Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Koduliising või Hüpoteeklaen

Koduliising on rahvasuus levinud termin, mida on aktiivsemalt kasutatud XX sajandi lõpus. Tavaliselt on koduliisingu all mõeldud keskmisi ja suuremaid kohustusi, mis on seotud kodu ostuga, ehitusega või mahukama remondi, juurdeehituse või rekonstrueerimisega. Tavaliselt selliste laenude tähtajad on 5 kuni 15 aastat. Tänaseks on koduliisingu võtmine selle sõna varasemas tähenduses vähem levinud tehing.

Koduliising eeldaks vara omaniku muutust, vara omanikuks liisingu perioodi ajaks saab liisingfirma ja kui kohustus on täidetud, siis saab omanikuks taas algne omanik. Hüpoteeklaen ei soovita sellist tehingut, kuna riskid oma varast lõplikult ilma jääda on oluliselt kõrgemad, kui Hüpoteeklaen AS poolt pakutava hüpoteeklaenu puhul. Hüpoteeklaenul on koduliisingu alternatiiviks kinnisvara tagatisel laen, mis on meie ettevõtte peamine toode, mida pakume eraklientidele. Hüpoteeklaenu vormistamisel vara omanik ei muutu, kinnisvaralaenu tagatis vormistatakse läbi tänapäeval panganduses levinud tagatise vormi – hüpoteegi seadmise omaniku varale.

Hüpoteegi kohta saab rohkem lugeda notarite koja lehelt www.notar.ee. Hüpoteeklaenu taotlemine algab laenutaotluse täitmisest meie koduleheküljel, võimalikud manused/failid võib saata meie e-postile info@hypoteeklaen.ee. Kui hüpoteeklaenu kohta tekib enne taotluse täitmist mingeid küsimusi, siis palun helistage meie tasuta lühinumbrile 1203 – meie konsultandid aitavad Teid!

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.