Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Ärilaen ehk väikelaen firmale aitab ideed ellu viia

Eestis tegutseb kümneid tuhandeid mikro- ja väikeettevõtjad, kes müüvad klientidele oma oskusi ja ideid. Kui ka Teie olete valmis alustama ettevõtlusega või soovite hoopis oma äri laiendada, aga Teil puuduvad rahalised vahendid, siis on Hüpoteeklaenu väikelaen firmale üks võimalustest plaanid teoks teha.

Kui valmisolek ettevõtlusega tegelemiseks on olemas ja äriidee leitud, võib takistuseks olla raha puudumine. Selle lahenduseks on Hüpoteeklaenu pakutavad väikelaenud firmadele, mis on oma olemuselt ärilaen nii alustavale kui ka juba tegutsevale ettevõttele.

Väikelaen firmale on paindlik

Väikelaenud firmadele on kinnisvarale seatava hüpoteegi tagatisel antavad laenud ettevõtlusega alustamiseks või olemasoleva ettevõtluse rahastamiseks. Väikelaenu põhiosa tuleb tagastada projekti teostumisel ning jooksvalt tuleb tasuda vaid laenuintresse, mille tulemusel võimaldab ärilaen alustaval ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele.

Samuti sobib laen firmale, kes osaleb projektides, kus on vajalik sildfinantseerimine. Paljude projektide puhul makstakse toetused välja alles pärast projekti elluviimist ja siis tagab just sildfinantseering äriidee rahastamise kuni toetuse laekumiseni.

Vähetähtis pole ka asjaolu, et laen firmale on laenutoode, mis on mõeldud väiksemate äriideede rahastamiseks. Suurte projektide elluviimiseks pakub Hüpoteeklaen ärilaenu, mille maksimummäär on 2 miljonit eurot (vt tingimusi allpool).

Ärilaen kinnisvara tagatisel:

  • Laenusumma 20 000 – 2 000 000 eurot;
  • Projektilaenu saab taotleda Eesti Vabariigis registreeritud aktsiaselts või osaühing
  • Laenu tähtaeg on 3 – 36 kuud, tagasimaksegraafik on bullet-graafik (laenuperioodi jooksul tasutakse jooksvat intressi, laenusumma tagastatakse kogu ulatuses lepingu lõpptähtajal).
  • Aktsepteeritavaks tagatiseks on likviidne Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille väärtus on vähemalt 10 000 eurot;
  • Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe: kuni 60 protsenti; ehitusõigusega elamukrunt kuni 60 protsenti; muu maa kuni 50 protsenti;
  • Muud nõuded: a) omakapital vastab seadusele; b) viimase majandusaasta aruanne on esitatud; c) selge laenu sihtotstarve ja tagasimakse allikas; d) puuduvad kehtivad maksehäired ja maksuvõlad; e) krediidisumma ei ületa 85 protsenti krediidi projekti maksumusest;
  • Oluline on asjaolu, et tagatisena saab kasutada ka kinnisvara, millele on juba seatud hüpoteek ja võimalik on ka laenu refinantseerimine. Uurige võimaluste kohta meie klienditeenindajatelt.

Väikelaen ettevõtluseks väljaspool tõmbekeskusi

Pahatihti jäävad laenud ärikliendile maapiirkondades tegutsevatele ettevõtjatele kättesaamatuks, kuna neile kuuluv kinnisvara asub piirkonnas, kus kinnisvaratehingute maht on väike või puudub sootuks.

Väikelaenu taotlemise menetlus ei võta palju aega – esmase laenupakkumise teeb Hüpoteeklaen kliendile ühe tööpäeva jooksul ja positiivse vastuse korral saab laenu lühikese aja jooksul vormistada (sõlmida laenuleping ja notariaalne hüpoteegi seadmise leping).

Kui väikelaen firmale tekitas huvi või Teil on täpsustavaid küsimusi, võtke julgelt meiega ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe tagasisidevormi.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Teiega ühendust ning küsib vajadusel lisainfot. Laenu otsusest anname teada ühe tööpäeva jooksul. Pärast positiivset otsust kutsume Teid kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus, Narvas kui ka Pärnus. Soovitud laenuraha kantakse Teie ettevõtte pangakontole 2 tööpäeva jooksul pärast hüpoteegi seadmise lepingu sõlmimist notari juures.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 180 kuud. 10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 12% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 13,82% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 176,53 eurot, laenu tagasimaksete summa 14828,52 eurot ja laenu kogusumma 15128,52 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.