Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Laen maja ehitamiseks

Kes ei unistaks hubasest kodust, kus perega oma elu veeta? Hüpoteeklaen on olnud juba paljudele unistustele kaasaaitajaks ning olnud väga oluliseks lüliks unelmate kodu realiseerimisel. Laen maja ehitamiseks on peaaegu iga ehitusega tegeleva inimese möödapääsmatuks kohustuseks, sest esmased kulutused, mis maja ehitamisega kaasnevad, ei ole alati kõigil kohe olemas.

Hüpoteeklaen pakub võimalust võtta laen kinnisvara tagatisel ning kasutada raha oma unelmate kodu ehitamiseks. Võib tunduda arusaamatu, kuidas on võimalik taotleda laenu kinnisvara tagatisel, kui endal on maja ehitamise plaan alles mõttetasandil. Vastus on lihtne – meie jaoks pole kinnisvara ainult maja, korter või majaosa, vaid ka kõik muu vara, mis on kinnisturaamatusse sisse kantud. See tähendab, et tagatiseks on võimalik pakkuda ka tühja maad, millele on alles plaan maja hakata ehitama.

Kui aga endal maa puudub või ei ole soovi seda antud olukorras pantida, siis on võimalus laenu saamiseks tagatiseks pakkuda ka kellegi tuttava või pereliikme kinnisvara. Me ei nõua, et tagatis peaks kuuluma sellele isikule, kes laenu võtab. Seega võib tagatiseks pakkuda ka ema-isa, mõne sugulase või kasvõi sõbra kinnisvara. Oluline on see, et lisaks laenuvõtjale saaks ka kinnisvara omanik aru, milliseid riske võib laen maja ehitamiseks kaasa tuua.

Kui on selgunud, millist kinnisvara on võimalik pantida, saab rääkida lähemalt ka laenusummadest. Minimaalseks laenusummaks on 2000 € ja maksimaalseks laenusummaks võib kujuneda kuni 50-60% tagatise väärtusest ehk laenu suurus sõltub täiesti sellest, milline on laenu saamiseks pakutav tagatis. Mida likviidsem on tagatis, seda paremaid laenutingimusi saab Hüpoteeklaen tagada.

Kindlasti tasub meelde jätta ka see, et kinnisvara tagatisel saadavat laenu on võimalik tagastada ilma suuremate lisakuludeta ennetähtaegselt. Ehk kui rahaline olukord paraneb ja laenusumma on võimalik tagasi maksta varem, siis tasub vaid meiega ühendust võtta ja lepime kokku sobivaima lahenduse.

Kui laen maja ehituseks pakkus huvi või tekkis konkreetsemaid küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbril 1203. Lepime kokku sobiva konsultatsiooni aja meie esinduses Tallinnas, Tartus, Narvas või Pärnus. Mugavalt saab ühendust võtta ka täites ära meie kodulehe tagasisidevormi.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.