Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Pange alus rahalisele sõltumatusele – alustage ettevõtlusega!

Oma rahaasjade juhtimine ja säästmine on rahalise sõltumatuse üks alussambaid, kuid säästmisest isegi olulisem on sissetulekute suurendamine. Kõige lihtsam võimalus oma sissetulekuid suurendada on alustada ettevõtlusega.

Ettevõtjad moodustavad ühiskonnast keskmiselt kümnendiku, sest kahjuks on paljudel ettevõtluse ees hirmuga segatud aukartus. Seda ei maksa siiski tunda, sest tänapäeval saab firmat edukalt juhtida ka diivanilt tõusmata ning mida aeg edasi, seda rohkem mikroettevõtjaid tuleb oma teenusega turule.

Ent milline võiks olla esimene samm? Paljud eksperdid soovitavad alustada ettevõtlusega tasapisi palgatöö kõrvalt ning kõige lihtsam on pöörata rahaks mõni oma hobi. Kas teile meeldib kokata? Hakake kodus valmistama kooke ja torte ning neid internetis müüma! Selliseid kodukööke on Eestis praegu juba sadu ning kõigil neil on oma klientuur. Või meeldib teile teha puutööd? Selles valdkonnas on tööpõld väga lai, sest on hulk inimesi, kes soovivad näiteks oma vana mööblit, uksi või aknaid restaureerida.

Kui teie hobist välja kasvanud ettevõtlus muutub aga nii suureks, et soovite vaid sellele keskenduda ja teil on vaja lisarahastust, tasub pöörduda Eesti Töötukassa poole ning taotleda ettevõtlusega alustamise toetust (praegu kuni 4474 eurot). Toetusega soovitakse motiveerida ja toetada ettevõtlusega alustamist ning ettevõtluse alustamise toetust antakse majandustegevuse alustamiseks uue asutatava äriühingu kaudu või füüsilisest isikust ettevõtjana.

Samuti võib taotleda Riigi Tugiteenuste Keskusest stardiabi. See on mõeldud alustavale ettevõtjale, kelle ettevõtte asutamisest ei ole möödas rohkem kui 24 kuud.

Kui aga ettevõtet on vaja rahastada laenuga, on üks võimalus selleks Hüpoteeklaenu pakutav ärilaen, mis on mõeldud nii alustavale kui ka juba tegutsevale ettevõtjale.

Hüpoteeklaenu ärilaenu puhul pole vahet, kas seda taotleb suur- või väikeettevõtja. Samuti ei esitata ärilaenu puhul rangeid nõudeid firma tegevusvaldkonna ega kasumlikkuse kohta. Peamine, et firmal ei oleks võlgnevusi ja majandusaasta aruanded oleks esitatud õigel ajal. Probleemiks ei ole ka firma lühike eluiga ega vähene käive. Ärilaen võimaldab ettevõtjal keskenduda oma põhitegevusele, sest laenu põhiosa võib tagastada alles projekti teostumisel ja jooksvalt tuleb tasuda vaid laenuintresse.

Uskuge, ettevõtlusega alustamine on lihtsam, kui esmapilgul arvata võib!

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.