Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

Esmaspäevast reedeni 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Lisaks lühinumbrile võite esitada päringud live-chat rakendusse, mille leiab brauseriakna paremast alumisest servast.

Anname laenu kinnisvara tagatisel

Kinnisvara tagatisel laen on Hüpoteeklaenu põhiline toode. Kui tekib vajadus võtta laenu, näiteks kas remondi- või ehitustöödeks, õppemaksuks, auto ostuks või liisimiseks, ettevõtte loomiseks või käibekapitaliks, reisimiseks, ravikuludeks, siis tuleb appi Hüpoteeklaen. Laen kinnisvara tagatisel on lihtsasti mõistetav – kinnisvara on ükskõik milline kinnistusraamatusse kantud vara. Selleks võib olla korter, maja, majaosa, ridaelamu boks või lihtsalt maalapp (põllumaa, metsamaa, elamumaa, maatulundusmaa). Kõik, mis kuulub kinnisvara alla, kuulub ka meie tagatiste nimistusse. Mis võib veel laenusaamise puhul kaasa aidata, on variant, et kinnisvara ei pea kuuluma laenusaajale. Oluline on kinnisvara omaniku nõusolek ja arusaam, et laen on finantskohustus, mille mitte täitmisel läheb tema vara müüki.

  • Kinnisvara tagatisel laenu on võimalik taotleda kuni 15 aastaks ning summa võib olla kuni 75% tagatis(t)e turuväärtusest
  • Laen kinnisvara tagatisel on mõeldud nii ärikliendile kui ka erakliendile

Kinnisvara tagatisel laen pole mõeldud ainuüksi eraisikutele. Meie anname laenu ka ettevõtetele, kes soovivad investeerida ja areneda. Kuidas laenu saada? Täida meie online-laenutaotlus või helista tasuta lühinumbrile 1203. Seejärel võtavad meie spetsialistid Sinuga ühendust ning kutsume Sind meie kontorisse, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas või Pärnus, lepingut sõlmima. Soovitud laenuraha saad oma pangakontole samal või järgmisel päeval peale hüpoteegilepingu sõlmimist notari juures.

Mine laenutaotlust täitma!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga!
Kinnisvara tagatisel laenud alates 2000 eurost. Laenu tagasimakse periood kuni 240 kuud.

10 000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseerimata intressimääraga 9 % (intressi marginaal 9 % + 6 kuu Euribor) aastas ja lepingutasuga 300 eurot on krediidi kulukuse esialgne määr 10,44% (ei sisalda tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,76 eurot ja laenu kogusumma 13817,76 eurot. Lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 6 kuu möödumisel ja Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Hüpoteeklaen AS tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9.