Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Kinnisvaralaenud

Vajate ootamatut lisainvesteeringut, kuid ei taha võtta kallist tarbimis- või väikelaenu ega müüa ka Teile kuuluvat kinnisvara? Kui jah, siis on lahenduseks Hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel antav kinnisvaralaen, mis võimaldab võtta mõistliku hinnaga laenu ning teisalt jätab alles Teile kuuluva kinnisvara, mille väärtus ajas kasvab.

Kinnisvaralaen on Hüpoteeklaenu krediiditeenus, kus laenusumma algab juba 2000 eurost ning tegemist on paindliku krediiditootega. Kinnisvaralaenu intressimäär algab 9 protsendist ja laenu kestus võib ulatuda kolmest kuust kuni 15 aastani.

Alternatiivina annuiteetgraafikule võite valida ka kuni 36 kuu pikkuse maksegraafiku, kus jooksvalt tasute ainult laenuintressi ning tagastate laenu põhiosa ühe maksena alles laenulepingu lõpus. Vajaduse korral võite valida ka 12 kuu pikkuse täismaksepuhkuse, kus tasute laenuintressi ning laenu põhiosa ühe maksena laenulepingu lõpus.

Kinnisvaralaen võimaldab krediidi ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui terves mahus.

Kinnisvaralaenud Hüpoteeklaenult on paindlike ja soodsate tingimustega:

Laenusumma Alates 2000 eur kuni 75% tagatisvara turuväärtusest
Laenutähtaeg
  • Kuni 2 aastat ainult intressi tasumisega ja laenusumma tagastamisega perioodi lõpus
  • Kuni 15 aastat pikaajalise annuiteetgraafiku puhul
Intressimäär Pakutakse krediidikomitee poolt, arvestades järgmiseid asjaolusid: 

 

  • Tagatisvara asukoht / väärtus / seisukord
  • Taotleja igakuise sissetuleku suurus ja krediidiajalugu
Maksepuhkus Põhiosa maksepuhkus perioodiga kuni 6 kuud
Ennetähtaegne tagastamine Laenu on võimalik ennetähtaegselt tagastada igal ajahetkel, nii osaliselt kui terves mahus.
Tagatisvara Korter, eramu, majaosa, suvila, äripind, erineva sihtotstarbega maa, või muu kinnisvara, mis asub Eesti Vabariigis.
Tagatisvara kindlustus Laenu tagav vara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel.
Laenuotsuse teatamine Laenuotsuse edastame Teile 1 tööpäeva jooksul.
Laenu kättesaamine Laen kantakse Teie arveldusarvele 1 tööpäeva jooksul peale hüpoteegilepingu sõlmimist notari juures.

Pärast laenutaotluse edastamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Peale positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima.

Kui kinnisvaralaen tekitas huvi või teil tekkis täpsustavaid küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbril 1203 või saates oma küsimused siit.

Mine laenutaotlust täitma!

Kinnisvaralaen eraisikule

Kinnisvaralaen sobib igapäevaste kulutuste – näiteks tasemeõppega seotud kulutused (nt. õppemaks), reisimine, ravikulud, eluaseme (s.o. korteri või maakodu) või sõiduauto ostmine, pulmade korraldamine jne – rahastamiseks.

Kinnisvaralaen aitab Teil jõuda enne vana kodu müüki unistuste koju, kuna Hüpoteeklaen AS pakub Koduvahetuslaenu, mille abil saab paralleelselt praeguse kodu müüki panekuga osta uue kinnisvara. Koduvahetuslaenu sissemakse on 0 eurot ja laenu tagatiseks on müüdav kinnisvara. Koduvahetuslaenu maksimaalne pikkus on 12 kuud. Selle aja jooksul on võimalik turuhinnaga müüa oma praegune eluase vältimaks kiirmüügist tekkida võivat kahju.

Kinnisvaralaenu abil saab refinantseerida laenu. Hüpoteeklaen AS pakub oma klientidele võimalust refinantseerida olemasolevad laenud kinnisvaraga tagatud laenu abil, mille intress on madalam kiir- ja tarbimislaenude intressist. Hüpoteeklaen AS-i poolt pakutav laenu refinantseerimine on mõeldud nii firmadele kui ka eraklientidele.

