Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel antava laenu abil on üks võimalusi Teie maksevõime muutmiseks. Kui Teil on finantsprobleemid ning olete sattunud raskustesse võetud laenukohustuste täitmisega, kuid samas omate kinnisvara, lugege edasi.

Laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel on olemasolevate laenude uuendamine, kus näiteks lühiajalised, kõrge intressimääraga laenud koondatakse ja kaetakse pikemaajalise, madalama intressiga laenuga, mis vähendab igakuiseid laenu tagasimakseid.

 See omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve. Kinnisvara tagatisel antud hüpoteeklaen on laenuvõtjale soodsam kui muu turul pakutav tarbimislaen, millest tulenevalt on laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel levinud abinõu finantsprobleemide lahendamisel.

Laenu refinantseerimine on populaarne

Võlgade refinantseerimine Hüpoteeklaenus eeldab väljastatava laenu tagatiseks oleva kinnisvara olemasolu. Sobiv tagatis võib olla kas maja, paarismaja osa, ridaelamu, korter või maakrunt – elamumaa, metsamaa või põllumaa. 

Hüpoteeklaen hindab tagatiseks oleva kinnisvara reeglina ise. Hindamine on kliendile tasuta ja hindamisest sõltub saadava laenu lõplik suurus. Minimaalne väljastatav laenusumma on 2000 € ning laenu maksimaalseks suuruseks on 50% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest, välja arvatud Tallinnas ja Harjumaal, kus laenu maksimaalseks suuruseks on 75% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest. Laenulepingu sõlmimisel seatakse laenuvõtja kinnisvarale Hüpoteeklaenu kasuks hüpoteek ehk kinnisasja pant.

Hüpoteegi tagatisel väljastatud kinnisvaralaen võib olla kuni 15 aasta pikkuse tagasimakse tähtajaga, kusjuures vajadusel võib klient taotleda ka kuni 12 kuu pikkust täismaksepuhkust, mille kohta küsi lisainfot meie kliendinõustamise numbritelt.

Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kuid laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek. Hüpoteeklaen aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu.

Paljudel juhtudel on laenuvõtjate probleemid laenude tagasimaksmisel toonud endaga kaasa laenuvõtjate sattumise maksehäireregistrisse, mis aga vähendab või võib võtta võimaluse saada laenu pankadest. Pöörduge meie klienditeenindaja poole, sest teatud tingimustel on võimalik väikelaenu refinantseerimine maksehäirete puhul ja Hüpoteeklaenu laenud kinnisvara tagatisel aitavad teil laenulõksust pääseda!

Isegi kui Teil pole laenu refinantseerimine hetkel päevakorras ja olete võtnud kinnisvara tagatisel laenu mõne teise teenusepakkuja juures, küsige kindlasti ka võrdlevat pakkumist Hüpoteeklaenust! Pakkumise küsimine on tasuta ja pole välistatud, et teeme Teile praegusest soodsama pakkumise.

Kui laenude refinantseerimine või muude võlgade ümberkujundamine pakub huvi, võtke meiega ühendust lühinumbril 1203 või e-maili teel.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 180 kuud. 10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 12% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 13,82% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 176,53 eurot, laenu tagasimaksete summa 14828,52 eurot ja laenu kogusumma 15128,52 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.

 

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.