Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Kinnisvaralaenud

Vajate ootamatut lisainvesteeringut, kuid ei taha võtta kallist tarbimis- või väikelaenu ega müüa ka Teile kuuluvat kinnisvara? Kui jah, siis on lahenduseks Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel antav kinnisvaralaen, mis võimaldab võtta mõistliku hinnaga laenu ning teisalt jätab alles Teile kuuluva kinnisvara, mille väärtus ajas kasvab.

Kinnisvaralaen on Hüpoteeklaenu krediiditeenus, kus laenusumma algab juba 2000 eurost ning tegemist on paindliku krediiditootega. Kinnisvaralaenu intressimäär algab 9 protsendist ja laenu kestus võib ulatuda kolmest kuust kuni 15 aastani.

Annuiteetgraafikule võite valida ka kuni 36 kuu pikkuse maksegraafiku, kus jooksvalt tasute ainult laenuintressi ning tagastate laenu põhiosa ühe maksena alles laenulepingu lõpus. Vajaduse korral võite valida ka 12 kuu pikkuse täismaksepuhkuse, kus tasute laenuintressi ning laenu põhiosa ühe maksena laenulepingu lõpus.

Kinnisvaralaen võimaldab krediidi ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui terves mahus.

Kinnisvaralaenud Hüpoteeklaenult on paindlike ja soodsate tingimustega:

Laenusumma Alates 2000 eur kuni 75% tagatisvara turuväärtusest
Laenutähtaeg
  • Kuni 2 aastat ainult intressi tasumisega ja laenusumma tagastamisega perioodi lõpus
  • Kuni 15 aastat pikaajalise annuiteetgraafiku puhul
Intressimäär Pakutakse krediidikomitee poolt, arvestades järgmiseid asjaolusid: 

 

  • Tagatisvara asukoht / väärtus / seisukord
  • Taotleja igakuise sissetuleku suurus ja krediidiajalugu
Maksepuhkus Põhiosa maksepuhkus perioodiga kuni 6 kuud
Ennetähtaegne tagastamine Laenu on võimalik ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui terves mahus.
Tagatisvara Korter, eramu, majaosa, suvila, äripind, erineva sihtotstarbega maa, või muu kinnisvara, mis asub Eesti Vabariigis.
Tagatisvara kindlustus Laenu tagav vara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel.
Laenuotsuse teatamine Laenuotsuse edastame Teile 1 tööpäeva jooksul.
Laenu kättesaamine Laen kantakse Teie arveldusarvele 1 tööpäeva jooksul peale hüpoteegilepingu sõlmimist notari juures.

Pärast laenutaotluse edastamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Peale positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima.

Kui kinnisvaralaen tekitas huvi või teil tekkis täpsustavaid küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbril 1203 või saates oma küsimused siit.

Mine laenutaotlust täitma!

Kinnisvaralaen eraisikule

Kinnisvaralaen sobib igapäevaste kulutuste – näiteks õppemaks, reisimine, ravikulud, korteri või maja ostmine, sõiduauto soetamine, pulmade korraldamine jne – rahastamiseks.

Kinnisvaralaen aitab Teil jõuda ka unistuste koju, kuna Hüpoteeklaen AS pakub Koduvahetuslaenu, mille abil saab paralleelselt praeguse kodu müüki panekuga osta juba uue kinnisvara. Koduvahetuslaenu sissemakse on 0 eurot ja laenu tagatiseks on müüdav kinnisvara ning laenu maksimaalne pikkus on 12 kuud. Selle aja jooksul on võimalik turuhinnaga müüa oma praegune eluase ning ei pea leppima kiirmüügist tekkinud kahjuga.

Kinnisvaralaenu abil saab vähendada laenukoormat ehk refinantseerida laenu. Hüpoteeklaen AS pakubki oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad laenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist. Hüpoteeklaen AS-i poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele.

Kui Teil on aga juba tekkinud probleemid seniste laenuandjatega, võtke meiega siiski ühendust, kuna teatud tingimustel on võimalik laenu refinantseerimine maksehäirete puhul.

Mine laenutaotlust täitma!

Kinnisvaralaen ärikliendile

Hüpoteeklaenu Ärilaen on kinnisvaralaen ettevõttele, mis juba tegutseb või soovib tegevust laiendada. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas. Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigeaegselt. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive. Laenu võib tagastada kuni 15 aastase maksegraafikuga või projekti teostumisel kuni 36 kuulise perioodi jooksul. Valides võimaluse tagastada laenu põhiosa alles projekti teostumisel ja tasudes jooksvalt vaid laenuintresse, võimaldab Ärilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele.

Hüpoteeklaenu Projektilaen on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad ellu viia oma äriideed või rahastada äriprojekti. Kuna laenu põhiosa tuleb tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb maksta vaid laenuintresse, võimaldab Projektilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele. Projektilaen sobib ka ettevõtetele, mis osalevad projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine. Hüpoteeklaenu tooted on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Mine laenutaotlust täitma!

Kinnisvaralaen ärikliendile

Hüpoteeklaenu väljastatava kinnisvaralaenu tagatiseks sobib vähemalt 10 000 euro suuruse turuväärtusega Eesti Vabariigis asuv korter, eramu, majaosa, suvila, äripind, erineva sihtotstarbega maa või muu kinnisvara.

Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe on elamu või korteri puhul kuni 75 protsenti kinnisvara turuväärtusest ning ehitusõigusega elamukrundi ja muu maa puhul vastavalt kuni 60 ja kuni 50 protsenti.

Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kuid laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek ja krediit peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80. sünnipäevaks.

Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Seega võib taotleda väikelaenu ilma palgatõendita. Minimaalne sissetulek üksi taotledes on vähemalt 300 eurot kuus ja kahekesi taotledes 500 eurot kuus.

Krediidi tagatiseks seatud kinnisvarale seatakse hüpoteek Hüpoteeklaen AS-i kasuks hüpoteek on pangale tagatiseks, et kui jääte laenu maksmisega hätta ning siis on krediidiandjal õigus nõuda tagatiseks oleva kinnisasja (korter, maja) müümist ja saadud rahaga tekkinud nõude rahuldamist.

Laenuotsuse edastame Teile ühe tööpäeva jooksul ja laen kantakse Teie arveldusarvele ühe tööpäeva jooksul peale hüpoteegilepingu sõlmimist notari juures.

Pärast laenutaotluse edastamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Pärast positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima.

Kui kinnisvaralaen tekitas huvi või teil tekkis täpsustavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbril 1203 või saates oma küsimused siin.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Puškini tänav 19
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga. Lühiajalised laenunud alates 1000 eurost ning laenuperiood 3 kuud kuni 2 aastat. Pikaajalised laenud alates 3000 eurost ning laenuperiood 2 aastat kuni 15 aastat. 10000-eurose laenusumma puhul seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse määr 10,45% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13817,26 eurot ja laenu kogusumma 14117,26 eurot. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.