Kui Teil on tekkinud probleemid seniste laenuandjatega, võtke meiega ühendust. Teatud tingimustel on võimalik laenu refinantseerimine ka maksehäirete korral.Kui mitme erineva laenuandja juurest võetud laenud refinantseerida heks laenuks, mille tagasimaksetähtaeg on kuni 15 aastat, on ka kliendi poolt makstav igakuiste laeumaksete summa väiksem. See annab aga võimalusel raha säästmiseks ja miks mitte laenu tagasimaksmiseks enne tähtaja saabumist?

Hüpoteeklaenu väljastatava kinnisvaralaenu tagatiseks seame hüpoteegi likviidsele vähemalt 10 000 euro suuruse turuväärtusega Eesti Vabariigis asuvale kinnisasjale (s.o. korterile, eramule, kasutuskorraga majaosale, suvilale, äripinnale, erineva sihtotstarbega maale või muule kinnisvarale).

Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe on elamu või korteri puhul kuni 65 protsenti kinnisvara turuväärtusest ning ehitusõigusega elamukrundi ja muu maa puhul vastavalt kuni 60 ja kuni 50 protsenti.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!
874

Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele. Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kuid laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek ja krediit peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80. sünnipäevaks.

Hüpoteeklaen AS aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Minimaalne sissetulek üksi taotledes on vähemalt 500 eurot kuus ja kahekesi taotledes 700 eurot kuus.

Krediidi tagatiseks seatakse kinnisasjale hüpoteek Hüpoteeklaen AS-i kasuks. Hüpoteek on krediidiandja tagatis. Kui krediidisaajal tekivad laenu teenindamisega raskused ja pooled ei leia omavahel kompromissi, siis on krediidiandjal õigus nõuda tagatiseks oleva kinnisasja (korter, maja jt.) müümist täitemenetluses mille tulemina rahuldatakse nõue.

Laenuotsuse edastame Teile ühe tööpäeva jooksul ja laen kantakse Teie arveldusarvele kahe tööpäeva jooksul pärast tagatise seadmise (s.o. hüpoteegi seadmise lepingu) sõlmimist notari juures.

Mine laenutaotlust täitma!

Kinnisvaralaen ärikliendile

Hüpoteeklaenu Ärilaen on kinnisvaralaen ettevõttele, mis juba tegutseb või soovib tegevust laiendada. Ärilaen ei esita rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse osas. Peamine, et ettevõte oleks maksevõimeline, puuduvad võlgnevused ja majandusaasta aruanded on esitatud õigeaegselt.

Me ei pea probleemiks seda, kui ettevõte on alles alustanud ning ettevõttel on väike käive. Oluline on eesmärk, milleks laenuraha kasutada soovitakse ja kuidas see annab võimaluse ettevõttel areneda. Laenu võib tagastada kuni 15 aastase maksegraafikuga või projekti teostumisel kuni 36 kuulise perioodi jooksul. Valides võimaluse tagastada laenu põhiosa alles projekti teostumisel ja tasudes jooksvalt vaid laenuintresse, võimaldab Ärilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele.

Hüpoteeklaenu Projektilaen on mõeldud eelkõige ettevõtjatele, kes soovivad ellu viia oma äriideed või rahastada äriprojekti. Kuna laenu põhiosa tuleb tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb maksta vaid laenuintresse, võimaldab Projektilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele. Projektilaen sobib ka ettevõtetele, mis osalevad projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine. Hüpoteeklaenu tooted on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Laenuotsuse edastame Teile ühe tööpäeva jooksul ja laen kantakse Teie arveldusarvele kahe tööpäeva jooksul pärast tagatise seadmise (s.o. hüpoteegi seadmise lepingu) sõlmimist notari juures.

Kui kinnisvaralaen tekitas huvi või teil tekkis täpsustavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust, helistades tasuta lühinumbril 1203 või saates oma küsimused siin.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.