Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Maa ja krundi ostmine

Unistus maaomanikuks saamisest võib saada teoks loetud päevadega, kui vormistada maa ost kinnisvara tagatisel laenuga. Maatüki ostmine on kasulik ette võtta laenu abiga. Kinnisvara tagatisel laenud on pikaajalise tähtajaga, et saaksid oma unistused isiklikust majast ja maalapist koos kasvuhoone, aianurga ja kõige sinna juurde kuuluvaga ellu viia juba lähiajal. 

Päris oma kodu rajamiseks võib sageli olla otstarbekam elamumaa ostmine ja ise sinna peale sobiva maja ehitamine. Muidugi on võimalik osta ka vanem eramu või suvila. Samas ei pruugi valmis maja ostmine või suvila renoveerimine tulla odavam kui tühja krundi ostmine ja sinna uue hoone ehitamine.

Et maa ostmine ei tooks kaasa ootamatuid üllatusi ja lisakulutusi, vajab maatüki ostmine veidi eeltööd. Eelkõige tuleb tähele panna, kas krundile on juba toodud vajalikud kommunikatsioonid, kas sellele on väljastatud projekteerimistingimused või ehitusluba jne. 

Hüpoteeklaen pakub Sulle vajalikku tuge nii maa ostmiseks kui ka ehituse eeltöödeks, samuti majaehituseks ja renoveerimiseks!

Laenud kinnisvara tagatisel

Maa ostuks ja maja ehitamiseks on võimalik taotleda vastava suurusega laen. Maja ehitamine pangalaenuga on sobiv valik siis, kui Sul on olemas krunt, ehitusluba ja projekt, mille alusel plaanid suvila või maja oma krundile ehitada.

Kui sooviks on maa ost, saad Hüpoteeklaenult laenu taotleda ka sellel eesmärgil. Laen krundi ostuks on võimalik taotleda kas summas, mis kulub maa ostuks ja vormistamiseks notaris või siis planeerida sinna juurde kohe ka majaehituseks vajalik summa.

Kui osta maa koos vanema maja või suvilaga, saad laenuraha eest kohe ära teha ka vajalikud remondi- või renoveerimistööd, et uus eluase vastaks uue omaniku vajadustele ja maitsele. Remondilaen on sobiv, kui majas on vaja teha remonti, osta uus köögimööbel, renoveerida eluruume, esikut või vannituba. Kavandades suuremaid ehitustöid nagu katuse vahetus, küttesüsteemi uuendamine või fassaadi soojustamine, siis sobib selleks Hüpoteeklaenu renoveerimislaen. Võimalik on ka suvila ostmine laenuga.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Miks võtta maatüki ostmine ette Hüpoteeklaenuga?

Vastus on lihtne – Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel laen on soodne, paindlik ja selle taotlemine on mugav ja kiire. Kui maa ost on päevakorral, siis tuleb arvestada, et paljud laenuandjad ei väljasta laenu ainult hoonestamata krundi ostmiseks või pakuvad seda lahendust kallima intressiga. Hüpoteeklaenu saab kasutada nii krundi ostmiseks, ehituseks kui ka renoveerimistöödeks. Laenu saamise eelduseks on kinnisvara, mida tagatisena kasutada.

Hüpoteeklaenu intress algab alates 9%. Eraisikutele pakutavad laenud on suuruses 2000 – 500 000 eurot. 

Maatüki ostmine laenuga ning laen maja ehitamiseks on võimalik taotleda tähtajaga kuni 20 aastat, mis võimaldab tagasimaksed hajutada pikale perioodile. Kui plaanis on krundi ostmine laenuga, siis on selle tagatisena võimalik kasutada erinevat kinnisvara – võimalik on võtta laen korteri tagatisel, laen maa tagatisel, laen metsa tagatisel või kasutada olemasolevat eluaset või suvilat.

Sõltuvalt tagatise väärtusest saab laenu maksimaalne suurus olla kuni 75% kinnisvara väärtusest. Ehitusõigusega krundi puhul väljastatakse laenu kuni 60% ja muu maatüki ostmisel kuni 50%. Soovi korral on võimalik taotleda koduvahetuslaen, mis võimaldab maatüki ostuga paralleelselt praegune kodu müüki panna.

Soovid rohkem infot, kuidas käib maatüki ostmine Hüpoteeklaenuga?

Helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm ja leiame koos lahenduse. Võimalik on ka varasemalt võetud laenude refinantseerimine. Küsi meilt refinantseerimispakkumist!

Laenupakkumine kätte 1 tööpäevaga! 

Laenutaotluse esitamiseks ei pea kontorisse tulema, taotluse saad teele panna siinsamas.

Pakkumise sobivuse korral ja sobiliku tehinguaja leidmisel notari juures saad laenu kätte juba 2-3 tööpäevaga, et maa ost teoks teha.

Mine laenutaotlust täitma

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.