Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Viis väikest nippi, mis aitavad muutuda rahaliselt efektiivsemaks

Suured teekonnad saavad alguse esimestest väikestest sammudest ja soovides saavutada rahalist sõltumatust, piisab samuti mõnest väikesest sammust, et oma rahaasju tunduvalt paremini juhtima hakata.

Tehke reaalsuskontroll!

Kõigepealt leidke aeg ja vaadake üle oma rahaasjad. Millised on sissetulekud ja väljaminekud, millised kulutused on vältimatud ning millistest kulutustest ei saa üldse loobuda. On oluline, et leiate igas päevas kasvõi hetke, viskamaks oma rahaasjadele pilk peale. Uskuge, minutipikkusest reaalsuskontrollist piisab, et liigsed väljaminekud tuvastada ning ennast rahaasjades korrale kutsuda.

Vaadake üle oma kohustused!

Paljudel meist on mitmesuguseid rahalisi kohustusi: eluasemelaenud, liisingud, tarbimislaenud, järelmaksud ja mõnel juhul isegi kõrge intressiga kiirlaenud. Võtke korraks aeg maha, vaadake üle oma laenukohustused ja nende intressimäärad. Pahatihti on just tarbimislaenude intressimäärad sedavõrd kõrged, et tuleb kõne alla laenude refinantseerimine. Kuidas see on võimalik? Kui teil on näiteks kinnisvarana olemas tagatis, on võimalik laenu refinantseerida, vahetades selle madalama intressiga hüpoteeklaenu vastu. See samm vähendab igakuiseid laenumakseid ning loob tulevikuks vajaliku rahapuhvri.

Sularahadieet

Kaardiga poes viipamine on ülimalt mugav, kuid sellel on ka oma varjukülg. Kaardiga tasudes ei taju me tegelikult, kui suuri summasid välja käime. Kui kipute liialt palju kulutama, minge üle sularahadieedile. Mida see endast kujutab? Lihtsalt hakake kaardi asemel kasutama sularaha, millega makstes tunnetate reaalselt, kui suuri summasid käest annate. Kaardiga makstes seda tunnet pole ja seetõttu on ostuotsused niimoodi tunduvalt kiiremad tulema.

Tükelda suured eesmärgid!

Uuringud on näidanud, et mida kaugem ja kättesaamatum on eesmärk, seda vähem kindlad oleme selle kättesaadavuses ja seda kergemini loobume püstitatud eesmärkidest. Kui kogume raha näiteks uue kodu sissemakseks, tasub jaotada kaugem eesmärk hoopis lühema perioodi peale ja seada lühiajalisemad eesmärgid, nagu näiteks on igal kuul kindla summa säästmine.

Võrdle teenuste hindasid!

Võrrelge alati finantsteenuste hindu. Kui plaanite näiteks laenu võtta, siis võib isegi protsendisuurune intressivahe muuta laenu tagasimakse märgatavalt kallimaks. Kasutage laenukalkulaatoreid ja te imestate, kuidas eraisiku laen võib ühe teenusepakkuja juures olla konkurentide omast tunduvalt soodsam.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.