Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Võlgade refinantseerimine

Mida teha, kui võetud finantskohustused kasvavad üle pea ning pole vähimatki lootust maksta tagasi kõrge intressiga tarbimislaene? Kui Teil on kinnisvara, siis on üheks lahenduseks kinnisvara tagatisel antava hüpoteeklaenu abil oma võlgade refinantseerimine ehk seniste laenukohustuste katmine soodsamate tingimustega laenu abil.

Võlgade refinantseerimise näol on tegemist Hüpoteeklaenu ühe enimnõutud laenuvormiga, kuna laenu refinantseerimine vähendab igakuiseid laenu kuumakseid, mis omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve. Sealjuures pakub Hüpoteeklaen laenude refinantseerimist nii äri– kui ka eraklientidele.

Laenu refinantseerimine on sisuliselt võlgade ümberkujundamine, kus lühiajalised kõrge intressimääraga laenud koondatakse kokku ja kaetakse pikemaajalise, madalama intressiga laenuga, mis vähendab hüppeliselt igakuised laenu tagasimakseid.

Seetõttu tasub kõik kõrge intressimääraga laenud, nagu näiteks kiirlaenud, SMS-laenud ja kõrge intressiga tarbimislaenud refinantseerida kinnisvaratagatisel antava hüpoteeklaenu abil, mille laenuintress algab 9 protsendist aastas.

Äriklientidele pakub Hüpoteeklaen laenude refinantseerimist kinnisvara tagatisel antava laenuga, mille abil saab ümber kujundada ettevõttele võetud kõrge intressiga finantskohustused, tagamaks seeläbi ettevõtte jätkusuutlikumat tegutsemist.

Mine laenutaotlust täitma!

Laen võlgade tasumiseks

Võlgade ümberkujundamine on oma olemuselt paremate tingimustega laen olemasolevate võlgade tasumiseks. Lisaks on laenude koondamine mugav, sest edaspidi tuleb igakuiseid makseid teha vaid ühele teenusepakkujale, mitte mitmele erinevale laenuandjale.

Isegi kui Teil pole laenu refinantseerimine hetkel päevakorras ja Te olete võtnud kinnisvara tagatisel laenu mõne teise teenusepakkuja juures, siis küsige kindlasti ka võrdlevat pakkumist Hüpoteeklaenust! Pakkumise küsimine on tasuta ja pole välistatud, et teeme Teile senisest soodsama pakkumise.

Võlgade refinantseerimine Hüpoteeklaenus eeldab väljastatava laenu tagatiseks oleva kinnisvara olemasolu ehk teisisõnu antakse laen kinnisvara tagatisel. Sobivaks tagatiseks on mitmeid erinevaid variante – maja, paarismaja osa, ridaelamu, korter ning ka tühi maa – elamumaa, metsamaa või põllumaa. Oluline on, et tagatiseks pakutav kinnisvara on sisse kantud kinnistusraamatusse ja kinnisvara minimaalne väärtus peab olema vähemalt 10 000 eurot.

Hüpoteeklaen hindab tagatiseks oleva kinnisvara reeglina ise, kusjuures hindamine on kliendile tasuta ja hindamisest sõltub ka saadava laenu lõplik suurus. Väljastava laenu minimaalne summa on 2000 € ning laenu maksimaalseks suuruseks on 50% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest, välja arvatud Tallinnas ja Harjumaal, kus laenu maksimaalseks suuruseks on 75% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest.

Hüpoteeklaen pakub kuni 15 aastast laenu tagasimakse tähtaega ja lühiajalise laenu puhul kuni 2 aasta pikkust laenuperioodi, kusjuures vajadusel võib klient taotleda ka kuni 12 kuu pikkust täismaksepuhkust.

Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kusjuures Hüpoteeklaen ei sea ülempiiri laenusaaja vanusele, kuid laen peab olema tagasi makstud hiljemalt krediidisaaja 80ndaks sünnipäevaks.

Laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek ja Hüpoteeklaen aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; intressitulu; dividendid ja ettevõtlustulu. Minimaalne sissetulek üksi taotledes on 500 eurot kuus ja kahekesi taotledes 700 eurot kuus.

Paljudel juhtudel on laenuvõtjate probleemid laenude tagasimaksmisel toonud endaga kaasa laenuvõtjate sattumise maksuhäireregistrisse, mis aga vähendab võimalusi saada soodsama hinnaga krediiti. Siiski ei maksa ka selles olukorras meelt heita, vaid pöörduge meie klienditeenindaja poole, sest teatud tingimustel on võimalik laenu refinantseerimine maksehäirete puhul ja Hüpoteeklaen aitab hea meelega oma klientidel laenulõksust pääseda.

Kui laenude refinantseerimine või muude võlgade ümberkujundamine pakub huvi, võtke meiega ühendust lühinumbril 1203 või e-maili teel.

Mine laenutaotlust täitma!

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.