Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Hüpoteeklaen AS aitab rajada esimest autismispektri häirega inimeste erihoolekandeküla

Hüpoteeklaen on aidanud tuule tiibadesse puhuda sadadele projektidele erinevatest ärivaldkondadest. Erilise tähelepanu osaliseks saavad aga need projektid, mille valmimine tõstab paljude abivajajate eluolu ja -kvaliteeti.   Meil on siiralt hea meel aidata kaasa vastloodud autismifondi „Toetan erilist elu” rajatava autismispektri häiretega inimestele erihoolekandeküla rajamisele Harku valda Liikva külla. 

Autismifond asub tegutsema selle nimel, et autismispektri häirete olemus saaks Eesti ühiskonnas selgemaks ning et selle diagnoosiga inimestel oleks võimalik kasvada ja elada keskkonnas, mis lubab neil end teostada ning samas pakub tuge ja turvatunnet. 

Oma esimese projektina toetab fond erihoolekandeküla rajamist Harjumaale, mis on spetsialiseerunud just autismispektri häiretega inimestele. 2019. aasta lõpus valmiv hoolekandeküla on eriline mitmes mõttes. Nimelt on kodanikualgatuse korras alguse saanud projekti kuni tänaseni kandnud ja suures osas rahastanud autistide pered. Hoolekandeküla ise on aga Eestis ainulaadne –  rohkem autismispektri häiretele suunatud keskusi meil täna ei ole. Vajadus on see-eest suur: Eestis elab umbes neli tuhat autisti. Autismifondi pikemaajalisem eesmärk on, et järgmise 20 aasta jooksul loodaks Eesti eri paikadesse vähemalt kümme taolist kogukonnapõhist erihoolekandeküla. 

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.