Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Majalaen

Kui Sul on soov ehitada või osta omale maja, siis parim viis selle plaani elluviimiseks on taotleda selleks majalaen. Maja laen on sobiv nii päris uue maja ehitamiseks kui ka olemasoleva maja renoveerimiseks, soojustamiseks ja oma maitse järgi sisustamiseks. Hüpoteeklaenu taotlemine käib paindlikult ja mugavalt. Majalaen on sobiv ka suvila või krundi ostuks.

Uue maja ehitus ja maja renoveerimine on tegevused, mis nõuavad suuremal hulgal rahalisi vahendeid. Enamasti on maja ehituse finantseerimine mõistlik ette võtta kinnisvara tagatisel laenuga, mida saab tagasi maksta pikema perioodi jooksul ja mis pakub mõistlikke laenutingimusi.

Hüpoteeklaen väljastab erinevas suuruses laenusid kinnisvara tagatisel, maksimaalselt on majalaen võimalik taotleda kuni 15 aastaks. Kui maja hind või remondieelarve on teada, siis võta ette meie majalaenu kalkulaator, et välja arvutada, kui suur on igakuise tagasimakse ligikaudne summa. Selleks sisesta laenu summa ja laenu periood ja vaata, mida maja laenu kalkulaator Sulle vastuseks annab. 

Majalaenu tagatisena saab kasutada ehitatavat või renoveeritavat maja, samuti mõnda teist krunti, korterit, eramut, ridaelamuboksi ja metsamaad. Kui endal sobivat kinnisvara tagatiseks ei ole, siis soovi korral on majalaen võimalik taotleda ka näiteks vanematele kuuluva kinnisvara tagatisel. Tagatisena kasutatav kinnisvara ei pea tingimata kuuluma laenuvõtjale. Küll aga peab kinnisvara omanik olema nõus hüpoteegi seadmisega ja tulema selleks notarisse, et majalaen vormistada.

Sõltuvalt sellest, kui suur on maja eelarve ning kas ja milliseid ehitustöid soovid teha, saad otsustada, kas taotleda majalaen lühiajalise bullet-graafikuga, kus laenu põhiosa tuleb tagastada laenuperioodi lõpus ja jooksvalt tasutakse vaid intresside eest, või valida pikem annuiteetgraafik. 

Hüpoteeklaen pakub mitmesuguseid laenuvõimalusi. Kui Sul on tarvis ette võtta kiiremaid remonditöid, siis sobib selleks remondilaen. Kui Sul seisab ees maja soojustamine, katuse parandamine või küttesüsteemi vahetus, siis vali selleks renoveerimislaen.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Kui plaanis on maatüki ostmine sobivasse asukohta, et rajada sinna oma tulevane unistuste kodu, siis on Sul võimalik taotleda esmalt laen krundi ostuks ja seejärel laen maja ehitamiseks

Majaehituse perioodiks on võimalik taotleda koduvahetuslaen. See annab võimaluse ehituse ajal rahulikult vanas kodus edasi elada ja müüa olemasolev kodu võimalikult hea turuhinnaga.

Tasub veel teada, et kui valmis maja või maatüki ostu puhul makstakse laenusumma välja ühekorraga, siis uue maja ehitamine pangalaenuga käib etappide kaupa ja majalaen väljastatakse vastavalt maja ehitustööde valmimisele. 

Majalaenu abil on võimalik ette võtta ka suvila renoveerimine ja soojustamine, samuti suvila ostmine laenuga.

Taotle majalaen Hüpoteeklaenust

Hüpoteeklaenu laenusumma algab 2000 € ja maksimaalne laenusumma on 500 000 €. Majalaen on võimalik võtta maja, korteri või suvila tagatisel või taotleda laen maa tagatisel või laen metsa tagatisel

Maksimaalne laen korteri tagatisel ja eramu tagatisel on kuni 75% kinnisvara väärtusest, elamukrundi puhul vastavalt kuni 60% ja muu maa puhul kuni 50% selle väärtusest. Kinnisvara hindamine on Hüpoteeklaenu klientidele tasuta! Võimalik on ka laenu ennetähtaegne tagastus ja laenude refinantseerimine.

Soovid rohkem infot?

Helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm, et uurida lähemalt, millised on majalaenu tingimused. 

Laenutaotluse saad esitada siinsamas ja laenupakkumise saad kätte juba 1 tööpäevaga! 

Teeme omalt poolt kõik, et pakkuda Sulle selge kasuga finantseerimislahendust maja ehitamiseks, ostmiseks või renoveerimiseks. Kui kõik sujub, siis laekub majalaen Sinu kontole sobiliku tehinguaja leidmisel notari juures juba 2-3 tööpäevaga.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.