Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Tagatisega laen

Vajad kiirelt raha ootamatuteks väljaminekuteks? Hüpoteeklaen on alternatiiviks pangale. Meie poolt pakutavaks teenuseks on tagatisega laen. See eeldab tagatist kinnisvara kujul – olgu selleks korter, maja, ridaelamu, paarismaja või kasvõi maalapp. Eeldusel, et tegu on kinnistusraamatusse kantud varaga. Mida likviidsem tagatis, seda paremad on meie poolt pakutavad laenutingimused. Meie poolt pakutava tagatisega laenu eripära on veel see, et tagatis ei pea ilmtingimata kuuluma laenusaajale. Meie jaoks on oluline vara omaniku nõusolek. Samuti on oluline mõlema osapoole arusaamine, et tagatisega laen on finantskohustus ning selle mittetäitmisega kaasneb vara müümine. Olenevalt tagatise turuväärtusest on võimalik saada 50-60 % ulatuses laenu.

  • Tagatisega laen sobib nii eraisikutele kui ka ettevõtetele
  • Tagatisega laenu pikkuseks võib olla kuni 15 aastat
  • Tagatis ei pea kuuluma laenutaotlejale

Võta meiega ühendust tasuta lühinumbril 1203 ja meie professionaalsed konsultandid leiavad Sulle sobiva lahenduse tehes parima pakkumise. Tagatisega laen vormistatakse notari juures, kus tagatisele seatakse vastav hüpoteek. Laenusumma makstakse pangakontole järgmisel päeval pärast tehingu kinnitamist.

Mine laenutaotlust täitma!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.