Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Leiame koos lahenduse – paindlikud laenud kinnisvara tagatisel

Otsides sobivat laenuvõimalust oma unistuste ja soovide elluviimiseks, tasub tähelepanu pöörata ka sellele, milline laenuandja saab pakkuda kõige paindlikumaid lahendusi.

Hüpoteeklaen on Eesti turul tegutsenud juba enam kui 12 aastat. Väljastades laenu kinnisvara tagatisel, suudab Hüpoteeklaen pakkuda laenuvõtjale selget kasu, aidates hoida laenukulud võrreldes nii mõnegi teise lahendusega suhteliselt madalal ja võimaldades tingimusi, mis tagatiseta laenude puhul ei oleks mõeldavad.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Laen, mis on loodud toetama erinevaid vajadusi

Hüpoteeklaen väljastab laenu personaalsel põhimõttel ja teeb igale kliendile parima võimaliku laenupakkumise. Kinnisvara tagatisel laenude summad algavad 2000 eurost. Eraisikud saavad küsida laenu kuni 500 000 eurot, ettevõtted kuni 2 000 000 eurot. 

Laenu maksimaalne tagasimaksetähtaeg võib olla kuni 20 aastat või kuni laenuvõtja 80-aastaseks saamiseni. Laenu saab taotleda Eestis asuva likviidse kinnisvara tagatisel ja ükskõik millisest Eestimaa paigast.

Paindlikud laenutingimused

Et tegemist on kinnisvara tagatisel laenudega, siis saab Hüpoteeklaen oma klientidele pakkuda paindlikumaid laenutingimusi. See puudutab nii intressi, tagasimakseid kui ka näiteks laenupuhkust ja ennetähtaegse laenutagastamise küsimusi.

Kuna tegemist on Eesti ettevõttega, siis ollakse paindlikumad ka laenu taotlejate osas. Hüpoteeklaenuga võid leida finantslahenduse ka kõige hullumeelsematele ideedele, mis esmapilgul näivad kättesaamatud.

Partner Sinu eesmärkide elluviimisel

Kõik juba eelpool mainitud omadused teevad Hüpoteeklaenust partneri, kes suudab olla Sulle toeks kogu eesmärkide elluviimise perioodil. 

Unistuste elluviimiseks pakub Hüpoteeklaen mitmesuguseid võimalusi. Näiteks kui Sul on plaanis kolida uude kodu või võtta ette kodu remont, siis võivad selleks sobida majalaen ja renoveerimislaen. Võimalik on ka suvila renoveerimine või suvila ostmine laenuga.

Soovides asutada oma ettevõtet, aitavad Hüpoteeklaenu paindlikud lahendused Sul oma äri püsti panna. Ärilaen kinnisvara tagatisel on üks populaarsemaid lahendusi uue äri käivitamiseks, mida saavad taotleda nii päris alustavad ettevõtted kui ka juba pikalt turul tegutsenud firmad.

Tihti ootavad kliendid laenuandjalt kiireid otsuseid ja lahendusi. Hüpoteeklaenu taotluse saad mugavalt esitada interneti teel. Pärast taotluse esitamist saabub Sulle pakkumine 1 tööpäevaga. Laenutaotluse esitamisest kuni laenu väljastamiseni võib kuluda sobiliku tehinguaja leidmisel notari juures vaid 2-3 tööpäeva.

Hüpoteeklaenu abivalmis kliendinõustajad teevad omalt poolt kõik, et leida Sinu jaoks parimad võimalused ja et Sinu ideed ja unistused võiksid täituda.

Kui Sul on mõni idee, mille teostamisel võiks meist abi olla, siis võta kindlasti ühendust ja räägi meiega. Selleks vaata https://hypoteeklaen.ee või helista meie tasuta lühinumbril 1203. 

Leiame koos lahenduse.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! 10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9. Hüpoteeklaen AS www.hypoteeklaen.ee; info@hypoteeklaen.ee; tel 1203

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.