Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Pulmalaen

Abielluge kahekesi mõnes teile erilises paigas või valige traditsiooniline pulm ja laulatus kirikus.

Kingi endale ja oma kaaslasele üks ilus päev! Pulmalaen aitab korraldada just sellised pulmad nagu soovid.

Pulmapäev on üks tähtsamaid sündmuseid elus, mida sageli otsustatakse tähistada ka lähimate sõprade ja sugulaste seltsis. Sõltumata sellest, kui suurelt pulmad ette võtta, unistab iga paar, et abiellumise päev oleks kaunis ja meeldejääv.

Pulmalaen aitab katta kõik pulmade korraldamisega seotud kulud pulmade eelselt, pulmapäeval ja sellele järgnevalt. Tegemist on paindliku laenutootega, mis võimaldab pulmadeks vajalikud väljaminekud jagada pikemale perioodile – et Sa ei peaks abiellumise päeval oma kulutuste pärast muretsema.

Pulmalaen:

  • Laenusumma alates 2000 €
  • Laenuperiood 3  – 240 kuud
  • Intress alates 9%
  • Maksepuhkus kuni 12 kuud

Mine laenutaotlust täitma!

See, kui suur laen pulmadeks valida, sõltub sellest, kui suurelt pulmapidu korraldada ja kas soov on ka pulmade järgset mesinädalate reisi laenu abil rahastada. Kõige sagedasemad abielu ja pulmadega seotud väljaminekud on abielusõrmused, ülikond ja pruutkleit, pruudi soeng ja jumestus, fotograaf, pulmakoht, muusika, õhtujuht, lilled, toitlustus, pulmatort, pulmareis jne. Kui ise kõigele mõelda ei jaksa, on alati võimalus palgata ka professionaalse pulmakorraldaja.

Pulmade pidamiseks rahalisi võimalusi otsides tasub valida laen, mis on turu parim ja soodsaim! Pulmalaenu pakuvad mitmed laenuandjad. Võimalik on võtta tagatiseta kiirlaen, kuid parem intress on hüpoteegiga tagatud laenul, mis lõppkokkuvõttes tuleb soodsam kui laenamine väikelaenu abiga. Näiteks kinnisvara tagatisel pulmalaen, mille suurus on 10 000 eurot seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määraga 10,44%.

Hüpoteegi abil tagatud laenuga on enamasti võimalik ka tagasimakseid pikema perioodi peale jagada. See tähendab Sulle väiksemat igakuist kulu ja aitab pulmakorraldusega seotud väljaminekuid paremini hajutada.

Kes saavad pulmalaenu taotleda

Pulmalaenu saab taotleda iga täisealine Eestis elav isik. Hüpoteeklaenu saamise eelduseks on kinnisvara olemasolu – maja, korter, ridaelamuboks või metsamaa. Laenu saab taotleda kuni 75% kinnisvara väärtusest. Minimaalne summa on 2000 eurot ja maksimaalne tagasimakseperiood kuni 15 aastat. Soovi korral saab laenu ennetähtaegselt tagastada. Maksepuhkust on võimalik võtta kuni 12 kuuks.

Kuidas pulmalaenu taotlemine käib

Pulmalaenu saamiseks tuleb Sul esitada laenutaotlus. Laenuotsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind meie kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Pulmadeks mõeldud laenusumma saad kätte pärast hüpoteegi seadmist notari juures.

Pulmalaenu tingimused:

Kellele Eesti Vabariigi resident ja täisealine Eesti Vabariigi kodanik või elamisloa alusel Eestis viibiv isik
Tagasimakse graafik Annuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud.
Laenu tähtaeg 3–240 kuud
Aktsepteeritavad tagatised Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot
Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe Kuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50%
Muud nõuded Laen peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80’ndaks sünnipäevaks

Korralda oma pulmad muretult koos Hüpoteeklaenuga!

Kui Sul tekkis huvi pulmalaenu vastu või Sul on täpsustavaid küsimusi, milline laen pulmadeks valida, siis võta meiega julgelt ühendust, helistades lühinumbril 1203 või saates oma päringu läbi meie kodulehe tagasisidevormi. Meie teenuste hulgas on ka laenude refinantseerimine. Oleme läbipaistev laenuandja. Pakume Sulle personaalset lähenemist, paindlikke laenutingimusi ja sõbralikku teenindust.

Mine laenutaotlust täitma!

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.