Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Väikelaenud on lahenduslaenud

Elus tuleb sageli ette olukordi, kus tekib vajadus lisafinantseeringu järele – kas tuleb tasuda ravikulusid, on võimalus minna soodsalt oma unelmate reisile või vajadusel rahastada koduremonti. Siinkohal on abiks väikelaen, mis on soodus lahenduseks mitmetele elus ettetulevatele probleemidele.

Väikelaenud on krediiditoode, mille tagasimakseperiood on 3 kuni 24 kuud ja võetava laenuga ostetakse näiteks kodutehnikat, tehakse remonti, refinantseeritakse eelmisi laene. Väikelaen katab muid suuremaid kulusid nagu näiteks reis, õppemaks või ka koduvahetusega seotud kulud.

Mine laenutaotlust täitma!

Väikelaenud erinevateks vajadusteks

Kinnisvara ostmisel seisavad inimesed sageli vastastiku probleemiga, kus väljavalitud maja või korterit ei saa osta enne, kui senine kodu on müüdud, mistõttu on vajadus müüa olemasolev kodu kiiresti ja ühtlasi ka turuhinnast odavamalt. Siinkohal on abiks Hüpoteeklaenu Koduvahetuslaen, mille abil saab paralleelselt praeguse kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Koduvahetuslaenu sissemakse on 0 eurot ja laenu tagatiseks on müüdav kinnisvara ning laenu maksimaalne pikkus on 12 kuud. Teisisõnu on Hüpoteeklaenu väikelaen ka kodu väikelaen.

Kinnisvara tagatisel antav soodne väikelaen on krediiditoode, mida Hüpoteeklaen AS pakub eelkõige eraklientidele. Vormistades korra väikelaenu meie juures, tekib võimalus kasutada seatud hüpoteeki mitmekordselt – peale ühe laenu tagastamist saab võtta uue laenu ja selle vormistamisel on väikelaenu vormistamise kulu veel väiksem kui esmase laenu vormistamisel! Hüpoteeklaenu väikelaen on soodsaim väikelaen!

Kui olete aga ettevõtja ja soovite krediiti oma firmale, siis sobivad Teile Hüpoteeklaenu Ärilaen või Projektilaen, millega võite rahastada kas olemasolevat firmat või rajada sootuks uue ettevõtte!

Kui Teil on tekkinud makseraskused teiste krediidiandjate juures, pöörduge siiski Hüpoteeklaenu pole, kuna teatud tingimustel on võimalik väljastada ka väikelaenu maksehäire puhul. Maksehäire puhul vaatame üle krediidivõtja senised kohustused ja ka sissetulekud ning pakume võimalused võimalust laenud refinantseerida.

Laenude refinantseerimine ehk laenu uuendamine on olemasoleva laenu tingimuste
muutmine või uue laenu võtmine, et ära tasuda olemasoleva laenu jääk ja saada uus
laen senisest parematel tingimustel.

Laenu refinantseerimise suurimaks plussiks on laenu kuumaksete vähenemine, mis omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve. Seetõttu on laenude refinantseerimine üsna populaarne ja üldjuhul on laene kõige soodsam refinantseerida kinnisvara tagatisel antava pikaajalise hüpoteeklaenu abil.

Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kuid laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek. Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid; ettevõtlustulu. Seega võib taotleda väikelaenu ilma palgatõendita.

Esita laenutaotlus siin!

Väikelaenu tingimused

  • Väikelaenu tagatiseks sobib Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot.
  • Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe on kuni 75%, ehitusõigusega elamukrundil kuni 60% ja muu maa puhul kuni 50%.
  • Minimaalne sissetulek üksi taotledes on 500 eurot ja kahekesi taotledes 700 eurot kuus ja kuigi krediidisaaja vanusel ei ole ülempiiri, peab laen olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80ndaks sünnipäevaks.

Väikelaenu intressimäär

Väikelaenu intressimäär määratakse igale kliendile personaalse pakkumise alusel ja intress on krediidiandjale makstav tasu laenu kasutamise eest ja see võib olla kas fikseerimata (muutuv) või fikseeritud.

Fikseerimata intressimäär koosneb intressi baasmäärast – 6 kuu Euribor (Euroopa pankadevaheline keskmine intressimäär) – ja intressi marginaalist. Intressi marginaal on intressimäära muutumatu osa, mis määratakse kliendile lähtuvalt tema riskist.

Fikseeritud intressimäär ja intressi marginaal sõltuvad peamiselt kliendi krediidivõimest, tagatisest, omafinantseeringu määrast ja maksekäitumisest. Hüpoteeklaen pingutab selle nimel, et meie väikelaen oleks soodsaim väikelaen.

Kuidas taotleda väikelaenu? Taotlemine algab laenutaotluse täitmisest meie koduleheküljel, võimalikud manused/failid võib saata meie e-postile info@hypoteeklaen.ee. Kui väikelaenu kohta tekib enne taotluse täitmist mingeid küsimusi, siis palun helistage meie tasuta lühinumbrile 1203 – meie konsultandid aitavad Teid!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.