Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Teeme suvilast päris kodu – suvila renoveerimine

Paljudel meist on lisaks linnakorterile ka suvila, kuhu aeg-ajalt linnakära eest peitu minna. Vanad suvilarajoonid on taas muutumas üha populaarsemaks. Miks mitte võtta sel aastal ette suvila renoveerimine – et muuta see aastaringselt elatavaks ja teha suvilast päris oma kodu.

Vana suvila renoveerimine võib olla paljude jaoks taskukohasem kui päris uue maja ehitus. Kui maja üldseisund on hea, saab palju asju suvila renoveerimisel ette võtta ka oma kätega. 

Milliseid töid suvila renoveerimine endas sisaldab?

Vana suvila renoveerimine ja suvila ümberehitamine majaks võib tähendada erineva mahukusega töid. Kõik algab maja seisukorra hindamisest, mida võiks lasta teha eksperdil.

Tihti piisab ka juba välisseinte soojustamisest ning akende ja küttesüsteemi vahetusest, et maja aastaringselt kasutatavaks muuta. Kui soov on aga vana suvila renoveerimine ette võtta põhjalikumalt, siis vajavad suvila renoveerimise tööd ka ehitusprojekti ja kooskõlastust omavalitsusega.

See kõik ei ole aga ei ajaliselt ega ka rahaliselt võrreldav sellega, mida kujutab endast uue maja ehitamine pangalaenuga, mis praeguste ehitushindade juures võib osutuda märgatavalt kallimaks kui vana suvila renoveerimine.

Kas suvila renoveerimine on võimalik ette võtta ka laenuga?

Sageli ei pruugi suvila renoveerimine klassikalises mõttes kodulaenu tingimuste alla mahtuda. Küll aga on suvila renoveerimine igal juhul mõistlik ette võtta kinnisvara tagatisel laenuga, sest selline majalaen tuleb kokkuvõttes soodsam, samuti on selle tagasimakseperiood pikem kui näiteks tarbimislaenudel. Laenuvõtmise kasuks räägib ka see, et maja ehitamine pangalaenuga aitab ehitustööd valmis saada kiiremini, nii et suvilasse oleks võimalik juba suve jooksul sisse kolida.

Kinnisvaralaenu saab võtta krundi tagatisel, praeguse eluaseme tagatisel või ka suvila tagatisel, mida renoveerima hakatakse. Võimalik on vormistada ka laen korteri tagatisel, laen maa tagatisel või laen metsa tagatisel

Hüpoteeklaen väljastab laenu sõltuvalt kinnisasja väärtusest vahemikus 2000 € – 500 000 €. Kui plaanis on teha sisetöid, siis sobib selleks remondilaen. Kui tööde maht on suurem, siis tasub valida renoveerimislaen, mis on mõeldud justnimelt kõikvõimalike renoveerimistööde finantseerimiseks, mida vana suvila renoveerimine endas sisaldab. 

Kellel suvilat veel ei ole, siis võimalik on ka maatüki ostmine või suvila ostmine laenuga. Vajadusel on võimalik taotleda laen krundi ostuks või valida koduvahetuslaen, mis aitab suvila elamiskõlblikuks seada ilma eelnevat eluaset koheselt maha müümata.

Hüpoteeklaenu laenude maksimaalne tagasimaksetähtaeg on kuni 20 aastat ja laen peab olema tagasi makstud hiljemalt laenuvõtja 80. sünnipäevaks. Kui kliendil on varasemalt võetud laenud, siis on Hüpoteeklaenu abil võimalik ka nende laenude refinantseerimine

Hüpoteeklaenu taotlemine võtab aega vaid mõne tööpäeva, laenupakkumise saad kätte juba 1 tööpäevaga. Kogu laenuga kaasnev asjaajamine, et vana suvila renoveerimine ette võtta, käib mugavalt interneti teel.

Soovid täpsemat infot? Helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! 10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9. Hüpoteeklaen AS www.hypoteeklaen.ee; info@hypoteeklaen.ee; tel 1203

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.