Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Laen korteri tagatisel

Laen korteri tagatisel on sobiv võimalus, kui Sinu kodu vajab suuremat remonti või soovid olemasolevale korterile lisaks osta suvemaja, krunti või suuremat kodu. Kodu uuendamine ja remont on tegevused, mis eeldavad parajal hulgal rahalisi vahendeid. Mahukamate tööde jaoks nagu vannitoa ümberehitus või köögimööbli väljavahetamine ei pruugi tarbimislaen olla piisav, mis tähendab, et tagatiseta laenu asemel on kasulikum kaaluda laenamist kinnisvara tagatisel.

Kodu remondiks sobib kõige paremini remondilaen, mis võimaldab Sul korteri tagatisel tehtavatele remonditöödele lisaks uuendada ka kodusisustust, näiteks mööblit või kodutehnikat. Korteri tagatisel võetava laenu tagasimaksetähtaeg võib olla kuni 20 aastat, mis on tuntavalt pikem võrreldes kiirlaenu tähtajaga. Hüpoteegiga tagatud laenud on ka soodsama intressiga. Nii aitab see kokkuvõttes Sul kokku hoida kodu uuendamisega seotud kuludelt ja tagasimakseid paremini hajutada.

Laen korteri tagatisel võimaldab teoks teha ka suuremaid eluasemega seotud muudatusi. Näiteks on olemasoleva korteri tagatisel võimalik võtta laen kinnisvara ostuks. Kui praegune eluase on jäänud väikseks või soovid elukohta vahetada, saad olemasoleva korteri tagatisel uue kinnisvara soetada. Samuti saab korteri tagatisel laenata raha, et osta omale huvipakkuv krunt, kuhu tulevikus hakata maja ehitama. Teine alternatiiv on võtta laen maa tagatisel.

Korteri tagatisel laenu maksimaalne suurus võib olla kuni 75% korteri turuväärtusest. Korteri väärtuse väljaselgitamiseks on meil pakkuda konsultatsioonid, mis võimaldavad Sinu korteri väärtust hinnata ilma eraldi kinnisvarahindajat selleks tellimata.

Korteri tagatisel laenu taotlemiseks edasta meile pildid oma korterist ja tõendid sissetulekute kohta.

Vormista laenutaotlus siinsamas ja teeme Sulle pakkumise 1 tööpäevaga! Laen korteri tagatisel alates 2000 €. Võimalik on ka väikelaenu refinantseerimine. Küsi meilt refinantseerimispakkumist! Laenu saab taotleda üksi või koos kaastaotlejaga.

Hüpoteeklaen on ettevõtetele ja eraisikutele laenu väljastanud juba enam kui 12 aastat. Aegade jooksul oleme aidanud paljudel inimestel ja äridel oma plaane ellu viia. 

Soovides täpsemat infot, helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm.

Mine laenutaotlust täitma!

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.