Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Jah! Krediidiliin

avab Sinu ettevõttele paindliku krediidilimiidi

Jah! Krediidiliin

avab Sinu ettevõttele paindliku krediidilimiidi

Krediidiliin Sinu ettevõttele

Kindel limiit, mida saad kasutada just siis, kui vaja. Intresse maksad vaid kasutusse võetud summa eest.

Krediidiliin annab Sinu ettevõtte käsutusse personaalse krediidilimiidi, mida saad kasutusse võtta just sellel ajahetkel, kui Sinu ettevõte seda vajab. Laenulimiit kinnitatakse terveks lepinguperioodiks. Raha saad kasutada osade kaupa ja korduvalt.

Hüpoteeklaenu krediidiliin pakub Sinu ärile kindlust, et vajalik puhver on alati olemas. Krediidiliini limiit võib olla vahemikus 25 000 – 2 000 000 eurot. Leping sõlmitakse kinnisvara tagatisel. Tagatisena aktsepteerime Eestis asuvat likviidset kinnisvara. Tagatiseks võib olla näiteks äripind, tootmishoone, korter, ridaelamuboks, eramaja, hoonestamata krunt või metsamaa.

Krediidiliini võib kasutada mõne suurema seadme ostmiseks, kaubavarude soetamiseks, ehitustegevuseks, elamuarenduseks ja ka näiteks erinevate projektide sildfinantseerimiseks. Krediidiliini leping sobib igas valdkonnas tegutsevale ettevõttele ja tagab paindlikkuse ettevõtte rahavoogudes ka siis, kui ettevõtte raha on varude all kinni või tarnijatega on kokku lepitud mitme kuu pikkused maksetähtajad. Sellisesse olukorda asetamine võib ettevõtte raha liikumist piirata pikaks ajaks. Krediidilimiidi abil saad oma tegevust jätkata viivitustest sõltumata.

Krediidiliini limiit kehtib 1 aasta. Raha kasutusse võtmiseks piisab avalduse esitamisest.

Enamasti tuleb igale projektile ja äriplaanile taotleda eraldiseisvad laenud, mis on tagatud eraldi hüpoteekidega. Krediidiliini puhul saad ühe ja sama lepingu ja tagatise raames finantseerida erinevaid järjestikuseid projekte või mitut projekti ja tegevusvaldkonda ühekorraga. Kõne alla võib tulla ka mõne varasemalt võetud kinnisvaralaenu refinantseerimine.
Lisaks sellele aitab krediidiliini leping kokku hoida laenulepingutega kaasnevatelt kuludelt. Kuna hüpoteegiga tagatud leping ja kokkulepitud krediidisumma kehtib terve perioodi jooksul, siis aitab see säästa lepingu- ja notaritasudelt ning vähendada laenu kogukulukust võrreldes mitmete erinevate laenude vormistamisega.

Kasutades krediidilimiiti oma ettevõtte eesmärkide saavutamiseks, ei pea Sa kogu laenuraha ühekorraga välja võtma, vaid võid kasutusse võtta just nii suure summa kui parasjagu tarvis. Intressi arvestatakse kasutatud osa eest. Kasutatud limiiti saab igal ajahetkel tagastada ja seda saab teha nii osade kaupa kui ka ühekordse maksena.

Selline paindlik lahendus annab Sulle ettevõtjana vabamad käed ja kindlustunde, et vajalik krediit on Sinu jaoks alati olemas, ükskõik millise projekti või ärisuuna jaoks Sa seda lepinguperioodi ajal vajad.
Krediidiliini saavad taotleda ettevõtted, kes on tegutsenud vähemalt 1 aasta ja esitanud vähemalt 1 aastaaruande.

Minimaalne ühekordne väljamakse on 10 000 eurot. Ühe kuu jooksul saab väljamakseid teha 2 korda. Samuti saab 2 korda kuus kasutusse võetud summat tagastada.
Hüpoteeklaenu krediidiliini taotlemine käib interneti teel lihtsalt ja mugavalt. Kinnisvara hindamine on krediidiliini taotlejale tasuta. Laenuotsuse saad kätte 1 tööpäevaga.

Mine laenutaotlust täitma!

Krediidiliini lepingu lepingutasu on 2% krediidisummast.
Kohustistasu on 3% kasutamata krediidilimiidist.

Kellele

Eesti Vabariigis registreeritud aktsiaselts, osaühing, mis on tegutsenud vähemalt 1 aasta ja on esitanud vähemalt 1 aastaaruande 

Laenu summa

25 000 – 2 000 000 

Laenu tähtaeg

12 kuud 

Tagasimakse graafik

Bulletgraafik, kus laenuperioodi jooksul tasutakse vaid jooksvat intressi ja kasutama krediidilimiidilt kohustistasu. Laenusumma tagastatakse lepingu lõpptähtaja saabumisel. 

Aktsepteeritavad tagatised

Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille minimaalne väärtus on 10 000 eurot 

Maksimaalne laenu ja tagatise turuväärtuse suhe

Kuni 65%, ehitusõigusega elamukrunt kuni 60%, muu maa kuni 50% 

Muud nõuded

a) Omakapital vastab seadusele
b) Viimane majandusaasta aruanne on esitatud
c) Puuduvad maksehäired ja maksuvõlad. 

 

Kui krediidiliin pakub Sulle huvi või Sul on täpsustavaid küsimusi, siis võta meiega ühendust, helistades lühinumbril 1203 või täites ära meie kodulehe kontaktivormi

Pärast laenutaotluse esitamist võtab meie spetsialist Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Krediidiliini otsusest anname teada juba järgmisel tööpäeval. Pärast positiivset otsust kutsume Sind kontorisse laenulepingut sõlmima. Kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Krediidilimiiti saad kasutama hakata pärast hüpoteegi seadmist notari juures. 

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga! Tel: 1203, www.hypoteeklaen.ee


Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.