes saame kindlasti pakkuda vastuvõtlikumaid tingimusi. Kui kiirlaenu refinantseerimine või muude võlgade ümberkujundamine pakub huvi, siis tasub meiega ühendust võtta lühinumbril 1203 või e-maili teel.

Mine laenutaotlust täitma!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Puškini tänav 19
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga. Lühiajalised laenunud alates 1000 eurost ning laenuperiood 3 kuud kuni 2 aastat. Pikaajalised laenud alates 3000 eurost ning laenuperiood 2 aastat kuni 15 aastat. 10000-eurose laenusumma puhul seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse määr 10,45% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13817,26 eurot ja laenu kogusumma 14117,26 eurot. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.