И наши мысли в это тяжёлое время вместе с украинским народом.

Мы оказали поддержку жителям Украины, сделав пожертвование на счёт недоходной организации Эстонский Красный Крест.

Если и у Вас есть возможность внести свой вклад, то это можно сделать здесь: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Поможет любое пожертвование!🇺🇦🇺🇦

Кредит на рефинансирование

Рассчитайте возможный месячный платёж

Ежемесячный платёж 874
Приведённые выше условия кредитования являются показательными и могут отличаться от предложенных вам условий.

Refinantseerimislaen

Laenu refinantseerimine on olemasoleva laenu tingimuste muutmine või uue laenu võtmine, et ära tasuda olemasoleva laenu jääk ja saada uus laen senisest parematel tingimustel.

Hüpoteeklaen AS poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele. Laenude refinantseerimisel tuleb arvestada sellega, et Hüpoteeklaen AS tegeleb vaid laenudega, mis on tagatud kinnisvaraga. Kinnisvara hindamist ei pea laenude refinantseerimisel üldjuhul tellima, selle teeb Hüpoteeklaen AS ise.

Laenu refinantseerimise suurimaks plussiks on laenu kuumaksete vähenemine, mis omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve. Seetõttu on laenude refinantseerimine üsna populaarne ja üldjuhul on laene kõige soodsam refinantseerida kinnisvara tagatisel antava pikaajalise hüpoteeklaenu abil.

Hüpoteeklaen AS-i poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele. Laenude refinantseerimisel tuleb arvestada sellega, et Hüpoteeklaen AS väljastab vaid laene, mis on tagatud kinnisvaraga. Kinnisvara hindamist ei pea laenude refinantseerimisel üldjuhul tellima, selle teeb Hüpoteeklaen AS ise.

Mine laenutaotlust täitma!

Kiirlaenude refinantseerimine

Reeglina on laenu refinantseerimine mõttekas kõrge intressimääraga laenude, nagu näiteks kiirlaenude, SMS-laenude ja kõrge intressiga tarbimislaenude puhul, kus intressimäärad võivad ulatuda mitmekümnete protsentideni aastas. Hüpoteeklaen AS pakubki oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad kiirlaenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on kordades madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist.

Kui Teil on aga juba tekkinud probleemid seniste laenuandjatega, võtke meiega siiski ühendust, kuna teatud tingimustel on võimalik laenu refinantseerimine maksehäirete puhul.

Liisingu refinantseerimine

Sarnaselt kiir- ja tarbimislaenudele pakub Hüpoteeklaen AS ka autolaenu või -liisingu refinantseerimist nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Autolaenu refinantseerimine on kasulik juhul, kui senine laenu intressimäär on kõrgem kinnisvara tagatisel väljastatava hüpoteeklaenu intressimäärast.

Väikelaenu refinantseerimine

Hüpoteeklaen AS pakub nii firmadele kui ka eraisikutele võimalust refinantseerida ka teisi erinevaid laenutooteid nagu näiteks koduvahetuseks võetud laenu, mida saab refinantseerida Koduvahetuslaenuga.

Ettevõttetel on võimalus refinantseerida oma laene ja alandada sellega laenukoormist kinnisvara tagatisel antava Ärilaenu või Projektilaenu abil. Nende laenutoodete abil saab rahastada kas ettevõtlusega alustamist või mõne uue toote või teenuse turule toomist.

Refinantseerimine on lihtne!

Laenu refinantseerime on lihtne — täitke meie koduleheküljel laenutaotlus ja saatke vajadusel vajaminevad dokumendid meie e-postile info@hypoteeklaen.ee. Kui Teil tekib enne taotluse täitmist mingeid küsimusi, helistage meie tasuta lühinumbril 1203 ja meie konsultandid aitavad Teid!

Laenu refinantseerimine ei ole midagi keerulist – sisuliselt on tegemist laenu ületoomisega ühe laenuandja juurest teise juurde. Ehk uus laenuandja väljastab laenu, mille abil makstakse tagasi olemasolev laen või laenud.

Juhul kui Teil on kinnisvaratagatisel võetud laen mõne teise laenupakkuja juurest, küsige kindlasti pakkumist ka Hüpoteeklaen AS-ilt ka selle laenu refinantseerimiseks! Pakkumise tegemine on meie poolt tasuta!

Vaadake üle oma kehtivate laenude tingimused ning koondage need üheks soodsamaks Hüpoteeklaenus, sellega säästate oma raha igakuiselt!

Mine laenutaotlust täitma!

Vaata lisaks:

Hinnakiri

Lepingueelne teave

Tarbijakrediidi üldtingimused

Krediidi kulukuse määr on 14,91% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 10 000 €; lepinguperiood 7 aastat, tagasimaksete arv 84, intress 9% + 6 kuu Euribor* aastas, lepingutasu 300 €, laenu tagasimaksete summa 15256,32 € ja laenu kogusumma 15556,32 €. Laenuleping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud hüpoteegi seadmise ja tagatisvara kindlustamisega seotud kulusid. 

*07.09.2023 on Euribor 3,938%.

Профессиональная консультация по бесплатному номеру 1203 по рабочим дням с 9 до 17 часов.

Контора в Таллинне

Rävala pst 2, VI этаж
Телефон: (+372) 666 1701
Представительство открыто:
Пн.- Пт. 9 - 17

Контора в Тарту

Ülikooli 6a, Тарту
Телефон: (+372) 772 0072
Представительство открыто:
Пн.- Пт. 9 - 17

Контора в Нарве

Kerese 2, I этаж
Телефон: (+372) 357 2105
Представительство открыто:
Пн.- Пт. 9 - 17

Контора в Пярну

Pikk 26
Телефон: (+372) 715 1720
Представительство открыто:
Пн.- Пт. 9 - 17

Вы находитесь на домашней странице Hüpoteeklaen AS (номер решения о выдаче лицензии на деятельность 4.1-1/9), предлагающих финансовые услуги.
Перед заключением договора ознакомьтесь с условиями и проконсультируйтесь со специалистом!