Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Väikelaen firmale, mis aitab Sinu äril kasvada

Väikelaen firmale on mõeldud nii ettevõtlusega alustamiseks kui ka olemasoleva ettevõtte kasvatamiseks ja laiendamiseks. Otsides paindlikke rahastusvõimalusi oma eesmärkideni jõudmiseks, on väikelaen ettevõttele hea viis, kuidas tagada, et eesmärgid ja sihid äris saaksid täidetud. Eestis tegutseb kümneid tuhandeid mikro- ja väikeettevõtjaid, kes müüvad klientidele oma toodangut, oskusi ja ideid. Just neile mõeldes olemegi erinevad väikelaenud firmadele turule toonud, et laen ettevõttele saaks pakkuda alustamiseks või laienemiseks vajalikku tuge.

Väikelaen firmadele kinnisvara tagatisel 

Hüpoteeklaen väljastab laenu kinnisvara ja maa tagatisel. Meie ärilaen kinnisvara tagatisel sobib nii alustavale firmale kui ka juba tegutsevale ettevõttele.

Väikelaen firmadele kinnisvara tagatisel võimaldab Sul kasutada paindlikumaid laenutingimusi kui ärilaen ilma tagatiseta. Kinnisvara tagatisel laenude väljastajana saame Sinu ettevõttele pakkuda paindlikke lahendusi, võimaldades väikelaen firmale taotleda sobivas suuruses ja pikemaks laenuperioodiks, et laenumaksed oleksid paremini hajutatud. 

Kinnisvara tagatisel väikelaen ettevõttele sobib ka sildfinantseeringuks, kui ettevõtte tulud või projektirahastus laekuvad viitega või ettevõte vajab ajutiselt lisafinantseeringut. 

Tegevusaladel, kus on pikemad tarneajad ja maksetähtajad, on võimalus kinnisvara tagatisel sõlmida krediidiliini leping. Väikelaen firmadele ja krediidiliin annavad Sulle vajaliku kindluse, et käibevahendid jooksvate kulude katteks või investeeringuteks on Sinu jaoks tagatud ja olemas. Samuti sobib kinnisvara tagatisel ärilaen alustavale ettevõttele oma ettevõtte tegevusega alustamiseks või uue ärisuuna käivitamiseks.

Kasvulaen – väikelaen firmale, kes on mikroettevõtja 

Mikroettevõtteks loetakse ettevõtet, kus on kuni 9 töötajat (k.a) ja ettevõtte käibe- ja/või bilansimaht ei ületa 2 miljonit € aastas. Siia hulka kuuluvad paljud ühe inimese ettevõtted ja OÜ-d, aga ka väiksemad tootmisettevõtted, teenusepakkujad, e-poed, teenindusärid, ehitusettevõtted, kinnisvaraarendajad, logistikaettevõtted jne.

Kui Sinu ettevõte vastab mikroettevõtja tingimustele, omakapital on seadusega kooskõlas ja majandusaasta aruanded on esitatud, siis on Sul võimalus oma äri kasvatamiseks kasutada soodustingimustel Kasvulaenu – taotleda väikelaen firmale, mis on suunatud just nimelt mikroettevõtjatele. 

Kasvulaen on mikroettevõtetele mõeldud ärilaen intressiga 8,9%. See on kinnisvara tagatisel väljastatav väikelaen firmadele, mida on võimalik taotleda summas 2 000 – 25 000 eurot tagasimaksetähtajaga kuni 15 aastat. Võimalik on valida annuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tuleb tasuda jooksvat intressi ja laenusumma tagastada ühe maksena laenulepingu lõpus.

Kasvulaenu tingimused:

Kellele

Eesti Vabariigis registreeritud aktsiaselts, osaühing.

Tagasimakse graafik

Annuiteetgraafik või bullet-graafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse jooksvat intressi ning laenusumma tagastatakse lepingu lõpptähtaja saabumisel. Täismaksepuhkus kuni 12 kuud.

Laenu summa

2 000 – 25 000

Laenu tähtaeg

3 kuni 180 kuud

Aktsepteeritavad tagatised

Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot

Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe

Kuni 75%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50%

Muud nõuded

a) omakapital vastab seadusele;
b) v
iimase majandusaasta aruanne on esitatud;
c) puuduvad kehtivad maksehäired ja maksuvõlad;
d) kuni 9 töötajat (k.a) *
e) käive ja/või bilansimaht kuni 2 miljonit € aastas *

Tegevust rahastab Euroopa Liit tööhõive ja sotsiaalse innovatsiooni programmi (EaSI) raames ning Euroopa Investeerimispanga ja Euroopa Investeerimisfondi vahenditest.

 

Kuidas taotleda väikelaen firmale Hüpoteeklaenust

Kõik ettevõtetele pakutavad laenulahendused ja väikelaen firmadele on võimalik Hüpoteeklaenust taotleda mugavalt interneti teel. Laenupakkumise saamiseks tuleb esitada taotlus ja lisada sinna juurde tagatiseks pakutav kinnisvara.

Võttes firmale väikelaen, saab laenu tagatisena kasutada ükskõik millises Eestimaa paigas asuvat likviidset kinnisvara, milleks võib olla äripind, tootmishoone, korter, ridaelamuboks, eramaja, hoonestamata krunt või metsamaa. Et taotleda väikelaenud firmadele, ei pea tagatis olema ettevõtte omanduses, vaid võib kuuluda ka ettevõtte omanikule, tegevjuhile jne.

Mine laenutaotlust täitma!

 

Kui väikelaenud firmadele pakuvad huvi või Sul tekkis küsimusi teemal, millistel tingimustel väikelaen firmadele väljastatakse, siis võta meiega ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe kontaktivormi

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Väikelaenu otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Väikelaen firmale laekub Sinu ettevõtte pangakontole pärast hüpoteegi seadmist notari juures. Kui kõik sujub, saad raha asuda kasutama juba 2-3 tööpäevaga.Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.