Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Kiirlaenu refinantseerimine

Raskused laenu tagasimaksmisel võivad tekkida mitmete asjaolude tõttu. Kui varasemalt võetud laenud on ebamõistlikult kalli intressiga või viinud Sind või Sinu ettevõtet üha kuhjuvate võlgadeni, siis on kõige tähtsam leida toimiv lahendus, mis aitaks olukorda leevendada. Üks võimalus selleks on kiirlaenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel laenuks.

Kiirlaenude refinantseerimine Hüpoteeklaenus on võimalik nii eraisikule kui ärikliendile. Hüpoteeklaen tegeleb kinnisvara tagatisel laenude väljastamisega. Olemasolevat laenu saad Hüpoteeklaenu abil refinantseerida eeldusel, et Sul on tagatisena võimalik kasutada mõnda kinnisvara, näiteks korterit, maja, ridaelamuboksi, elamu-, äri-, tootmis-, või metsamaad.

Alusta kiirlaenu refinantseerimist!

Sisuliselt tähendab laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel, et varasemalt võetud lühiajalised laenud koondatakse kokku ning vormistatakse ümber pikaajaliseks laenuks, mis tagatakse kinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kinnisvara tagatisel laenamine on lühiajaliste kiir- ja tarbimislaenudega võrreldes üldjuhul soodsamate tingimustega. See kajastub nii madalamas intressimääras kui ka väiksemas igakuiselt tagasimakstavas summas.

Oluline on veel ära märkida, et kohustuste refinantseerimine ei too endaga kaasa võla kustutamist. Laen tuleb Sul jätkuvalt koos kõrvalnõuetega (intress viivis jne) tagasi maksta ja selles on laenuandjad ühel nõul. Kõrge intressiga väikelaenu ületoomine teise laenuandja juurde aitab Sul pikendada maksetähtaega koguni kuni 15 aastani ja tasuda võlga Sulle jõukohasemas tempos. Samuti aitab võlgade refinantseerimine vabaneda viiviste ja trahvide kuhjumisest varasema laenuandja juures.

Kui soovid kiirlaenu refinantseerimiseks kasutada Hüpoteeklaenu abi, kuid Sul ei ole kinnisvara, siis põhimõtteliselt võib refinantseeritava laenu tagatiseks vormistatav kinnisvara olla ka teise isiku nimel. Sel juhul peab kinnisvara omanik olema kindlasti teadlik sellest, et soovid oma kohustusi tema vara tagatisel refinantseerida, samuti peab ta olema teadlik laenulepingu tingimustest. Kinnisvara omanik peab koos Sinuga tulema notarisse, et anda nõusolek selleks, et kinnisvarale seatakse hüpoteek, mis tagab krediidilepingust tulenevate kohustuste täitmist. 

Lisaks kinnisvarale, mida saab krediidilepingu täitmiseks hüpoteegiga koormata, on Sul kiirlaenu refinantseerimiseks meie juures vaja tõendada enda maksevõimet ehk Sul peab olema regulaarne ja tõendatud sissetulek. Hüpoteeklaen aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu, pension, renditulu, lastetoetused ja muud riiklikud toetused, elatis, stipendium, intressitulu, dividendid ja ettevõtlustulu. Minimaalne sissetulek üksi laenu refinantseerimist taotledes on 500 eurot kuus. Kahekesi laenu taotlemisel peab sissetulek kahepeale kokku olema 700 eurot kuus. Kinnisvara tagatisel väljastatava Hüpoteeklaenu intress algab 9%.

Kuidas kiirlaenu refinantseerimist taotleda

Täpsema laenupakkumise saamiseks täida esmalt ära meie laenutaotlus ja lisa sinna ka vajalik laenusumma. Pärast taotluse esitamist jää ootama meie laenuspetsialisti kõnet, kes jagab juba täpsemat infot krediidilepingu tingimuste ja võimaliku pakkumise osas ning täpsustab üle, kuidas kiirlaenude refinantseerimine Hüpoteeklaenu abil käib. 

Kui laenuotsus on käes ja tingimused sobivad, siis ootame Sind krediidilepingu sõlmimisele meie kontoritesse, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas, pärast mida lepime kokku aja notariks.

Mõistame, et makseraskuste tekkimine on delikaatne teema, kuid kinnitame, et olukorrast pääsemiseks on lahendus – kiirlaenude refinantseerimine, mis aitab Sul oma kulud taas kontrolli alla saada. Kui Sul jäi mõni küsimus õhku kiirlaenude refinantseerimise teemal, siis helista meie tasuta lühinumbril 1203 või kirjuta meile info@hypoteeklaen.ee.

Mine laenutaotlust täitma!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.