Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Kodulaen kinnisvara tagatisel

Kui kodu vajab remonti või plaanis on osta uus eluase, siis on kodulaen kinnisvara tagatisel selleks parim lahendus. Samuti sobib kodulaen kinnisvara tagatisel suvila või teise eluaseme ostuks.

Iga kodu nõuab aeg-ajalt väljaminekuid. Olles äsja kolinud uude korterisse või majja, võib olla üllatav, kui palju raha võib kuluda ainuüksi uue kodu sisustamisele või köögimööbli ostmisele.

Vanas majas tuleb remondi ja renoveerimistöödega tegeleda pidevalt. Kui hoonet ei ole aastakümneid renoveeritud, siis ei piisa ainult enam ainult pisitöödest, vaid üle on vaja vaadata ka küttesüsteemid, uksed-aknad, seinade soojustus ning fassaadi ja katusematerjal, mis võib tähendada, et ette on vaja võtta kodu täiemahuline renoveerimine.

Sageli taotletakse kodulaen kinnisvara tagatisel vaid kinnisvara ostuks ning muud koduga seotud väljaminekud proovitakse katta kas jooksvast palgast või väikelaenude ja krediitkaartide abil. Nii võib aga kergesti juhtuda, et remont jääb venima ning kohustused kasvavad plaanitust suuremaks. 

Seepärast võib olla otstarbekaks juba kohe kinnisvara ostes kodulaenu sisse arvestada ka remondi- ja sisustuseelarve ning taotleda kodulaen kinnisvara tagatisel summas, mis kataks ära nii ostutehingu kui ka renoveerimistööd ja kodu sisustamise.

Milline kodulaen valida

Erinevad kodulaenud kinnisvara tagatisel võivad tunduda pealtnäha sarnased, kuid nende tingimused võivad olla erinevad. Näiteks võib mõni kodulaen olla mõeldud vaid kinnisvara ostmiseks ja muudeks koduga seotud väljaminekuteks seda kasutada ei tohi. 

Hüpoteeklaenu kodulaen kinnisvara tagatisel on paindlik laen. See tähendab, et taotletava kodulaenu summa eest saab ette võtta kõik koduga seotud investeeringud. Hüpoteeklaenu kodulaen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii kinnisvara ostmiseks kui ka kodu renoveerimiseks. Kodulaen kinnisvara tagatisel sobib korteri, maja, suvila ja maatüki ostuks, samuti korteri või maja remondiks ja sisustamiseks.

Kodulaenu saab taotleda kuni 20 aastaks. Maksimaalne laenusumma sõltub tagatiseks kasutatava kinnisvara väärtusest ja võib olla kuni 500 000 eurot. Üldjuhul antakse laenu kuni 75% kinnisvara turuväärtusest ja maatüki puhul 50-60% turuväärtusest. Tänu kinnisvara tagatisele on Hüpoteeklaenu kodulaenu võimalik taotleda ka ilma omafinantseeringuta. See annab Sulle vabamad käed oma unistuste ja plaanide suunas liikumiseks.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Kodulaen on abiks ka vanade majade energiatõhusamaks muutmisel

Praegu on eriti aktuaalne oma kodu energiatõhusamaks muutmine. Sõltuvalt maja seisukorrast võib see tähendada erinevaid töid nagu näiteks akende vahetus, küttesüsteemi uuendus, vundamendi soojustamine, majaseinte ja katuse soojustamine jne. Vastavalt majapidamise suurusele võib olla mõistlik oma majale paigaldada päikesepaneelid. Kui vähegi võimalik, peaks selliste töödega algust tegema juba suvel, et talveks renoveerimistööd valmis saada.

Kodu energiatõhususe suurendamiseks on sobiv energiatõhususe laen, mis on mõeldud justnimelt kodu renoveerimiseks, et talviseid elektri- ja küttearveid vähendada.

Energiatõhususe peale peavad mõtlema ka korteriühistud. Kui korterelamu remondifondist ei piisa, saab renoveerimistöödeks kasutada juriidilistele isikutele mõeldud laenu kinnisvara tagatisel.

Paindliku laenuandjana võimaldab Hüpoteeklaen kodulaenuga osta lisaks olemasolevale eluasemele ka teise kodu, suvila või maatüki. Samuti on võimalik taotleda koduvahetuslaen, mis aitab paindlikumalt teha kolimisotsuseid.

Kuidas taotleda kodulaen kinnisvara tagatisel 

Kui oled uue kodu otsinguil või soovid oma maja renoveerida, siis esita oma laenutaotlus juba täna. Laenupakkumise saad kätte 1 tööpäevaga!

Kodulaenu on võimalik taotleda üksi või kaastaotlejaga. 

Kui Sul on lisaküsimusi, kuidas võtta kodulaen kinnisvara tagatisel, siis helista meie lühinumbril 1203 või täida ära meie kontaktivorm. Hüpoteeklaenu kodulaen kinnisvara tagatisel on sobiv kõigiks oma kodu või suvilaga seotud väljaminekuteks.

Mine laenutaotlust täitma!

Valdkonna turuliider

Valdkonna turuliider

Pakume soodsamaid laenutingimusi pangaväliste rahastajana.

Paindlikum kui pank

Paindlikum kui pank

Meie laenuhaldurid mõtlevad Sinuga kaasa ja püüavad alati leida lahenduse.

14 aastat kogemust

14 aastat kogemust

Meie meeskonnas on pikaajalise kogemusega finantsspetsialistid.

Personaalne lähenemine

Personaalne lähenemine

Väärtustame iga ideed ja arvestame iga kliendi vajaduste ja võimalustega.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.