Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Laen kuni 50000 eurot ja rohkem

Laen kuni 50000 eurot võimaldab Sul ellu viia ka suuremad unistused ja plaanid. Laen kinnisvara tagatisel on sobiv siis, kui soovid tõsta oma kinnisvara väärtust, teha kodus remonti, parandada eluaseme energiatõhusust või võtta ette mõni suurem investeering iseenda või oma pere heaolusse.

Kui ees seisab suurem väljaminek, siis tasub valida pikaajaline laen kinnisvara või maa tagatisel. Lihtne põhjus on see, et laenud kuni 50000 eurot kinnisvara tagatisel on üldjuhul mõistlikuma laenuintressiga, kui seda suudavad pakkuda väikelaen ja tarbimislaen. Samuti saad ise valida laenuperioodi, mis võib maksimaalselt olla kuni 20 aastat.

Soovides renoveerida suvilat või kodu, siis sobib selleks kõige paremini Hüpoteeklaenu kodulaen kinnisvara tagatisel. Kui Sinu sooviks on taotleda laen kinnisvara ostuks, siis võimaldab Hüpoteeklaen tagatisena kasutada ka kolmandate isikute, näiteks vanemate kinnisvara. Samuti on võimalik vormistada laen maa tagatisel.

Laenamine kinnisvara tagatisel on levinuim viis, kuidas finantseerida oma kodu ostmist või eluaseme seisukorra parandamist. Laenud kuni 50000 pikaajalise maksetähtajaga on selleks täpselt sobiv lahendus.

Soovid laenupakkumist? 

Pane oma laenutaotlus teele ja saadame Sulle pakkumise 1 tööpäevaga. Aitame hinnata Sinu kinnisvara ja korraldame kogu muu asjaajamise. Laenamine Hüpoteeklaenust on paindlik ja mugav. Laenutaotluse saad esitada interneti teel. Soovitud laenuraha saad kasutama hakata pärast hüpoteegi seadmist notari juures.

Kui Sul on lisaküsimusi, kuidas võtta laen kuni 50000 ja rohkem kinnisvara tagatisel, siis helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm.

Mine laenutaotlust täitma

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.