Ka meie mõtted on sellel raskel ajal Ukraina rahvaga.

Oleme omalt poolt toetanud Ukraina elanikke, tehes annetuse mittetulundusühingule Eesti Punane Rist.

Kui teilgi on võimalus oma panus anda, siis saab seda teha siin: https://redcross.ee/anneta/ukraina/ Igasugune toetus on abiks!🇺🇦🇺🇦

Tekkis küsimusi? Helista tasuta lühinumbril 1203!

E-R 9–17 vastavad meie laenuspetsialistid küsimustele ja aitavad leida parima lahenduse.

Päringu võib esitada ka live-chat rakendusse, mille leiad brauseriaknas paremal alumisel serval.

Tutvu Hüpoteeklaenu tingimustega!

Igakuine makse 874
Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest.

Väikelaenu refinantseerimine

Väikelaenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel antava laenu abil on üks võimalusi lahendamaks finantsprobleeme, kui olete sattunud raskustesse võetud laenukohustustega, kuid samas omate kinnisvara.

Väikelaenu refinantseerimine on olemasolevate laenude uuendamine, kus lühiajalised, kõrge intressimääraga laenud koondatakse ja kaetakse pikemaajalise, madalama intressiga laenuga, mis vähendab igakuiseid laenu tagasimakseid. See omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve.

Laenu refinantseerimise suurimaks plussiks on laenu kuumaksete vähenemine, mis omakorda tagab laenuvõtja parema maksevõime ja väldib laenukohustuste täitmata jätmisest või viivitamisest tulenevaid viiviseid, intresse ja leppetrahve. Seetõttu on laenu refinantseerimine kinnisvara tagatisel levinud abinõu finantsprobleemide lahendamisel.

Kinnisvara tagatisel antava laenu abil on võimalik ka kiirlaenu refinantseerimine ja liisingu refinantseerimine.

Laenu refinantseerimine

Kohustuste refinantseerimine on Hüpoteeklaenu üks populaarsemaid tooteid ja lisaks on laenude koondamine kliendile mugav, sest edaspidi tuleb igakuiseid makseid teha vaid ühele teenusepakkujale, mitte mitmele erinevale laenuandjale.

Äriklientide jaoks on sobiv ärilaen kinnisvara tagatisel, mille abil saab ümber kujundada ettevõttele võetud kõrge intressiga finantskohustused, tagamaks seeläbi ettevõtte jätkusuutlikumat tegutsemist.

Isegi kui Teil pole laenu refinantseerimine hetkel päevakorras ja Te olete võtnud kinnisvara tagatisel laenu mõne teise teenusepakkuja juures, siis küsige kindlasti ka konkureerivat pakkumist Hüpoteeklaenust! Pakkumise küsimine on tasuta ja pole välistatud, et teeme Teile senisest soodsama pakkumise.

Võlgade refinantseerimine Hüpoteeklaenus eeldab väljastatava laenu tagatiseks oleva kinnisvara olemasolu. Sobivaks tagatiseks on mitmeid erinevaid variante – maja, paarismaja osa, ridaelamu, suvila, korter ning maa/krunt – elamumaa, metsamaa või põllumaa. Oluline on, et tagatiseks pakutav kinnisvara on kantud kinnistusraamatusse.

Hüpoteeklaen hindab tagatiseks oleva kinnisvara reeglina ise. Kusjuures hindamine on kliendile tasuta ja hindamisest sõltub saadava laenu lõplik suurus. Minimaalne väljastatav laenusumma on 2000 € ning laenu maksimaalseks suuruseks on 50% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest, välja arvatud Tallinnas ja Harjumaal, kus laenu maksimaalseks suuruseks võib olla kuni 75% tagatiseks oleva kinnisvara väärtusest.

Hüpoteeklaen pakub kuni 15 aastast laenu tagasimakse tähtaega ja sõltuvalt tootest võimalust taotleda maksepuhkust kuni 12 kuud.

Laenu võib taotleda alates 18. eluaastast, kuid laenuvõtjal peab olema regulaarne tõestatud sissetulek. Hüpoteeklaen aktsepteerib üheksat sissetuleku liiki: töötasu; pension; renditulu; lastetoetused ja muud riiklikud toetused; elatis; stipendium; dividendid ja ettevõtlustulu.

Paljudel juhtudel on laenuvõtjate probleemid laenude tagasimaksmisel toonud endaga kaasa laenuvõtjate sattumise maksehäireregistrisse, mis aga vähendab võimalusi saada soodsama hinnaga krediiti. Siiski ei maksa ka selles olukorras meelt heita. Pöörduge meie klienditeenindaja poole, sest teatud tingimustel on võimalik väikelaenu refinantseerimine maksehäirete puhul ja Hüpoteeklaen aitab oma klientidel laenulõksust pääseda.

Kui laenude refinantseerimine või muude võlgade ümberkujundamine pakub huvi, võtke meiega ühendust lühinumbril 1203 või e-posti teel info@hypoteeklaen.ee.

Professionaalne konsultatsioon tasuta lühinumbril 1203 tööpäevadel 9–17

Hüpoteeklaen Tallinnas

Rävala pst 2, VI korrus
Telefon: (+372) 666 1701
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Tartus

Ülikooli 6a, Tartu
Telefon: (+372) 772 0072
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Narvas

Kerese 2, Narva
Telefon: (+372) 357 2105
Esindus avatud: E–R 9–17

Hüpoteeklaen Pärnus

Pikk 26, Pärnu
Telefon: (+372) 715 1720
Esindus avatud: E–R 9–17

Olete krediidiandja Hüpoteeklaen AS (tegevusloa andmise otsuse number 4.1-1/9) kodulehel.
Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.